Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 155 - февуари 2025)

  • 134 750
  • 2 157
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 432
Тегленото на Орехите не беше ли днес? Никой не се похвали все още.

Аз регистрирах вчера код, дали ще ми го включат в тегленето?

Последна редакция: нд, 09 фев 2025, 19:48 от pafza

# 751
  • Мнения: 485
Да се похваля и аз 😀
Най-накрая и моето мрънкане ми се отблагодари с желаната награда - телефон


На седмото небе съм. Чак не мога да повярвам на късмета си.
Явно мрънкането тук много помага Stuck Out Tongue Winking Eye

# 752
  • Мнения: 2 516
А тези,които сме регистрирали няколко бележки на морени и не сме спечелили нито карта,нито телефон на това теглене, бележките прехвърлят ли се за следващите тдбления?

# 753
  • у нас
  • Мнения: 8 077
Тегленото на Орехите не беше ли днес? Никой не се похвали все още.
Аз регистрирах вчера код, дали ще ми го включат в тегленето?
Би следвало да е включено в това теглене.

Момичета, честито за телефоните!  Прекрасни награди!

# 754
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 643
Антония Г., bambi_bi, браво за големия късмет и честити ви телефони! Hug Страхотни награди, със здраве да си ги ползвате! Heart Eyes

МН, да, прехвърлят се:
"Ако участник е влязъл в томболата за седмична награда с 2 регистрации в определен период и не я е спечелил, то тази регистрация се прехвърля и участва в следващите тегления за седмични награди до спечелването на такава или до изтичане на Промоцията."

# 755
  • Мнения: 256
Едно неделно и лежерно питане- как, къде и в какво си съхранявате касовите бележки от игрите? Simple Smile
Ще има игра на бисквити орео от 03.03 . Вече има опаковки орео и майнкрафт по магазините

Каква ще е играта 🧐

На опаковката пише само купи орео за 6лв и регистрирай касови бон за награди

# 756
  • Мнения: 2 679
Нищо от морени не ми се пада☹️☹️ Май ще си остана само килцето дето трупнах. Последно време всяка хапка ми се лепи, така че сигурно ще спра до тук с морените. Ако бележките участват до края ще си помечтая за едно телефонче.

# 757
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 643
Нищо от морени не ми се пада☹️☹️ Май ще си остана само килцето дето трупнах. Последно време всяка хапка ми се лепи, така че сигурно ще спра до тук с морените. Ако бележките участват до края ще си помечтая за едно телефонче.
Участват. Hug Дано те споходи късметът! Flowers Four Leaf Clover

# 758
  • София
  • Мнения: 360
Във Фантастико със скреч карти: https://www.fantastico.bg/games/igray-i-specheli-s-olympus
Скрит текст:

# 759
  • София
  • Мнения: 13 568
Обичам го това козе мляко, но ми е много скъпо! Купувам си от него само като са му свалили цената. Сега е на промоция, взех едно и разбира се, касиерката, както при всички други подобни промоции/игри се прави на ощипана. Трябваше два пъти да я попитам дали няма да ми даде карта, за да си я получа в крайна сметка. Поне ми се падна чаша.

# 760
  • Мнения: 112
От днес и Лидъл имат късметче на деня. Валентинки до края на седмицата.

# 761
  • Мнения: 565
Подарявам

# 762
  • Мнения: 12
Здравейте, в Инстаграм с колко коментара участвате в дадена игра и няма опастност от блокиране? Последния път с 5 коментара и ме блокираха. Вярвам, че когато човек има късмет и с 3 коментара ще спечели. Случи ми се веднъж така преди 2 години с 3 коментара спечелих. Но ми е интересно вашето мнение и наблюдение какво е? Който иска може да си разменим на съобщение профилите за да се тагваме.
Честито на всички с малки и големи награди! Да е късметлийска новата седмица!

# 763
  • София
  • Мнения: 4 634
Мнението ми е, че в Инстаграм са по-нагласени игрите.

Аз се включих в Рафаело и това ще ми е. От доста време не съм печелила нищо, понеже не съм се включвала, така че се надявам да имам късмет в предстоящите тегления.

# 764
  • Мнения: 122
Добро утро, разбра ли се кой печели от Розали? Играта приключи на 6ти и  не мога да открия съобщение с печелившият

Общи условия

Активация на акаунт