Колко ти трябва за да си щастлива?

  • 2 305
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
В последно време, дори само липсата на гадене, би ме направила щастлива  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Има ли връзка между недоволството ви от хората
и степента на щастие до която достигате и която вие определяте?
Натам залитнах за момент, затуй да питам... Mr. Green
Много - малко са относителни понятия... да не се ограничаваме сега!!! Wink
При мен няма такава връзка, недоволството ми от хората не влияе на щастието ми, много рядко съм била недоволна от някой.

# 17
  • Мнения: 2 891
Малко ми трябва да съм щастлива, но бързо го приемам за нормално състояние и щастието изфирясва някъде...

# 18
  • Мнения: 3 423
Купата "Мис Клюкарник" ще ме
направи щастлива отвсякъде.

# 19
  • Мнения: 2 439
Според мен когато децата са щастливи мама и тати също са щастливи. newsm44 newsm44 newsm44

# 20
  • Мнения: 7 474
В момента малко здраве и торта от Хепи  Mr. Green (Стрелчето е виновна за второто  Mr. Green)

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 18:11 от L е о

# 21
  • Мнения: 4 473
В момента малко здраве и торта от Хепи  Mr. Green (Стрелчето е виновна за второто Mr. Green)

 Mr. Green

Не знам дали е много или малко, онова, което искам. Със сигурност не е нещо, което не мога да си позволя, а в същото време е някак далечно. Здраве - нека на първо време то да ни сполети.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 18:13 от strelche®

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Когато човек заживее в хармония със себе си и с всичко заобикалящо го, едва тогава ще познае щастието. Щастието е състояние на духа и всеки може да бъде щастлив препрограмирайки се чрез положителното мислене.

хи-хи, колко умно се изказах само, ама то е защото чета много книжки Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 205
Само да съм здрава. И близките ми също да са здрави.

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Зависи. Обик. малките неща ме правят щастлива.
Обаче, чашата топло капучино,например, което сутрин по принцип ме прави щастлива,понякога ме натъжава, защото ми липсва друга топлина.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
по 300 грама шоколад на ден  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 877
Ох. В момента беналгинът.

# 27
  • Мнения: 3 835
В определени моменти, много малко ме прави щастлива, в други пък, колкото и да получавам, все не ми е достатъчно, за да се почувставам така, много е странно. Но определено, когато прегръщам и целувам дъщеря си, съм най-щастливата на света. Не знам, това малко ли е, много ли е. Thinking

# 28
  • Мнения: 494
Зависи от толкова много неща, че не мога да седна и да напиша всичко.
И малко, и нищо, и много, и недостижимото, и невъзможното...
Мисля, че когато човек успее да отсее плявата, осъзнава простичките, своите истини, които са му необходими за да живее щастливо... поне вярвам...

Отдавна съм забравила значението на думата щастие .

# 29
  • Мнения: 183
smile3521на мен ми стига една усмивка от любимите хора за да съм щастлива

Общи условия

Активация на акаунт