Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 6

  • 69 998
  • 435
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 120
Момичета, здравейте отново и от нас с Теди!
Аз се позагубих,че бях по командировки и после в отпуск. Но сега сме пак на линия. Пуснах контролнаурина на Теди като се върнахме в София и пак сме с е-коли 10*5. Днес ще го водя при Буева към 17,30ч. Добре, че се съгласи да ни приеме извънредно, че няма часове до следващия четвъртък. Но като и казах за бактериите ни каза да отидем.
Нямах време да чета всичко по темите...Много сте изписали...Направо страх ме хваща като гледам сайта, а пишещите мами са капка в морето от болни дечица Cry

# 61
За Ели: Извинявай, че чак днес ти отговарям, но вчера бях заета и не можах да прочета въпроса ти. Анадолийска преглежда вече в МЦ Борола. Намира се на "Цар Симеон" № 52, на кръстовището на "Будапеща" и "Цар Симеон".  Тел. номер на регистратурата там е 9836203.

# 62
  • Мнения: 1 802
Благодаря за информацията стефканм. Ще прибавя това и във постинга със координатите!   bouquet

# 63
  • Мнения: 5 531
nadia1202 , как е Теди? Какво каза Буева за бактериите?

# 64
  • Мнения: 1 058
marychery, Boiana мерси за информецията. На мен ми казаха, че още е рано да се вади сливицата чак след третата годинка. Това за безкръвното вадене определено ме впечатли. Аз мога да използвам  услугите на транспортна болница , защото съм към железниците, а малкия може ли?
EVVA аз вече нямам доверие на Цибалаб/не искам да звучи като антиреклама/. Миналото лято от там изкарваха на Вики какви ли не бактерии три месеца подред.
nadia1202 много лошо. Какво ви каза Буева?

# 65
  • Мнения: 5 531
Ради, ние си платихме операцията, но щом и работиш в тази сфера, доколкото разбрах детето ти ползва безплатно прегледите и операцията е безплатна.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 08:55 от marychery

# 66
  • София
  • Мнения: 213
Ради ти можеш да си изследваш детето в микробиологията на Транспортна , ако искаш ми пиши на лични и ще ти обясня как може да стане  Simple Smile. Определено е по-добре от Циба лаб, на моя близка бяха дали положителен хепатит С без да има нищо такова и тя много мисли да ги съди за морален тормоз, знам и още няколко случая.
Момичета стига за бактерии , да ви разкажа какво ми сервира Марти: Записала съм ги на плуване, но като награда за който се справя в училище. Затова Мартин си написал сам 6 под диктовката. Представяте ли си какво умно дете ми се е паднало  Laughing И повторил червената химикалка на госпожата със синя много майсторски .
Аз нямаще и да забележа , но брат му видя че шестицата изглежда по-различно и тогава се вгледах и - изненада.... Направо се плаша какво ме чака в бъдеще  newsm78 #Crazy

# 67
  • Мнения: 5 531
 Boiana, баткото ни е на 6г . На есен сме ученици и направо  и настъхва косата. Сега в градината имат домашни и е такава мъка докато ги напише, а от догодина направо незнам какво ще го правя.
И аз водя мойте на плуване, и много се надявам да си израстеме проблемите, а и  на тях много им харесва. Исками се баткото да го запиша в училище с басейн за да продължи да плува но това е проблем, далече ние е.
А за лабораторията на транспортна б-ца, и аз съм доволна от тях. Аз също я ползвам.
И да се оплача, Мария днес сутринта си се събуди бодра и свежа, поигра си, погушка се с нас и се облече за градина. И изведнъж започна да трепери и сега е с 40С. температура. Абе ужас.

# 68
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ВАЖНЖ до ПИТОМ
Мими в началото на месеца я изследвах в Цибалаб и на следващия ден във лабораторията на военна
в Циба беше 10 на 4-та
а във военна - над 10 на 5-та
кое е точното?
защото сега пуснах само в Цибалаб и беше 10 на 4-та

# 69
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте, с Теди вече не знам какво става, но определено спирам да давам урина в Цибалаб. Там резултата беше <10*5, а сега говорих с Буева и урината, която пуснах вчера в лабораторията на болницата е 10*4. Засега задържаме АБ и утре пак ще нося в болницата урина. Вече след нея ще прецени дали да започваме Зинат или не. А следващия месец пак сме на контролен преглед при Буева като тогава тя ще прецени дали да правим нова МЦГ за да се види докъде сме с рефлукса и ако на ехографа  пак покаже, че задържа урина ще правим изследвания за стеноза на уретера.

marychery, много съжалявам за Мария. Дано скоро се оправи инай-сетне да свършат мъките ви Praynig.
Ради, би трябвало операцията на Вики да е безплатна след като си в системата на транспорта, но нали сме в България и всичко е относително.........

# 70
  • София
  • Мнения: 219
Току ще се оабдих в лабораторията в която дадох повторно урина за изследване, казаха ми 4е имало една две колонии нещо си, пресявали хранителната среда в момента и утре щели да ми кажат резултата. Седя и се питам какво значи една две колонии???

# 71
  • Мнения: 1 802
EVVA предполагам, че значи, че има бактериални клетки, и правят посявка във хранителна среда.

 Последната урина на Викито е стерилна  Peace ,но за сметка на това, днес и направиха ренгенова снимка по мое настояване и се установи, че има двустранна бронхит-пневмония  Confused
Съдбата си играе със нервната ми система. Това си е голямо изпитание за мен  Crazy

marychery, чакам те във Skype  Hug

# 72
  • Мнения: 1 058
Ели след операциите и тези антибиотици малката се е изтощила. Направо незнам какво да ти кажа. Hug
marychery много лошо. Ходихте ли на лекър.
Boiana голям сладур е господина. Как им идват такива мисли в главата направо се чудя.
EVVA nadia1202 стискам ви палци.

# 73
  • Мнения: 1 802
Ради, права си. От 31.01.2007 (деня на операцията) Антибиотиците и са наредени така: Цефазолин (венозно), Медоклав (през устата), Панцеф (през устата), Азоцилин (венозно), в момента е на Зинат (през устата). Това е почти без почивка между тях. Не се знае дали Зината ще помогне и дали няма пак да и включат венозен... Ама незнам вече... Само знам, че ми омръзна от всичко!  Tired После като изпие Зината, ще искам да видят как е черния и дроб. Много се притеснявам за него! Момичета, ако вярвах в магии, щях да си помисля, че някой е направил нещо такова... Ама не вярвам, де!  Crazy Това е чудо напоследък бе!

# 74
  • София
  • Мнения: 213
Ева сега видях лентичката, честит ви рожден ден много, много здраве на детенце и спокойствие на мама.  newsm59  bigdance2 nbirthday happy bd bdbaloni
Do catnadeen когато има нещо, то трябва да е един вид и едно количество във всички лаборатории. Кое е вярно при вас един господ знае........
Ели , то бива бива, но твоето е .. smile3514, а само като си помисля как ли се чувства Вики и  newsm45
Определено си мисля че трябва да и даваш някякъв имуностимулант. Аз давм на моите Имунсуппорт на ADLiquid, но мисля че е за деца над три години. Има една бабешка рецепта : разбъркани смлени орехи, мед и сок на лимон. Опитай нещо защото този ужас трябва да спре.  smile3521
Merychery съжалявам за Мария, дано е безобидно вирусче и за един - два дни да мине. И мен днес ме извикаха да си взема Марти от училище че го болял корема.   Weary

Общи условия

Активация на акаунт