Едни контракциите ги вълнуват, други покрай МАРТенче будуват!

  • 11 215
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 140
Честито на мими85!!!Пожелавам й само радпсти с малкото човече!



Честит рожден ден,Манго.Най-хубавият подарък скоро ще е в ръцете ти.Всичко останало ти го пожелавам от сърце.

bilbo_bo Благодаря за отговорите.  HugМисля да мина на строга диета,за да не тормозя стомахчето на Буби.Казват че храната на майката е от особено значение при кърмачетата,а аз до сега не съм се ограничила с нищо.Не бих казала че нещо му помага от всички илачи,които имаме.Само топлата пеленка и масажа с масажор за тяло го укротява,за да може да поспи поне малко,а и аз покрай него.Сега съм намерила още един масажор,с батерии и слаба вибрация.Мисля да го пробвам,ако имаме проблем по-късно.Вчера е ревал два часа,сърцето ми се скъса...почувствах се като парцал,че с нищо не мога да помогна на детето си.Той реве с цяло гърло,аз над него се опитвам да го удавя в сълзи...Дано да минат по-скоро тия колики,че ще полудея. Praynig

# 256
  • София
  • Мнения: 515
Честит бебчо Венислав на мама mimi85  bouquet Да ви е жив и здрав и много, много да ви радва Party


 smile3525 smile3501 smile3525 smile3501 smile3525

# 257
  • Мнения: 93
Да ви се похваля имаме си бебе Алекса .Роди се на 17.03.07 с тегло 3500гр. и 50 см. дълго .

# 258
  • Мнения: 386
honey_81, честито!
Да е жива и здрава малката Алекса, а на теб бързо възтановяване Hug  bouquet Hug

# 259
  • Мнения: 492
ЧЕСТИТО НА МАМА honey_81 !!!

Да сте живи и здрави и много щастливи !

newsm51  smile3525  newsm62 

# 260
  • София
  • Мнения: 515
honey_81, честито!
Да е жива и здрава малката Алекса, а на теб бързо възтановяване Hug  bouquet Hug



 smile3525 smile3501 smile3525 smile3501 smile3525

# 261
  • Мнения: 1 232
Да ви се похваля имаме си бебе Алекса .Роди се на 17.03.07 с тегло 3500гр. и 50 см. дълго .
"Честито Хъни живи и здрави да сте,!!!
Абе хора и Дейна изчезна нещо,някой да има новини

# 262
  • Мнения: 118
Здравейте настоящи и бъдещи мамчета!
Ние отдавна сме си у дома с малкия Марти, но не остава време за писане и само ви чета. Честито на всички обебили се мами а на тези, които са в очакване-търпение и кураж!!!
Моето раждане мина много добре, наистина е удоволствие раждането в "Селена", раждах секцио със спинална и епидурална анестезия.
Zayo, ако са ти твърди гърдите на места прави горещи душове горещи компреси, изцеждай след всяко кърмене гърдите си!!!!И аз така бях, с разранени зърна, плачех и изцеждах.....и ми се оправиха. Има голяма опасност от мастит, ако се оставят бучки в гърдите, без да се изцеждат.
Нас ни нападнаха коликите също, веччер особено, плаче малкият, напъва се......сърцето ми се къса и като чета, че отшумявали към 3 месец, не знам как ще изкараме дотогава....
Сега съм се притеснила дали имам достатъчно кърма и дали бебо яде достатъчно. Снощи в 24 ч. се иизцедих и имах 50 мл. от едната гърда мляко, а аз на хранене само от едната му давам, а тази сутрин имах 65-70 мл.като се има предвид, 4е Марти днес става на 14 дни се чудя дали му стиг амлякото?обикновено заспива веднага след кърмене, само вечер е неспокоен и плаче от коликите и докато траят болките изпива много вода и чай на Хип/ който грам не помага/. Вие давате ли вода веднага след кърмене и по колко изпиват бебоците ви?

# 263
  • Мнения: 337
Здравейте
и ние да честитим новите бебоци ,  bouquet да са живи здрави и много усмихнати  bouquet

вода-давам му с лъжичка след ядене ,но хич не му харесва и плюе,дори се дави ако случайно му попадне в гърлото  Mr. Green,само да кажа ,че не е подсладена.Поради същата причина нямаше как да му давам и чая на хип.

Вече 2 не виждам така ми се спи,чак сънувах ,че се отказал от храненето в 3ч. Mr. Greenмечтии.... Все се надявам ,че като стане на 1 месец и сам ще го спре(както пише в нигите),че не ми се мисли каква мъка ще е да го държа 3часа гладен.

# 264
  • София
  • Мнения: 515
Днес ми се губи Джу...Да не би да е отишла да ражда newsm17

# 265
  • Мнения: 1 004
Здравейте за днес от мен.
При нас засега е супер, спим и ядем и акаме нон-стоп.
Обаче Дени ми е с някакъв вирус има ужасна хрема и заминаха с тати на балкана при дядо докато се оправи.
Сега на мен ми е много мъчно, страшно ми липсват и ми е едно странно тихо  Sad никога не съм се разделяла от нея. Но няма как.

Вики става на 3-4 часа през нощта, но аз този път удържам фронта и не се налага да се изцеждам. Затова ми е много по-леко - само я кърмя и заспивам - супер е така.

Цунки на всички бебчовци  Hug

# 266
  • Мнения: 386
Зайо, съчуствам ти. Аз заведох Иван при свекървата тази сътрин, понеже в детската градина има изкъртени прозорци нощес от бурята и са в зборна група. Не посмях да стоя с него цял ден, че навън на моменти вали и духа силен вятър, та ако тръгна да раждам, докато чакам някой да дойде при него може и да си родя у дома. И сега хем ми е добре че съм на спокойствие, хем ми е мучно че го пратих там, но довечера баща му ще мине да си го вземе де. Дано Деничка се оправи бързо, а ти използвай момента да си починеш, че като се върне пак ще стане "весело"

# 267
  • София
  • Мнения: 515
Аз отивам на консултация,пак за слушат бебчо.Като гледам май скоро няма да излезе.

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Честито на  mimi85 и honey_81   bouquet Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват и слушкат  Hug

Честито и на рожденничката mango Бъди здрава, щастлива, много обичана и обградена от хората, които обичаш. А най-скъпия и сладък подарък скоро ще го получиш  Hug Леко раждане   bouquet

# 269
  • Мнения: 510
honey_81, честито!
Да е жива и здрава малката Алекса, а на теб бързо възстановяване Hug  bouquet Hug



 smile3525 smile3501 smile3525 smile3501 smile3525
Зайо, пожелавам ти малката Дени да оздравява бързичко!
На останалите мами - да минават бързо коликите на малките душички!!!
Забелязах, че откак родилите мами се включиха активно, ние - бремелинките сме затаили дъх и дори не се оплакваме много  Joy Само си чакаме и нашите бебенца да се появят  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт