Molya dayte mnenie

  • 1 976
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
на мен страшно ми харесва. звучи ми много красиво и мелодично.  newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Гала-Милена ми харесва повече.Избора си е ваш,зарежи ги бабите,детето си е ваше!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На мен също името ми харесва, а звучи добре и в комбинация с фамилията ви. Най-важно е обаче на вас с таткото да ви харесва, на другите мнението не е от особено значиние. Кръстете си детето както вие си решите  bouquet

# 18
  • Мнения: 990
Не е важно дали на някой му харесва или не, това е твоето дете, кръсти го както на теб ти харсева. Wink
Точно така   Wink

# 19
И аз съм на мнение, че важното е на вас да ви харесва, а и все пак сте в Канада, там не мисля, че е странно детето да има 2 имена Peace

 Peace

# 20

Както ти харесва така го кръсти, не се съобразяваи с баби и т.н
[/quote]
 newsm10

# 21
  • Мнения: 101
Името е много ориганално и звучи много сладко.Наистина важното е на вас да ви харесва Wink

# 22
  • Мнения: 5 790
Името, което сте избрали е разкошно. Много ми хареса. Бабите да си гледат работата!

# 23
  • Мнения: 1 273

Супер е!  Peace Peace Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 424
Важното е на вас да ви харесва  Peace
аз лично харесвам по-кратки имена, но това си е моето мнение.

# 25
  • Мнения: 601
newsm10
Ама, я стига с тези баби! Ей, много се дразня като започнат да се месят с уж по-големия си опит и по-знаейки от едва прохождащите  майки! Дай пък заради тях да си кръстя детето с някое селско име!

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много ясно,че ще си кръстите детето както на вас ви хареса Crossing Arms


И аз съм на такова мнение,бебчето си е само ваше и вие решавате как да се казва,а на мен лично това име ми звучи интересно. Peace

# 27
  • Мнения: 1 671
Хич не се съобразявайте с бабите - детето е ваше и си го кръстете както искате  Wink .

# 28
  • Мнения: 143
Мисля че е добър избора.Фамилията също пасва Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 245
И аз имам подобен проблем и стигнах до следния извод: 1. Важно е името да се приема добре, там където ще живее детето (най-добре интернационално). 2. Името трябва да се харесва на мама и тати, никога не може да угодиш на цялата рода.

Общи условия

Активация на акаунт