Ще го разкарате ли?

  • 1 902
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Зарязвам и продължавам нататък. Не си ли пасваме в леглото значи нямаме общо бъдеще.

# 16
  • Мнения: 4 451
Мечтата бързо, бързо ще ми се изпари тогава Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 723
Веднага го зарязвам  Crossing Arms
Изтребвал ми е с 11см  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 959
О зарязвам го и не се замислям

# 19
# 20
  • Мнения: 1 483
Зарязвам!
Какъв мъж-мечта е щом не си допадаме в леглото Tired...
newsm10
Много ясно  smile3513

# 21
  • Мнения: 1 959
Аз мистър Бийн много си го харесвам и може и да не го разкарам него

# 22
  • Мнения: 2 891
Подозирам, че в подобна ситуация, зарязването ще е взаимно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 447
Залъгвам себе си цяла година, като междувременно се самоубеждавам, че връзката ни не върви поради липса на общи интереси, неразбиране и обсебване. Когато най-накрая късам, изтъквам тези причини, за да го нараня по-малко  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 967
Ами досега не ми се е случвало да не си допадам в леглото с някого, та ми е трудно да си представя  Thinking Все си мисля, че сексът е въпрос на желание и подход, но може и да греша.
Като оптимист ще кажа, че дори и в началото сексът да не се получи перфектно с времето и сближаването с този човек нещата ще се оправят, но пак повтарям не мога да си представя лош секс, с човек когото много харесвам.

# 25
  • Мнения: 5 877
Първия - цъ. Прилича ми на Гаел Гарсия. Какво като не може нищо, да стои за украса.

# 26
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Сигурно ще го изтрая известно време, в името на мечтата (да не си помислят хората, че съм лекомислена Mr. Green), докато намеря нов обект на мечтите си...

# 27
  • Мнения: 750
МноУ съм проЗда петъчно, ама що ограничихме мечтата до секса?!  Shocked
Тоя, мечтаният, не трябваше ли ни да вълнува и на светлор и не само долу, а и по-нагоре (имам предвид двигателя на кръвоносната система и стойката за шапки).  newsm78 Не разбирам.
Явно остарявааааам... и вече съм ретро.  Tired

# 28
# 29
  • Мнения: 4 734
Че какъв "мъж на мечтите"  ще е ако е сдухан в секса Mr. Green

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 11:37 от Kasidy

Общи условия

Активация на акаунт