С КАКВО ПЕРЕТЕ МАМИ

  • 2 010
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Тео Бебе

# 16
  • Мнения: 4 784
Персил Сензитив и омекотител

# 17
  • Мнения: 374
С "Персил Сензитив" и нашите дрехи, и тези на бебето.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 389
Пера с Тайд или Персил.

# 19
  • Мнения: 950
За бебка взимам Тео-бебе.
от скоро пера детските дрехи с Тео бебе и имам един въпрос към ползващите го.Не ви ли се струва,че дрехите избеляват с него.за уточнение пера само на 30 градуса Peace
Да, и на мен ми направи впечатление, че избеляват дрешките.На 40 градуса пера.
Аз ги пера също на 30 градуса, а тя има доста цветно дрешки, но не избеляват.

# 20
  • до канала
  • Мнения: 518
ТЕО БЕБЕ И АРИЕЛ

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Персил и Омо (но не от БГ, поръчвам си да ми носят от Германия) за нашите дрехи.
Сано Максима за Красимира.

# 22
  • Мнения: 308
ние вече сме на 2г. и пера дрехите й заедно с нашите. Наскоро си купих малка разфасовка на Рекс с аромат на момина сълза и съм много доволна - изпира много замърсените детски дрешки и не остават петна . скоаро мисля да си взема и по-голямата опаковка. иначе преди това съм използвала Ариел, но мисля че нещо ме развалиха качеството.

# 23
  • Мнения: 154
 Със Сано Максима прах и омекотител за Габи , а за нас Ехо савекс  Peace

# 24
  • Мнения: 196
Скоро обсъждахме с приятелки, че наистина Ариел вече не е това, което беше, но продължавам да го ползвам + Персил.

# 25
  • Мнения: 2 936
с течен Персил  Peace

# 26
  • Мнения: 2 122
за нея- течен Персил, за нас- Ариел. От Сано се обрина и се наложи да й препирам всички дрешки  Tired

# 27
  • Мнения: 29
Купих от бебешкия сано,но нещо не съм доволна,та исках да питам вие по колко слагате,като количество.Иначе и за детето и за нас харесвам персил сензитив.Но и аз имам чувството,че с тези нови опаковки нещо ни прецакаха-слага от персила,колкото и преди,а не беше такава идеята.В началото за дъщеря ми купувах тео бебе,но не се разтваря добре,а и не изпира петна.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
Сано максима бебе - слагам по 1/2 мерителна чашка (2 суп. лъж.) на 30 градуса, а ако са по захабени дрехите - по цяла чашка и на 40 градуса. Нямам оплакване.
Нашите дрехи от скоро пера със Сано Максима - май ще мина на него, преди ползвах Тайд и рядко Ариел, но не съм фен на Ариел - захабява дрехите.

# 29
  • Мнения: 551
Аз пера с  бебешкия SANO включително и нашите дрехи.  washПолзвам го от много време и с нищо не бих го заменила.

Общи условия

Активация на акаунт