послушни съпруги ли сте

  • 4 888
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 819
По принцип съм бунтарка,но само когато нещо не е наред.В отношенията ни с мъжа ми сме равноправни и цари взаимно уважения и доверие.

# 31
  • Мнения: 4 176
Абсурд!
Жената трябва да е водеща фигура, за да е добре семейството. Мъжете са по принцип малоумни и, ако жената е негова сянка, то той бързо си намира любовница, която е всичко, което не е жена му.
Без мъж, ще стоя но послушна няма да бъда никога! Бах им майката мъжка аз на такива мъже с такова разбиране.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 176
Е то е ясно ...  Не съм послушна и никога няма да бъда Twisted Evil Мисля, че безпрекословното подчинение убива не само уважението на мъжа към жената, но и интереса му на "ловец".

 Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 748
Естествено, че съм послушна, че как иначе. rotfImbo Как ми се обади, че се прибира и аз се мятам през глава да приготвям масата с мезето и салатата и пиенето иииии...всекидневника и прекарвам удължителя до тоалетната, че като се нагнезди там да си включи вече залязващия лаптоп да му е удобно.  newsm11 После възглавничка му поднасям като реши да се изтегне на фотьойла, пристъпяйки като японска гейша и гледайки го в очите дали няма да е недоволен от нещо. Само да трепне и отскачам на няколко метри назад и примолвайки се да ми прости ако нещо до тук не е било изпълнено както трябва му нося легенче със соли за крака, последвайки масажи и прочие. Grinning
Само до тук ми опира послушанието и ми стигат силите newsm20

# 34
  • Мнения: 3 674
Абе незнам дали аз съм послушна,ама той е. Heart Eyes  Е щом ме тъпрпи и ме обича....явно съм послушна и аз  Flutter
Слушаме се и двамата.НЕ мога да се оплача Blush Никой не доминира...еднакво мислим и еднакъв вкус имааме за много не6та. ....

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 02:25 от roza66

# 35
  • Мнения: 4 799
Не, няма и да бъда.

# 36
  • Мнения: 289
Такива думи няма в моя речник  Mr. Green Както и "ще попитам мъжа ми", или "мъжът ми не ми разрешава". Според мен в много голяма степен нещата зависят от примера в собственото семейство - волно или неволно то ни служи за модел. Имам приятелка, която  израсна с такъв баща, когото питаха дори дали може дъвки да си купят, че майка и не можеше да взима такива важни решения  ooooh! сега тя има абсолютно същия тираничен индивид за съпруг.. и мисля че е щастлива - просто на такова отношение е свикнала, някой друг да решава вместо нея, дори елементарни неща.
Аз лично определено доминирам в отношенията ни - и ми се струва че ако спра, мъжът ми ще умре от скука  Wink
Въпросът е да се намери подходящия партньор, който ни допълва, за да няма сериозни катаклизми, според мен.

# 37
  • Мнения: 456
На мен пък попа в църквата на сватбата ми каза да се боя от мъжа ми и аз така.... Blush

# 38
  • Мнения: 3 166
При повечето ми познати пък жената има последната дума и взема важните решения. Аз обичам да доминирам и да вземам решения самостоятелно. А после да ги натрапвам и на мъжа си. Той понякога се противи, но аз все успявам. Ненавиждам мъже насилници, макар че аз съм такава в женски вариант. И презирам жени, които се оставят да бъдат мачкани и някой друг да решава вместо тях.

# 39
  • Popovo
  • Мнения: 571
Наистина бракът е дипломация. Никъде и в никое семейство или какъвто и да е колектив не може всички да са на едно менние в 100% от случаите. На работа да не би с всички колеги да сте на едно мнение? Води се разговор, обсъжда се и се взема решение. По всички въроси е така вкъщи поне. За някой неща държа да имам крайната дума, само дето не за всички мъжа ми е "светнат", че аз съм взела решението. За други ми е все едно и го оставям да направи каквото реши, не съм му майка, нямам мания да се налагам на всяка цена. Както и той няма такава. Не става дума той да ме слуша, или аз него, да не сме кученца.  Laughing

Съгласна напълно!

# 40
  • Мнения: 6 461
Да. МнОгО послушна Mr. Green Crazy

# 41
  • Мнения: 990
Ми не съм от най-послушните , но пък това съм си аз и хората такава си ме обичат. Бунтарка съм си аз  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 668
не съм послушна
правя това, което ми харесва, но никога не преминавам границите на благоприличието

# 43
  • Мнения: 1 403
Не съм послушна, и не мисля, 4е трябва да бъда  Peace

# 44
  • Мнения: 127
Какво точно имате предвид под послушание?За какво да не го слушам?
Ако ми заповяда да ходя 1 месец на Бахамите на почивка---ми що пък да не го послушам newsm78
Та не мога да вдена за какво точно да не го слушам?

Общи условия

Активация на акаунт