послушни съпруги ли сте

  • 4 877
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
Забравих да допълня ,4е в първия ми брак на бях много послушна... Sneaky   все на инат я карахме....Stuck Out Tongue Winking Eye Ама сега съм послушна,па и той така.Так 4е и давамата сме послушни..    Hands Clap поне за сега....

# 46
  • Мнения: 473
Не съм послушна съпруга и не смятам да стана. Послушанието ми звучи като робиня или слугиня. Това са смешни неща в днешно време. А пък и мъжа ми е казвал, че ако съм от послушните няма да съм му толкова интересна и няма да му е забавно с мен. Такива ориенталски разбирания в Анадола. Защо трябва цял живот да потискам себе си, мнението си и емоциите си за да угодя на мъжа си? И какво ще спечеля? Повече уважение или пълно безразличие. Послушната жена се обезличава и изгубва във връзката и става скучна, досадна, безинтересна и нежелана. Така мисля аз.

# 47
еми  и аз май не съм от най послушните Innocentно така трябва  smile3521в началото го слушах,но видях че ми се  качи на главата и си казах  smile3508чакаи ти да видиш..и сега съм мн по добре отмина времето когато жената се подчиняваше и правеше вс което на него ми е по удобно smile3515мъж или жена всеки си има право на мнеие    bouquetнай добре се  живее с компромиси според мен newsm78

# 48
  • Мнения: 1 761
Въпрос на възпитание.Някои жени, които са израстнали в по-консервативни семейства приемат такова поведение за нормално, в повечето случаи ги интересува какво ще кажат хората, а не как се чувстват самите те.
По-съвременните жени обикновено са много по-образовани,по-смостоятелни и не зависят от мъжкото благоволение независимо дали имат деца или не.Тези жени имат изисквания към мъжете как да се отнасят с тях, как да бъдат третирани и какво биха искали да получават от връзката си с мъж.
За мое съжаление,средностатистическият българин третира жена си като домашна прислужница, която готви,пере,чисти, пазарува,ражда и гледа деца, а на всичко отгоре и на работа ходи.Неговото присъствие се изразява в гледане на телевизия, четене на вестник ,спане и пиене на алкохол.

По-новото поколение млади мъже и по-високо образованите имат друг поглед- те имат изискване жената до тях да не е глуповата и неграмотна,да бъде търсеща,активна дама, която се поддържа и умее да си печели парите за спа-процедури и сама.Но тъй като този тип мъже се срещат много рядко, а и обикновено модела на поведение, който имат е на собствените им бащи,малко от тях успяват да се справят със задачата "равностоен партнъор".

Има жени, на които им харесва да се подчиняват.Както и такива, които се вбесяват само от идеята да бъдат подчинени.

Мога да бъда всякаква, иначе няма да е интересно:)

# 49
  • Мнения: 5 468
- това съм аз.
Неприятна личност, но за сега ме търпят.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 7 730
Послушна ли,че аз да не съм на 5 #CrazyСчитам се за интелигентно същество,с глава на раменете,имам претенции,че мога да вземам сама решения и то доста правилни и адекватни. Така,че думата послушна ми се струва най-малкото не на място при съпружески взаимоотношения-лично мнение!
 А що се отнася до благото и общите интереси на семейството съгласна съм,че и двамата имат право на глас т.е. склонна съм да изслушам и обмисля мнението на половинката.За неща,които са свързани лично с мен/работа,бизнес и т.н./предпочитам да не позволявам намеса/.Когато греша грешките са си мои и успехите също!

# 51
  • Мнения: 236
далеч съм от послушните жени

# 52
  • Мнения: 109
Послушна? Не! Но пък съм много разбрана и добра съпруга:mrgreen:
Смятам, че трябва да има равнопоставеност, разбирателство и компромиси в един брак. И любов естествено, за къде без нея. Такива глупости, че последната дума трябва да на мъжа Naughty - няма начин. Можеш само да го оставиш да си мисли, че е така Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 3 735
Не бях / и не съм послушна дъщеря,а пък за съпруга да не говорим
Но милият преди да се хване с мен видя най-лошите ми черти,после хубавите...тогава ме взе-да е мислил Twisted Evil
Ама няма оплаквания Laughing

# 54
  • Мнения: 186
Аз не съм от послушните.Мисля,че всеки трябва да се вслушва в другия, но и да не позволява да го водят за носа.Трябва да умееш да отстояваш мнението си ,а ако не си прав в даден момент ,да признаеш грешката си.Понякога може да замълчиш,но когато е нужно да заявиш ясно позицията си и да я отстояваш докрай!

# 55
  • Мнения: 2 255
Даааа,той ми казва,скачй на един крак,и аз скачам.Пет обиколки на къщата,и аз,ща-не ща,тичам....послушно добиче съм!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 311
На твое място дори не бих се хабила да опонирам, под достойнството ми е Peace Хора, които споделят подобно мнение, според мен живеят или някъде в миналото, или в някоя арабска държава.

# 57
  • Мнения: 2 407
Не съм послушна..

# 58
  • Мнения: 1 568
Старая се,но не ми идва от вътре,луда съпруга съм ако трябва да бъда точна!!! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 151
Най-хубаво е равноправието.
За съжаление, при мене не е така.
Налага се да бъда послушна съпруга.

Общи условия

Активация на акаунт