Притеснена съм, а педиатърката каза че е нормално.

  • 1 796
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Потърси и друго мнение на лекар... И дано притесненията да са напразно!
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 424
аз съм чела, че понякога може да има кървава нишка в акото, но бих отишла на лекар Peace
друг в твоя случай.
все пак става въпрос за бебе на 2 месеца.

# 17
  • Мнения: 119
възможните причини са няколко: непоносимост към нещо от твоята храна - ще се оправи със стриктна безмлечна диета от твоя страна и ограничаване  на други възможни алергени като шоколад, цитруси, яйца; анална фисура - мажеш с проктогливенол; инфекция /много малко вероятна при толкова малко бебе/- занеси акото за иследване. Най-добре заведи детенце на гастроентеролог.
И не се притеснявай, ще се оправи детенце, продължавай да го кърмиш!

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ако има кръв и слуз, не смятам, че е нормално. По-добре се консултирай и с друг лекар, още повече, че има разстройство. малките бебета бързо се обезводняват, така че това трябва де се проследи. Дано всичко да е наред, но все пак за твое успокоение е добре да бъде прегледано детето.


  И аз така мисля,консултирай се с друг лекар.И след това си помисли дали да не смениш педиатъра.

# 19
  • Мнения: 6 461
Когато  Пламен ми  беше из цяло на кърма кървава нишка не съм видяла в акото.
Мисля,че не е нормално и най-доброто за детето е да му направиш консултация с друг лекар.
Успех и дано всичко да е нормално Peace

# 20
  • Мнения: 29
на мен също педиатърката ми каза че е нормално,случи се само веднъж докато бяме само на кърма.не съм пазила диета докато кърмех.

# 21
  • Мнения: 106
И аз смятам ,че още едно лекарско мнение няма да е излишно. Надявам се всичко да е наред  Praynig
И аз съм съгласна с това мнение.Заведи детето на друк лекар и дано той ти помогне.

# 22
  • Мнения: 11 607
Ще може ли като разбереш от какво е, да споделиш и с нас... Благодаря!

# 23
  • Мнения: 1 273
Значи занесох памперса за изследване, но резултата ще излезе чак другата седмица (сега следват събота и неделя). Иначе следващото му ако си беше напълно нормално. Дано всичко да е ок и това да е било еднократно Praynig. И друг лекар ми потвърди че се случва при бебетата, но не трябва да е постоянно. Като излезне резултата ще пиша.
Благодаря ви момичета Hug

# 24
  • Мнения: 288
Би ли споделила какво изследване поръча?

Аз носих в цибалаб ако на бебчо за микробиология поради рядко и често изхождане, но нищо не показа.

Продължавам да ес притеснявам и затова се интересувам.

# 25
  • Мнения: 475
Не мисля,че е нормално.При Ния никога не е имало такова нещо.Консултирай се и с друг лекар newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 928
Ех, тия бебоци... ние пък сме със запек Sad
Определено се консултирай с друг лекар. Дано не е нещо сериозно.

# 27
  • Мнения: 117
Не се притеснявай! Когато излязат резултатите тогава ще се разбере,но щом не се е повторило при следващото ако, това е добре. Аз лично не съм кърмила, понеже нямах и грам кърма и затова не мога да бъда обективна, но добре е че си потърсила и мнението на друг специалист. Всичко ще е ок! Успех!  Peace

# 28
  • Мнения: 184
И ние сме имали слузесто ако,но щом има кръв по добре се консултирай с друг лекар

# 29
  • Мнения: 1 273
Всичко е наред с изследванията. Както казаха и педиатрите-- не повтори Peace
Благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт