Какво е усещането когато изтичат водите?

  • 1 752
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Ползвах същите свещички точно дни преди да родя и това изтичане те уверевям,че е точно от тях,но все пак може и да се посъветваш с гинеколога.Изтичането на водите е нещо доста по-различно от това,което ти описваш.Доста по-обилно е количеството.Желая ти възможно най-лекото раждане.УСПЕХ Hug

# 16
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Много зависи къде се е пукнал мехурът. Може да плисне като река, а може и бавничко да си изтичат. При мен беше все едно се напишквам, но струята не беше силна Naughty. После в болницата си ми ги спукаха, но там вече не разбрах как изтичат, защото бях легнала, разкрачена и ми бяха сложили подлога (уфффф, че гадно звучи само, ама така си беше) ooooh!

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
При мен течаха по малко и аз имах усещането, че се напикавам като се изправя и ми се стичаха по краката. Не ми текнаха като чешма, а бавно и напоително  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 819
Моите си изтекоха спокойно,без да са кой знае какво количество,но се консултирай с лекар...

# 19
  • Мнения: 492
Усещането е като неконтролируемо напикаване.Успех и леко раждане!

# 20
  • Мнения: 1 671
Все едно се напишкваш - потича нещо топло и не можеш да го спреш.

# 21
# 22
  • Мнения: 689
Обади се на гинеколога си....... усещането е като ходенето по малка нужда, само дето не полдлежи на контрол и ми се стори, че тези води бяха много като количество и топли .

 Peace
Peace
Леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт