Цветовете за пролет-лято 2007

  • 1 899
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 891
Определено червеното е хит този сезон, както и комбинацията от черно и бяло  Peace

# 17
  • Мнения: 184
а аз исках да ви попитам... забелязали ли сте че често пъти модата при турските дрехи (общоразпространените, които повечето хора носят) и тази при модните дизайнери се различава?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Тази кобинация от черно и бяло хич не я долюбвам .Напускали са едни карета ,раета пепити и др. разновидности в черно и  бяло.Да не говорим за изчистени варианти "бяла риза - черен панталон /пола " като едно времешни сервитьори. Пък и червеното и разни комбинации с червено не  харесвам особено.Абе кофти работа .Дано има и други цветови решения за сезона. Peace

# 19
  • Мнения: 2 897
Доволна съм от модните цветове този сезон Peace

И аз Grinning

# 20
  • Мнения: 405
Аз пък обичам да нося бяло във всичките му варианти + ярки аксесоари  Heart Eyes   въобще не ми пука модерно ли е , или не  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 101
Доволна съм от модните цветове този сезон Peace
И аз. Този сезон смятам да заложа на черно, бяло и червено  Flutter

# 22
  • Мнения: 4 176
Харесват ми цветовете,но аз наблягам на розовото и златистото.

# 23
  • Мнения: 131
Май тази година ще мина през червеното. Любимите ми цветове лилаво и зелено хич ги няма.
Пък и вече май ми омръзна от тях.
Лошо е, че май изцяло трябва да подновя гардероба си , защото което ми е останало от миналата година и горе долу се носи, хич не се вързва с пустото червено. Пък може и да залитна към ултрамарина, той поне много ми отива.

# 24
# 25
  • Мнения: 4 371
Каквито ти харесват Grinning

# 26
  • Мнения: 105
Oпределено ще са черно и бяло.

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Ако искате надникнете тук   Wink :

Prêt à porter Spring-Summer 2007
http://www.ungaro.com/
Много ми е любим този дизайнер..

# 29
  • Мнения: 252
Апсолютно Peace, избор имаме и то голям.

Общи условия

Активация на акаунт