Има ли мами от Сандански

  • 17 100
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
Добре, стягаме се Simple Smile
Ние направихме вече две ходения в Сандански, ама пусто не се бяхме организирали, че да знам кога точно тръгваме и да кажа за срещичка. Сега чакам нашите да приключат с ремонта и да се приберем пак за седмица-две Simple Smile

# 31
  • Мнения: 454
И ние си ходихме два пъти, първия път през юни в най-големите горещини, а втория - преди две седмици.

# 32
  • Мнения: 107
Записвам се и аз в темата.Аз съм от Сандански ,но от 12 години живея в Пловдив.Не съм си ходила от близо 2 години-тежка бременост и малката докато порасне.Мойте родители идват всеки месец и затова не съм идвала.Много ще ми е приатно да си пишем тук.4ао

# 33
  • Мнения: 640
Славунда, значи с теб и в Пловдив може да се видим, щото съм омъжена за пловдивчанин и поне веднъж в месеца ходим до там Simple Smile. Да не кажа, че днес оттам се върнахме Simple Smile

# 34
  • Мнения: 107
разбира се , 4е ако се организираме може да се видим.Вие през уикенда ли идвате?

# 35
  • Мнения: 640
Обикновено пристигаме в петък вечер и тръгваме понеделник сутрин. Случва се ако има някаква работа по разни институции и през седмицата да ходим, но това е рядко.
Кой набор си и къде си живяла в Сандански? Аз съм 78 и живеех до автогарата (срещу 3-то ОУ като минеш моста към мангал махала).

# 36
  • Мнения: 371
Я тук имало някой Hug
ами аз съм си в Сандански, така, че ако имате идване...
може да пием по кафе или по нещо друго  Mr. Green
ще проверявам по-редовно  Blush

# 37
  • Мнения: 107
аз съм 76 набор и живея в ж.к Спартак- блоковете и съм у4ила в Второ -Христо Смирненски

# 38
  • Мнения: 371
скайпа ми е diancheto_s
иначе и аз бях в Спартак (бл.10) преди, сега се изселихме в Поленица, 82 набор Wink
Можеи да се познаваме пък, знае ли човек  Thinking

# 39
  • Мнения: 640
Братовчедките ми живееха в 3 бл в Спартак, та често съм се застоявала там. Набор 78 съм и съм учила в 3-то ОУ и след това в Климатичното. В Сандански сме точно срещу 3-то училище, като се мине моста първата къща Simple Smile

# 40
  • Мнения: 107
родителите ми живеят в бл.19 ,имам и 2 сестри, едната е 78 набор и може да те познава-Биляна сега е омъжена и живее до първо у-ще, а другата се казва Ваня и сега живее до центъра

# 41
  • Мнения: 398
 Сандански заедно с Благоевград са любимите ми градове.Моята баба е от Сандански и много често ходих там като малка.Обаче аз най-си харесвам Поленица Joy Joy.
 Имам братовчеди в града и винаги с удоволствие ходя в Сандански. Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 640
Петя, ти не беше ли в 28-ма стая в ТК? И едната ти съкилийничка не се ли казваше Вики?

# 43
  • Мнения: 398
 Бях в 233 стая на Тина Киркова .

# 44
  • Мнения: 640
Били сме по едно и също време в болницата, а в съседната стая имаше мама от Перник, но не помня името  Embarassed Та да питам само да не си била ти, ама явно не си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт