Има ли мами от Сандански

  • 17 101
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 363
здравейте мами. аз съм от петрич, но съм омъжена в Сандански. Много се зарадвах като ви откривам, но май активността е доста слаба тук.

# 46
  • Мнения: 640
Аз да си призная - тази седмица бях в Сандански и едва днес се прибрах. Обачеее... Дните, в които не валеше си оправях документи и това ни бяха разходките. Та не съм се обаждала на никой за срещички  Embarassed
rush, привет в групата. Вярно е, че хич ни няма в тази тема. Аз като някоя махленска клюкарка, ама да питам - къде живееш в Сандански и за кой си омъжена?

# 47
  • Мнения: 116
 Ей, я се стегнете.Аз не съм мама, но съм кандидат такава и като гледам, то голяма срамота за града ни, бе...
 Аз също съм от Сандански и познавам три от вас. Рени от климатичното и ходихме на Приморско. С Таня се знаем от деца.И с Диа/я/на сме от един квартал и малко поработихме заедно.Може да знам и другите по физиономия, но...
 Е, както и да е.Да вземем да се стегнем и да раздвижим малко тая тема

# 48
  • Мнения: 454
Ооо, Гери, добре дошла!
Не познаваш само нас трите, сигурна съм Laughing.
Тук не се пише много, много, дано сега като се събрахме повече, много от нас и познати, се пораздвижи темичката ни.

# 49
  • Мнения: 176
Здравейте много ми стана драго като ви открих аз не съм от Сандански но съм израснала там и чесно сърцето ми е в този град баща ми беше от там и всяко лято ходихме с брат ми в Сандански . Аз съм на 36 г  доста по голяма от всички който сте писали но почти на възраста на Анжела сега си строим малък апартамен в града и от пролета ще прескачаме доста често в любимия ми град та много ще се радвам да се запозная с някой от вас имам госпожица на три г и се надявам да подновим традицията и да прекарваме доста време в града . тайничко се надявам някой ден да ви стана съгражданака не само да прескачам . За сега толкоз че май се олях  bouquet

# 50
  • Мнения: 640
Гери, стегнете се, стегнете се, ама нали знаеш, че човек като си говори сам и вземат та го освидетелстват по някое време  Mr. Green
Как си ти? Къде си сега? Дай малко повече клюки за теб Simple Smile Мале, момичета, като влезна в тази тема и ме наляга една носталгия за града и приятелите...
Ние миналия месец си взехме апартамент и сега почнаха ремонтните дейности и ми е едно чоглавоооо... Не съм си стъпвала в Сандански от месеци вече, а и се очертава поне още толкова да мине докато дойда. Сега поне командировахме баща ми тук, че него поне си виждам Simple Smile
slstoianova, то и в Сандански може да си спретнем срещичка, ама като ти виждам под аватара квартала, не пречи и в Люлин да направим една Simple Smile В коя част на Люлин си? Аз съм в 8, но до месец се местим в 9 (не, че е голямо разстоянието  Mr. Green)

# 51
  • Мнения: 176
хих аз съм в Люилн 6 точно зад Бързаков така може да си направим една срещичка ще ми бъде приятно след 17 ч съм свободна и съботите и неделите тъй че чакам предложение а за Сандански уговорката си остава ще ми бъде приятно да се пошляа с момичетата от там ще ми бъде драго и да се запосная с Анжела към края на февруари ще ходим та се надявам да измислим нещо  bouquet

# 52
  • Мнения: 116
 Ехеее, най-после малко да се раздвижим...  Hug

 Рени, позна ли ме? Аз си мислех, че си ме забравила... Пу,пу.. колко ти е пораснал бебешока... преди на аватарчето имаше други снимчици, като по-малък. Ех, защо не се обадихте по-раничко? Ние за Нова година бяхме при зълва ми в София - Люлин 7 и изкарахме там 4 дни. Та можеше да си спретнем една срещичка.

 Какво за мен да ти кажа, Рени? Изкарах близо 3 години по чужбината. След две годишен престой в Кипър се прибрахме с мъж ми да се женим и мислехме пак да заминаваме на някъде, ама бебо ни изненада приятно. За сега съм си тук в Сандански и мислим поне докато, живи и здрави бебо поотрасне да сме си тук, пък после ще решим.

 Давайте, докато не съм родила да се видим в Сандански, че после мислим да отидем на село, че тук при майка е тясно, а за свекър - свекърва съм на мнение, че колкото по-далече, толкова по- мили.... Ама на село за съжаление нямам интернет. Поне за сега... Така, че ако решите нещо да си спретнем някаква срещичка в Сандански съм тук до понеделник и после след 3-ти февруари, ама докога..... незнам точно. Ако пък - не да си оставя телефона на лични?

 Оххх, аз се улях. Айде, чакам предложения...

# 53
  • Мнения: 290
Здравейте,
извинявайте че нахлувам така в темичката Ви, но имам нужда от инфо. Плануваме да идваме в Сандански за ок. 2 седмици. Интересува ме как стои въпроса с детската кухня, трябват ли някакви документи за записване, къде долу-горе се намира, кога се купуват купони.
Благодаря ви предварително за помоща Hug

# 54
  • Мнения: 109
Здравейте,
извинявайте че нахлувам така в темичката Ви, но имам нужда от инфо. Плануваме да идваме в Сандански за ок. 2 седмици. Интересува ме как стои въпроса с детската кухня, трябват ли някакви документи за записване, къде долу-горе се намира, кога се купуват купони.
Благодаря ви предварително за помоща Hug
еlli_mama не мога сега да ти дам някаква информация но ще пораспитам и ще ти пиша .Защото аз одавна съм минала този период с детските кухни и не съм запозната. Но ти обещавам че ще питам .

# 55
  • Мнения: 290
 Hug
Благодаря ти. Не е спешно. Някъде към началото на април ще пътуваме.

# 56
  • Мнения: 398
 Хайде темата на първа страница. Laughing

 И на мен ще ми се налага да ходя на Сандански и ще е хубаво ,ако има кухня.Но ще видим ,че ние повече седим на Поленица и явно ще мъкнем буркани.

 Момичета , я да ви питам за някакъв сайт за обяви в Сандански или вестник с обяви за имоти.Разполагам с един парцел и ми се ще да го заменя за апартамент или да го дам за застрояване срещу апартамент.Малко ми е кофти с пътуването и затова искам да пусна тук там обяви.Ако някоя знае ще съм много благодарна.

# 57
  • Мнения: 109
Хайде темата на първа страница. Laughing

 И на мен ще ми се налага да ходя на Сандански и ще е хубаво ,ако има кухня.Но ще видим ,че ние повече седим на Поленица и явно ще мъкнем буркани.

 Момичета , я да ви питам за някакъв сайт за обяви в Сандански или вестник с обяви за имоти.Разполагам с един парцел и ми се ще да го заменя за апартамент или да го дам за застрояване срещу апартамент.Малко ми е кофти с пътуването и затова искам да пусна тук там обяви.Ако някоя знае ще съм много благодарна.
Погледни в тези може да ти свършат работа.
http://www.sandanski.info/
http://sandanski.hit.bg/
http://sandanski.start.bg/

# 58
  • Сандански
  • Мнения: 72
Здравейте,момичета! smile3525
Чак сега ви открих,но то последно е писано в темата март месец.Аз съм си в Сандански иначе родом съм от Поленица и се познавам с Дианчето покрай нейната Вики и моят Влади,които са и в една детска градина Wink/Дианче дано да се сетиш/.Казвам се Мария,набор 80 и живея до климатичното.Ще ми бъде приятно да се запозная и с другите мами от Сандански.

/Дано вдъхнем малко живот в темичката,че 2 години няма раздвижване/

# 59
  • Мнения: 116
Здравейте,момичета! smile3525
Чак сега ви открих,но то последно е писано в темата март месец.Аз съм си в Сандански иначе родом съм от Поленица и се познавам с Дианчето покрай нейната Вики и моят Влади,които са и в една детска градина Wink/Дианче дано да се сетиш/.Казвам се Мария,набор 80 и живея до климатичното.Ще ми бъде приятно да се запозная и с другите мами от Сандански.

/Дано вдъхнем малко живот в темичката,че 2 години няма раздвижване/

 Здравей, Мария!

 Аз си мислех, че никой в Сандански не ползва интернет...  Joy

 Много ми е приятно.. Казвам се Гергина и 100% се знаем, но в момента аз немога да се сетя за теб. Аз също съм 80-ти набор и съм учила в климатичното. И две от мамите тук са учили там...  Renie78 и tan4a. Ти къде си учила?

Общи условия

Активация на акаунт