Мис България 2007

  • 8 746
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 606
Ако това е Мис България аз отивам на междугалактическия конкурс!!!! Не знам с кой е спала, ама....не е истина!
Може да прави хубави свирки Whistling

Може...ама като я гледам , че и с ръка не може да помаха се съмнявам.  Sick
hahaha hahaha hahaha

# 31
  • Мнения: 2 978
Ще я пипнат тук там, ще я научат да маха, че и на други неща щя е научат Whistling и до година ще е друга Crazy

# 32
  • Мнения: 4 473
Ще се откажа окончателно да гледам подобни пародии на конкурси. Sick Гледах остатъка, след като свърши Music Idol, и той ми беше много.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 480
Мисля , че тук ключът е в тате. А наистина кой е бил в журито? С колко ли се е охарчил таткото?

# 34
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ще я пипнат тук там, ще я научат да маха, че и на други неща щя е научат Whistling и до година ще е друга Crazy

А бе съмнявам се  Confused Чудо ще е нужно, чудоооо ....  Tired

# 35
  • Мнения: 4 527
Я споделете моля, кои са подгласничките, че не гледах? Ако може да им пльоснете и снимките... Rolling Eyes

# 36
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
За 18276-ти път съм възмутена от избора! #Cussing out А поне имаше и хубави момичета /за разлика от други години, където която и да изберат, все ще сгрешат Mr. Green/. Мис Европа, със зелената рокля, ми беше фаворитка...ма на, коронясаха рускинята с дълъг нос Crossing Arms

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще я пипнат тук там, ще я научат да маха, че и на други неща щя е научат Whistling и до година ще е друга Crazy

А бе съмнявам се  Confused Чудо ще е нужно, чудоооо ....  Tired
Ето къде се намесва Пълна промяна...

А на рускинята само носа да и беше проблема... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 34
Аз до колкото забелязах, изобщо не се изненада миската като я избраха...  Rolling Eyes Обикновенно плачат, радват се...

# 39
  • Мнения: 4 629
Е чак такова чудовище не е, де. Имаше много по-хубави момичета от нея, но уви...

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 480
Ще я пипнат тук там, ще я научат да маха, че и на други неща щя е научат Whistling и до година ще е друга Crazy

А бе съмнявам се  Confused Чудо ще е нужно, чудоооо ....  Tired
Ето къде се намесва Пълна промяна...

А на рускинята само носа да и беше проблема... Simple Smile

ДАА, ама явно нослето е на татееее, и той от лИбоФФ към наследницата - искаш ли тати да си Мис България...Готово:)

# 42
  • на село
  • Мнения: 1 028
Е чак такова чудовище не е, де. Имаше много по-хубави момичета от нея, но уви...

Не че е чудовише - "хубавка" е думата. Ама нищо повече. Хубавко е всяко второ момиче в България.
Определено не ми се вписва в представите за "Мис България"  Tired. Ама никак!

# 43
  • Мнения: 7 837
Тогава ми прекъсна връзката. Как реагира публиката?

# 44
  • Мнения: 240
Участвала е и миналата година

Общи условия

Активация на акаунт