Въпрос към мамите на момиченца

  • 4 557
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 605
Не съм ги пробила! Няма и да го направя, докато сами не поискат! Ушите са си техни, те да решат искат ли обици или не. Моите ми ги проби една баба, когато бях в 1ви клас по мое желание. Когато порастнат и поискат ще ги заведа да им ги пробият!


И аз на абсолютно същото мнение. Моите  уши не са "виждали" обеци от 5-6 години поне и си им е много добре  Grinning

# 61
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Пробихме ги когато навърши годинка.Стана много бързо, докато се усети вече беше с обички на ушите.

# 62
  • Мнения: 700
Чакам да се научи да се облича сама. Страх ме е да не се заплете в някоя дреха, докато я обличат в яслите.

# 63
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Моята госпожица сама си поиска подарък за 2 годишнината-да и пробият ушите, за да има обички като другите си приятелки. Аз лично не бих и ги пробила, защото на мен ми харесват момиченца с обички и аз самата имам. По същата логика ми харесват и татуировки и имам, ама не съм тръгнала да и правя Wink Тялото си е нейно, така че тя решава.

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
След годинката на 25 март, съобразих се с Благовец и нямахме абсолютно никакви проблеми.

# 65
  • Мнения: 750
Мисля, че като порасне сама ще прецени дали да има обеци

# 66
  • Мнения: 611
Когато беше на 6 месеца, стана много бързо, дори не свари да се разплаче PeaceМисля че е по-добре докато са още малки, но всяка майка сама си решава, ние до сега сме нямали проблеми с тях, само внимавам когато и свалям блузките, защото се закачат Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 344
Мисля, че като порасне сама ще прецени дали да има обеци
Същото мисля и аз.Освен това не виждам как ще стане- есента, когато й взеха кръв за детската градина, щеше да срути лабораторията.Дори не искам и да помислям за пробиване... Mr. Green Да решава сама като поотрасне.

# 68
  • София
  • Мнения: 203
 Смятам да изчакам да стане поне на 3г. Wink

# 69
  • Мнения: 351
Дъщеря ми има обеци, но не сме й пробили ушите.
Не мисля и да го правим в близките няколко години, освен ако сама не пожелае. Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 191
Нямаме обици. Сама да си направи избора един ден.
Подкрепям, само дето при мен две мадамки ще правят избора си  Wink

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
веднага, щом като самото дете поиска.
Не си спомням точната й възраст, но да е била на около 2-2.5г.

# 72
  • Мнения: 3 886
Искам да ви попитам кога им сложихте обици  и кога е най-подходящо според вас.Аз си мисля,че когато е по-малко е по лесно,за това се колебая.
Предварително благодаря за отговорите.  bouquet
един съвет и от мен наистина когато детето е по малко е по добре.Друг е въпроса ти какво мислиш и кога ще решиш сложихме на Ди около 1 вата годинка и не съжалявам Peace

# 73
  • Мнения: 872
Малко преди да навърши годинка.Не беше на Благовец.

# 74
  • София
  • Мнения: 426
когато стана на 7 месеца и сложих обици

Общи условия

Активация на акаунт