съвет за епилатор

  • 2 301
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 069
И аз ползвам Браун. Когато се колебаех м/у него и Филипс, позната, която е ползвала и двете марки ми го препоръча. Също така, вземи си базов модел, без много приставки и щуротийки.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Не се залъгвай с тези епилатори.Само ше си дадеш парите на вятъра, е вярно е че хващат и най-малкоте косъмчета, но.....
Имам епилатор на Браун и единственото , което ми докара беше навътре никнещи косми, оттам пъпки и рани по кожата, ужас, и после година докато се нормализира растежа им, като естествено за тази цел минах на бръснач. Изпитвах ужас, че ако им направя кола маска после пак така ще растат. Иначе първите 2-3 пъти всичко е 6, но след това идват проблемите  Cry
Така че ти си реши....

Мога да кажа от 10години използвам само епилатор и не съм имала такива проблеми.

# 17
  • Мнения: 149
Браун Силк Епил

# 18
  • Мнения: 2 407
Браун Силк Епил  - точно заради пинсетите.
И аз съм за!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз използвам Браун и съм доволна. Peace

 Peace

# 20
  • Мнения: 226
Определено бих избрала  PHILIPS. По-скъп е, но си заслужава парите.

Абсолютно съм съгласна и наистина става много по-бързо с дисковете, отколкото с пинсети. Е това е мое мнение де  Crazy

# 21
  • Мнения: 198
Не се залъгвай с тези епилатори.Само ше си дадеш парите на вятъра, е вярно е че хващат и най-малкоте косъмчета, но.....
Имам епилатор на Браун и единственото , което ми докара беше навътре никнещи косми, оттам пъпки и рани по кожата, ужас, и после година докато се нормализира растежа им, като естествено за тази цел минах на бръснач. Изпитвах ужас, че ако им направя кола маска после пак така ще растат. Иначе първите 2-3 пъти всичко е 6, но след това идват проблемите  Cry
Така че ти си реши....

Мога да кажа от 10години използвам само епилатор и не съм имала такива проблеми.

Моя от преди 5 години и след първата започнаха проблемите и спрях да го ползвам, една приятелка си купи същия и при нея се получи така, може да е строго индивидуално, но всичките ми приятелки които ползваха епилатори се оплакваха

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Има Philips Satinelle Sensitive от 8 год.и Braun с лампичката от няколко месеца. Горе-долу са от един клас. На мен стария Philips си ми харесва повече. По-шумен е, но резултатът от него е по-добър. Епилирам се от 8год.и това за мен е най-бързия и удобн начин за обезкосмяване  Peace

# 23
Ами момичета,и според мен е строго индивидуално з врасналите косъмчета,защото 4 години ползвах на Браун  и от тогава имам такъв проблем,а имам приятелки които не се оплакват.Сеаг почнах с кола маска и като че ли е малко по-добре положението(а и космите много оредяват и изтъняват от нея),но ще пробвам лосиона за враснали косъмчета на TEND SKIN,и много се надявам да изчезнат изцяло.Възлагам силни надежди.Иначе за мен наи-добрият метод за обезкосмяване е колата маска,но супер за жените,на които епилатора не им прави никакви проблеми Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Браун Силк Епил  - точно заради пинсетите.
И аз съм за!
И аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт