Хапчета за промяна цвета на очите

  • 12 980
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Всеизвестен факт е, че количествето на меланина в по-светлите очи е срвнително в по-малко количество в ставнение с по-тъмните.Много интересно на какво ще се базират тези хапчета(предполагам, че са билкови), ще намалят по някакъв начин неговото количество  ли?Голям майтап.Ако за това има "лек", то защо няма лек за рака например?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Предлагаме Ви следните варианти за цветове , но само ако пиете редовно хапчетата.   Joy


червени - http://www.blueboard.com/mantis/pics/full/eyes_java.jpg

зелени -  http://www.flickr.com/photos/martytdx/245981131/

черни  - http://prizepics.com/Animals/monkey%20baby.jpg

# 17
  • Мнения: 238
 newsm78   има едно единствено обяснение   Money       Wink


# 18
  • Мнения: 1 526
Не вярвам!
Абе какви са тия измишльотини Shocked
Тия фармацевти и те станаха егати търговците ooooh!
  Peace

# 19
  • Мнения: 3 647
hahahaЕ, на това вече можеш да се посмееш Mr. Green
Хапчета за промяна на цвета на очите....дрън..дрън Laughing

с очите си не бих екслепиментирала

# 20
  • Мнения: 1 120
че е възможно до известна степен е вярно,но не знам защо не ти е казала аптекарката,колко са вредни.обаче,на ум може да си е помислила ''приятно ослепяване''
 Peace
дано никой не се подлъгва по това

# 21
  • Мнения: X
Имах познат който му бяха открили катаракта в начален стадий и той си капеше 3 пъти на ден някакви изписани от лекар капки за очното налягане-някакви ужасно скъпи бяха а трябваше да ги прилага месеци наред. Та се зачетох в листовката им и там беше написано че като страничен ефект и след много продължителна употреба може да се сътигне до промяна в цвета на очите но след спиране на капките цвета им се възвръщал. И освен това не даваха гаранция очите какви ще станат-може например да ти се промени едното а другото да си остане същото,може едното ириса му да се раздели на 2 вертикално и едната половина е един цвят а другата с друг,може и очите да станат с неопределен цвят. Абе това си е просто страничен ефект от лекарството-тея капки наистина взаимодействаха нещо с меланина и все пак се проявява след много дълга употреба и то само при някои хора. Това е единственото което знам за промяна на цвета. А ако наистина има китайски хапчета  за това не си ги взимайте-меланин има не само в очите а и цялото тяло така че те няма да променят само очите.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Мда. Виждам, че всички са шокирани колкото мен. Ама другата седмица като имам време ще мина пак през аптеката да поразпитам повече за тези хапчета и ми е много любопитно и колко струват. Толкова много ме е яд, че не се върнах вчера, но още не ми беше асимилирал мозъка тази шокираща информация.  Sick

# 24
  • Мнения: 6 909
На мен вече пиърсингът за очи не ми се струва толкова лоша идея #Crazy

# 25
  • Мнения: 891
Това вече е върха ! И такива хапчета ли измислиха ?  ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 734
Пълна простотия ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
На мен вече пиърсингът за очи не ми се струва толкова лоша идея #Crazy
hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 2 229
Уау!! newsm09
Определено и аз не бих си експериментирала с очите...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Това да не е някаква езикова грешка?!
Може жената да е имала предвид нещо като "проясняване", "избистряне" на погледа...???!!!
Знам ли, навремето са ползвали беладона, за да си разширяват зениците, та така погледът по-страстен, по-влажен изглежда, защото е всеизвестно, че при възбуда се разширява зеницата, което се приема подсъзнателно като сигнал за секс, та така изкуствено са симулирали този ефект.

Това сигурно са нЕк'ви таблетки за блЕсък..мдам Mr. Green #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт