детска кухня

  • 1 415
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 374
Аз малко късно ви разбрах за тези бурканчета. Във Варна всеки си има по 3 бурканчета лични и всеки ден си ги носи, лелката ти ги пълни и ти си ги вземаш. Какви са тези общи бурканчета, 3 вземаш, 3 даваш?

# 16
а какви трябва да са бурканчетата-тези от пюретата стават ли?  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 329
бурканчетата трябва да са от пюрета от вида на Ам АМ, които се затварят плътно. Тези на Ганчев и на Хип нестават, при тях капачката е по различна. Бурканчета и капачки продават на самият пазар на Д. Петков.

# 18
  • Мнения: 270
И на Ганчев стават някои..., което е малко странно, явно си нямат стандарт  newsm78 Но има значение и капачката, напр. Ганчевите не пасват на нищо и са неизползваеми. А капачки има на всеки пазар.
Didorka, ако аз съм разбрала недоумението ти: при записване в детската кухня ни карат еднократно да "дарим" 20 буркана и 40 капачки (разбрах, че и в даренията има разлика)  #Crazy Както даряваш пердета и пр. на детската градина.  Mr. Green После всеки път си носиш 3 празни бурканчета с капачки, а те ти дават 3 пълни.
Ако мозъкът майчински не придреме днес ще ви драсна какво е било менюто и как бе прието  baby_neutral Simple Smile

# 19
  • Мнения: 40
Ние взимаме храна в кв.Гоце Делчев,но тук е само пункта от др. я носят,но това няма значение.Аз съм много доволна,вкусна и разнообразна е храната,детето я харесва.Ще допълня само,че се почива и във всички официални празници.Мисля че е време да подадеш молба,защото аз закъснях и после чаках доста.Аз подадох молба в централата,която е в кв.Павлово,но знам че може и там от където ще взимаш храната,ако отидеш в деня в който се продават купоните.

# 20
  • Мнения: 270
...Аз подадох молба в централата,която е в кв.Павлово,но знам че може и там от където ще взимаш храната,ако отидеш в деня в който се продават купоните.
Павлово, ул. Белмекен 13. Там има детска градина/ясла. Но не съм сигурна, че може и по посочения горе начин  newsm78 По-скоро бих се обадила по телефона, който пък бих взела от услуги (не го открих в сайта на БГ-мамма)  Rolling Eyes.

# 21
  • Мнения: 40
На вратата на нашия пункт има телефон,точно на централата и би трябвало да го има на всякъде,защото там се задават всички въпроси или ако имаш оплаквания.Аз лично съм виждала майки да подават молби в деня на купуването на купоните от съответната кухня,а и е по-лесно така,защото централата е далеч.

# 22
Здравейте, искам да попитам дали някой знае в Лагера откъде се взима детската кухня? Записах се в Павлово, обаче трябва да си я взимам от Лагера, а на телефона, който имам, никой не отговаря. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт