Слънчеви български мами в арабски страни и арабски мами на български земи 19

  • 23 582
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 341
Привет момичета!

Миленка сега последния път като ходих,козметичката ми предложи ако искам да си направя фотоепилация.Четох там едни брошурки и в крайна сметка се оказа,че най-малко трябва да се направят 5-6 манипулации като за начало и след това за да се запази резултата трябва веднъж годишно пак трябва да се прави тази процедура.А иначе ме прави с електрическа пинцета/мисля че така се казваше/.С една игла  се  уцелва основата на косъма и се пуска ниско напрежение ток.Ей тази част не я долюбвам,но определено има ефект.

Днес колежката ми донеси рецептата за козунака,но тя е същата като тази която пусна Миленка /само където продуктите са удвоени/.

Лека и спорна седмица   bouquet

 

# 76
  • Мнения: 1 729
Марси, как е Линдичка, дано не е сериозно, ама тези"гледачи" много безотговорно са постъпили, да им натриеш малко сол на главите!

Дано и другите болнички дечица бързо да се оправят, тук същата работа, колежки непрекъснато се оплакват, че от детските градини се мъкнат какви ли не вируси.

Миламама, най-накрая си на линия  Hug, включвай се по-често и ти.
Да ви се похваля, вчера по БТВ даваха предаване  за арабите в бг.

Би ли казала, кое е това предаване, че аз тв доста рядко гледам...

Сноу, наскоро купувах някакъв италиански козунак, за Панетоне го продаваха, но май не беше това типичното, което е много бухнало. Вкусен беше, но мен ако ме питаш нищо не може да се сравни с един добре направен домашен козунак. Между другото, ми казаха, че в Метро продават хубаво Панетоне, правено в бг.

Галя, мерси за обясненията за процедурите, тази йонофореза ме заинтригува определно!

# 77
  • Мнения: 1 729
Катеее, ЧЕСТИТО  Grinning, току що видях, че са излезли резултатите от конкурса!!

# 78
  • Мнения: 815
Добър ви вечер и от мен!!!

Катето, ЧЕСТИТО!!!  bowuu
И много благодаря за снимките от пролетна Варна!!  Hug

Марси, как е Линда?
Дано се оправи бързо малката кукла!!  Praynig

Мимето, Миленка, Ноя, къде сте, бре, мацки днес?
Май пак сте се отдали на пълен релакс далече от компа  Hug  bouquet

Ноичка, хайде не остана for face 2 face с мен  Laughing Sunglasses
По-добре ли си вече?  Praynig

Сноу, и ти изоставаш с материала  Laughing
Зимата си отива и снега се стопява, но теб те искаме тук на линия  Hug  Peace
Как е малкия принц?

Лека вечер от мен!!


# 79
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря момичета,на всички, които си направиха труда да видят нашите произведения и за всички не разбрали това е моето произведение:



Ще се радвам, ако на някоя от вас й е харесало, а обещавам лятото, ако живот и здраве се видя с някоя от вас да я намацам на бързо... че стига само Галето съм тормозела!!!   Mr. Green

Обаче сега имам нова молба: В момента върви и друг конкурс - Великденски благотворителен, ако имате малко повече време, може да посетите темата и да си изберете 15 от 58-те красиви неща, които фотошопската банда сътвори с благотворителна цел!!! Дано ви харесат!!!

Великденски благотворителен конкурс

Има и друг албум с Рамки, които може да се поръчват, но ако някой повече се интересува да ми пише на лични, че м е неудобно да разводнявам темата!!!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 80
  • Мнения: 1 269
Привет на вси4ки и 4естита победа на Катето   bouquet
И на мен това ми беше фаворит Кате.Като си доида ме имаи в предвид за една декорация, плиис  Praynig
Марси съжалявам.Сигурно ти е много криво.Дано се оправи малката по-скоро. Heart Eyes
milamama добре си се завърнала Hug
Любе тук съм аз,но като преям едвам седя на стола и гледам да полегна Laughing
Горяна мерси за инфото.Ше поразпитам живот и здраве като родя.Мисля,4е си струва,та дори и да боли Wink

Днес автобуса на малката закъсня със по-ве4е от 4ас.Имало пожар на "шеих заед" и страхотно задръстване.Снощи пък пожар в индустриялната зона,които изглеждаше направо страшно Shocked
Утре ще празнуваме мадър'с деи в градинката LaughingДецата ще пеят песни4ки,приготвили са ни програма и аз сега се 4удя какво да занеса.Нещо слади4ко определено,а за у4ителката цветя.
Милата ми "Барби" тя затова от няколко дена рецитира нещо за "умми" в къщи.Едни песни4ки си тананика... Heart Eyes Heart Eyes
Интересно само как ще ги разбера,като вси4ко ще е на арабски EmbarassedДадата ще е с мен та да превежда EmbarassedСрам голям

  bouquet

# 81
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро и малко сънливо утро от мен!
Кате, после ще ги разгледам нещата, че са много, а трябва да излизам.
опитват се да организират купон преди Велик ден в София. ако стане дайте поне софиянки се организирайте за едно кафе. да не си останем пак само с приказките Confused

Любе, утре може ли да тръгнем малко по-рано?искам  да се отбия до консолството да питам за визата на Бути какви документи искат.

Сноу, малкия има само един братовчет за сега, но комшийчета много се събират у свекървата. и нали са му батковци - много му е интересно да си играе с тях. вчера преди да си легне ме разсмя до сълзи. викам му -" айде да си пиеш млякото и да си лягаш". той  маха с пръсче " но, но, но! ю сит, сит!"и тупа по меджлеса да съм сядала Laughing като почне съвсем да говори луда ще ме прави. като хвърли една широка усмивка- как да му се ядосаш Embarassed

Марси, да се оправя скоро и Линда!
Ноич, къде изчезна?
лек ден от мен!

# 82
  • Мнения: 815

Ха, добро утро!!!

Бързам, бързам да сервирам кафето, а пък и за почитателите на чайчето има...



Няма да слагам сладичко, че имаме бременки, с тях на живо ще си го похапнем  Hug

Браво, Кате, и на мен този модел ми харесваше  Peace

Миме, къде от рано си я подхванала?  Hug
Ок, ще се чуем тази вечер да се разберем с подробности!!

Миленка, браво на Димичка!!!
Ей, да снимаш малката принцеса и да пуснеш снимки!!   bouquet

Марси, как е Линда днес?
Дано е по-добре, че тази кашлица е упорита  Twisted Evil

Ноичка?
Нищо не чуваме от теб?

Лек и спорен ден, момичета!!!

# 83
  • Мнения: 462
Добрутро и от мен  Rolling Eyes

Кате, първо ЧЕСТИТО за победата. Оказа се, че и аз съм гласувала за теб по съвест  Peace. Наистина е много нежна декорацията и аз като почитателка на не много дългите и леко закривени нокти , се впечатлих от твоето произведение  Peace А за линка с Великденските картички направо нямам думи... #Crazy Ами, като всички ми харесват? Много са добри, признавам си ! Ще се опитам да гласувам все пак, но ще ми бъде много трудно. Thinking

Любс, аз съм тук, още не съм се стопила  #Cussing out и май няма скоро да стане, но поне аватара скоро ще си сменя. Стига сняг ! Илияс е добре... WinkРазвива си се детето..Вчера му дадох за пръв път водни бои и не се наклепа до ушите, така че ще има още произведения...Тормози ме това, че е избирателно общителен т.е играе си само с познати деца, които му харесват, а от септември ще го давам на градина  Sick Тук, нали знаете какви са спартански разбиранията на учителките? Крещят по децата, не ги гушкат, поне в началото, абе.. Sad  не е за описване. Обаче ние нямаме средства да го дадем на частна ДГ, защото цените там са убийствени  Shocked

Миленче, да разказваш как е минало празненството. Какви са тези пожари при вас ? Ужас ! Тук пък има много катастрофи и генат хора, като мухи. Но знаете, че правилника за движение в БГ никой не го спазва! Дори полицаите демонстративно си правят нарушения #2gunfire Европейци сме !!!

Ноя, все забравям да ти кажа - ВЪЗХИЩАВАМ се на майка ти ! Да ти е жива и здрава! Искам и аз да бъда такова " бабе"  Hug

Миме, вие кога пристигате в БГ ? Да не сте се отказали ? Зайед какво иска сестричка или братче ? Много е хитър !  Hug Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 927
Ей, тия локали ме убиват!!! Току що прочетох в gulf news за този ,дето купил номер за кола Е15 за около 3 мил. дирхама  #Crazy #Crazy, за да го подари на баща си.. Луда работа им е това с номерата - и телефонни и за кола. Така и не можах да им свикна на това  ThinkingМного лудост по света,брей!!!

# 85
  • Мнения: 927
Кате, страхотни са всички картички! Чак ме е яд ,че не ме бива в тия работи  Embarassed  Embarassed.Гласувах за 15, но без да ги подбирам, защото всичките са толкова хубави и доста щях да се измъча. Браво на вас!!

# 86
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
тука е ураган, но със слънце, студено е и ще ни отвее! линда е  болна, но няма температура, зна4и не е вирус, ами като ми се развява по 4орапки и панталон4е, на колело! ама как купува свекъра каквото кажа, нали е за линда-любимка!а и знае, 4е е виновен!но поне спахме малко снощи, 4е бях на края на силите си, все едно съм дърпала инатлива камила от татуин до тука!пие сироп, капки не ще, голям инат!и иска пак навън, ама има да си я търся с този вятър накъде из европата!отивам да си ошетам, това ще заприли4а, като в "сливи за смет"! пясък и боклуци до шия! Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 729
Кате, гласувах и аз, малко разногледа станах докато избера 15, всички са много хубави Simple Smile

Видях в гълф нюс за пожара на SZR, добре че сградата е била необитаема и няма жертви. А за този номер за кола, Веси и аз нямам думи  #Crazy А дават ли тези господа такива суми за благотворителност също?!

И тука чакаме урагана, по софийско още не е дошъл...но за Варна казаха че май е затворено пристанището заради вятъра....

Приятен следобед!

# 88
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Учудвам се за Варна... сега като излизах в обеднат апочивка подухваше, ама чак толкова силно.... newsm78 Само толкова колкото да ми разуха рУсата кУса!!!

# 89
  • Мнения: 3 804
здравейте всички
марси дано линда да се оправи по бързо Praynig
милена знаеш ли че твоят син е по голям от даяна с 26 дена,а тя от в4ера вече брои до 3-но,де,ти,а на всичкото отгоре щеше да удуши котката добре че погледнах и я спасих в последния момент.
тук също духа ,но е поносимо
мари къде изчезна? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт