Точни ли сте

  • 2 100
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. Обикновено отивам по-рано.

# 16
  • Мнения: 11 747
Точна съм,може и да подраня!Никога не закъснявам!
Имам една приятелка,дето ме вади от кожата ми!Ако закъснее с 15 минути е добре,щото обикновено закъснява с 30-40 минути!Толкова сме се разправяли на тази тема....,мислила съм някой път да си тръгна и да не я дочакам!

# 17
  • Мнения: 4 734
Винаги аз съм тази, която чака.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Гледам да съм точна, но не винаги успявам. Мразя да ме чакат, както и аз. Peace

# 19
  • Мнения: 2 926
Винаги отивам малко по-рано

# 20
  • Мнения: 361
опитвам се да бъда точна и мразя да чакам  Whistling

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Мразя да чакам, затова винаги закъснявам 10-ина минути.  Embarassed
За служебни срещи съм точна.

# 22
  • Мнения: 1 226
Ще отида точно в 10.00, но обикновено ми се налага да изчакам другия.

# 23
  • Мнения: 4 473
Малко ми е трудно да се съглася, че в град като София, при този хаос и трафик можеш да си точен.  Rolling Eyes Така де, да цепиш секундата май е мисията невъзможна Crazy И аз мразя да чакам, но и да закъснявам също. mama66 е споменала причините, важат и за мен. И предупреждението за закъснението само по себе си не е достатъчно. Виждаш, че ще закъснееш - уведомяваш човека, с когото имаш среща своевременно, а не когато вече си закъснял да му звъннеш - то е ясно защо.

# 24
  • Мнения: 1 063
Колкото съм точна, толкова и закъснявам.
Предпочитам да подраня, но и не обичам да чакам.

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Някога бях точна. Пристигах си на минутата. Сега вече не, защото не всичко зависи от мен. В началото го преживях много тежко, но вече гледам да щадя себе си. А и вече всеки има ГСМ и мога да уведомя, че закъснявам и така отпада нервата "Ще дойде ли, няма ли да дойде".
Но се дразня от постоянно закъсняващи.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не закъснявам, против природата ми е. Обикновено пристигам минутки по-рано. Мразя придвижването ми да зависи от някого и винаги съм с моята си кола, за да знам, че ще пристигна навреме, независимо, че и шефът ми /примерно/ ще присъства. Аз нося отговорност за себе си.

# 27
  • Мнения: 569
Винаги отивам точно в уговорения час.

# 28
# 29
  • Мнения: 2 258
Присъединявам се към ранно-ходещите LaughingМного мразя да закъснявам и съответно да ми закъсняват и да чакам.

Общи условия

Активация на акаунт