33-то или 96-то СОУ в Люлин

  • 47 306
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
Моята дъщеря посещяваше подготвителен клас в 33то. Много доволни бяхме. Преподаваше и г-жа Теменужка Йовкова - сега води втори клас. Отличен педагог. Записахме я в първи клас в едно уж елитно училище в центъра и хич не сме доволни.

Би ли споделила кое това елитно у-ще в центъра, от което неси доволна?

# 16
  • Мнения: 285
   Докато живеех в Люлин мой фаворит беше 96-то, но след като се преместих се наложи да запиша синът си в 33-то на предучилищна. Не харесвах това училище, но за моя радост не съм била права. Има добри преподаватели и малките са отделно от големите. Grinning
   На 26.03.08г. подадохме молби за 1-ви кл. (аз и още 4-5 майки), но избраната госпожа била вече ЗАЕТА #Crazy. Възникна спор със зам. директора, т.к. на род. среща бяха казали, че първо ще се съобразят с желанието на родителите, чиито деца са в предучилищната към у-щето. Дано успеем да се преборим.
   В близост има и много добра частна занималня и днес подадох молбите на 4 деца. Ако всичко е наред 1-ви клас ще бъде песен. Laughing

# 17
  • Мнения: 673
Само тези ли са по-свестните училища в люлин? Догодина и аз ще трябва да избирам   ooooh! и ще следя с интерес  Peace
   79-то в 7-ми също се води много добро. Но по -важен е учителя при когото ще се паднете. В другите училища ,които не се толкова добри, ако изобщо можем да ги класираме по някакъв критерии, също работят съвести учители.

# 18
  • Мнения: 120
Моята дъщеря посещяваше подготвителен клас в 33то. Много доволни бяхме. Преподаваше и г-жа Теменужка Йовкова - сега води втори клас. Отличен педагог. Записахме я в първи клас в едно уж елитно училище в центъра и хич не сме доволни.

Би ли споделила кое това елитно у-ще в центъра, от което неси доволна?



20то ОУ, Тодор Минков, на 5те кюшета

# 19
  • Мнения: 152
79-то в 7-ми също се води много добро

radivdani благодаря. За 79-то имате ли лични впечатления или само сте чули, то ни е най-близо, но не предполагах, че е добро  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 673
 Нямам лични впечатление ,но съм работила като учител и знам ,че се води като много добро училище. Искам да кажа ,че информацията ми е от професионални среди, а не някъде от кафетата и градинките. Много е важен учителя , а не самото училище.Щом е най-близкото - не го мисли толкова -записвай смело.

# 21
  • Мнения: 1 615
79-о минава за най-елитното Люлинско у-ще и едно от най-добрите в София.
За първи път чувам, че някой е недоволен от 20-о. За съжаление за мен то не е вариант.

# 22
  • Мнения: 152
Purmamarca, radivdani 10x  Hug, догодина ще ми е актуален въпроса, но още отсега съм ги заоглеждала.

# 23
  • София
  • Мнения: 541
Purmamarca, radivdani 10x  Hug, догодина ще ми е актуален въпроса, но още отсега съм ги заоглеждала.
А ние с първолаците ще имаме пресни впечатления за споделяне  Wink

# 24
  • Мнения: 1 615
Значи ще държим връзка още цяла година! Grinning

# 25
  • Мнения: 152
Все пак ще се радвам, ако някоя мама има лични впечатления от 79-о в Люлин 7 Simple Smile

# 26
  • Мнения: 100
Децата ми учат в 79-то у-ще в Люлин.Сина ми учи там от 2 години.Много сме доволни от учителите и училището.Той е в горния курс и беше приет там след изпит.Очарован е от училището.За това решихме да запишем там и дъщеря ми в 1-ви клас.Въпреки факта,че по-близо до дома ни са 33-то и 96-то у-ще.Но останах леко разочарована.Не съм доволна от учителката,която ще им преподава до 4-ти клас.Почти няма някаква връзка родител-учител.Или,ако имам контакт с госпожата ми се обяснява всеки път как детето ми е много изостанало,бавно се справя с писането в час,как сричало и не можело да чете хубаво.След среща с други родители разбрах,че имало доста ''изоставащи'' деца от класа.Така,че за мен по-важно е на какъв учител ще попаднеш,а не самото училище.Желая ВИ успех и късмет. Peace

# 27
  • Мнения: 152
Сънливка, благодаря много. Ох и аз съм съгласна, че е важен учителя ... ама като не познавам никой от началният курс  newsm78.

# 28
  • Мнения: 147
Аз лично бих избрала 96-то СОУ. Лично аз съм завършила там . Все още чувам хубави отзиви за него, като база и педагогически състав. Моя близка, записа дъщеря си там и е много доволна. Дори това, че детето трябва да пресича сравнително натоварена улица не я спря Simple Smile Успех. Вярвам, че ще направите правилният избор, какъвто и да е той   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 615
Хайде да "пробудим" темета Simple Smile Казвайте, кой какво избра и защо, а скоро и първи впечатления ще чакам Wink
Впрочем, някой да е научил нещо повече за 97-о? Аз събрах някои много противоречиви мнения и за него, и за 96-о, а за 33-о основен негатив, казват, е пълната занемареност на самото училище и цялата му материална база.

Общи условия

Активация на акаунт