Кажете ми ефикасно лекарство против колики?

  • 26 808
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Аз давах Саб Симплекс и Бейбинос. Не видях разлика. Confused

После излезе Еспумизан, но пък Симона вече нямаше колики. Mr. Green

п.п. Иначе има МНОООГО стар метод за справянето му. За справка, виж подписа ми  bouquet Hug

# 16
Espumizan L - naistina pomaga  Peace
Davah i 4ai ot kopyr na Hipp

# 17
  • Мнения: 999
Повече гушкане и дондуркане и пеене на песни. Това помагаше при нас, нищо друго.Не се притеснявай и да свикне на ръце, много бързо се отучва като минат коликите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 424
най - старият и ефикасен метод, открит от англичаните: тапи за уши  и джин Joy Joy Joy
това го прочетох тук някъде Peace

# 19
  • Станимака
  • Мнения: 123
Ние използвахме Еспумизан и Саб симплекс, изпратиха ни и Инфакол от Англия, но  вършат еднаква работа, защото всички садържат симетикон. На нас много ни помагаше сушоара, включен на слаба струя и не най-горещата степен. Насочваш го към коремчето върху бодито /в никакъв случай на голо/ като пазиш да не духа към лицето. Успокояваше я много бързо.

# 20
  • Мнения: 391
Ние използвахме Еспумизан и Саб симплекс, изпратиха ни и Инфакол от Англия, но  вършат еднаква работа, защото всички садържат симетикон. На нас много ни помагаше сушоара, включен на слаба струя и не най-горещата степен. Насочваш го към коремчето върху бодито /в никакъв случай на голо/ като пазиш да не духа към лицето. Успокояваше я много бързо.

И на нас сешоара ни мопамагаше ,но с  гореизброените предпазни мерки- на слаба струя, не на голо ,от  разстояние  и да се пази  лицето . Слагах и топли кърпички,които гладех с ютия. Кърпичките също не на голо,върху бодито  .Но и тези средства помагат временно.

# 21
  • Мнения: 475
На Ния не й бяха много силни и продължиха само 5-6 дни,но в този период използвахме Саб симплекс и чай против колики на Хип Peace

# 22
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Всичко сме пробвали, но ефект имаше когато започнах да давам чай от копърово семе и да правя масаж на коремчето.

# 23
  • Мнения: 151
Аз ползвам Еспумизан,не са му минали още,но поне го успокояват.И съм доволна.Иначе сега чух за едни нови Бейби Чиколо - нови са и много ми ги похвалиха.А и има логика новите неща докато са нови са с добро качество.Ако искаш пробваи ги.Иначе и аз очаквам с нетърпение да ни минат. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 015
Няма такова Sad!Вариго, печиго коликите нямат оправяне Naughty.

# 25
  • Мнения: 333
В началото имаше много силни колики, но откакто започнах да давам Инфакол спряха, но за сега го давам, не знам какво ще стане ако го спра.

# 26
  • Мнения: 305
еспумизан Peace

# 27
  • Мнения: 397

И аз бях доволна от него! Препоръчвам го! Peace

# 28
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Аз съм ползвала Саб и бях горе долу доволна имаше и някакво "мехлемче за коремче",точно така се казва с него правехме масажи.То съдържа етерични масла,копър и анасон Peace Цената му е 2-3 лв.

# 29
  • Мнения: 451
Нищо отбългарския пазар не помогна при нас. Само Инфакол, от Англия ми го донесоха. Панацея Laughing

Общи условия

Активация на акаунт