Носите ли козметика в чантичката си!

  • 3 555
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 919

Под думата козметика включвам всичко, сенки, червило, спирала, очна линия, молив, фонд-ютен, пудра, крем, парфюм и т.н...


всичко това, но червилата са няколко, пудра в чантата нося само лятото. Дезодорант, парфюм голям + някое мини с друг аромат за разнообразие  Rolling Eyes .... крем за ръце и накое друго лекарсткво, интимни кърпички, носни кърпички, две връзки ключове .... скоро ме попитаха какво нося в чантата че толкова тежи  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 581
Винаги нося:червило-гланц,молив,дезодорант,пудра и огледалце без тези неща не излизам навик.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 389
Да нося-молив,червило,спирала,огледалце,дезодорант и гребен.

# 18
  • Мнения: 2 152
Естествено, че нося... Party

# 19
  • Мнения: 6 904
Аз пък не нося Laughing Или ако нося е изключително рядко и нещо малко, гланц или сенки примерно. Просто ходя с малки чанти, които не побират много неща, а и рядко стоя по цял ден навън, че да ми се налага да използвам някаква козметика.

# 20
  • Мнения: 5 140
Да нося, несесера си го премествам от чанта в чанта.

# 21
  • Мнения: 1 384
Понякога  Peace
Без гланц не излизам, а иначе взимам парфюм, стик или нещо от сорта.

# 22
  • Мнения: 2 956
Никога не нося. Така се гримирам,че да ми издържи грима през деня. Чантата ми е достатъчно голяма ,но не нося гримове,кремове и т.н.Гребен/четка тоже...не си представям да се реша на спирката на рейса.  Laughing Пък дори и в колата/таксито.

# 23
  • Мнения: 1 354
Аз си нося сгъваема четка за коса,червило или гланц за устни(зависи от грима съответния ден),спирала,прозрачна пудра и крем за ръце.
Това има в козметичния несесер. Peace

А иначе отделно имам още един несесер,в който може да се намери абсолютно всичко,което може да ви дойде на ум.
Хапчета(спазмалгон,парацитамол,аналгин,бусколизин и подобни),мокри кърпички(интимни и за ръце),сухи кърпички(с аромат на ягода и обикновенни),несесрче за маникюр и още хиляди подобни щуротии. Joy

# 24
  • Мнения: 1 101
Да, винаги!

# 25
  • Мнения: 527
Нося парфюм и гланц за устни, това ми е козметиката в чантата. Преди време си носих целия несесер с гримове и други принадлежности, но откакто започнах да си купувам малки чанти, не го нося.

# 26
  • Мнения: 1 043
Винаги нося червило,гланц и черен молив в чантата си Peace

# 27
  • Мнения: 14 490
Никога не нося. Така се гримирам,че да ми издържи грима през деня.

и аз така. не знам каква е целта на носенето на сенки, руж и дори пудра?!? "запечатвам" си лицето сутрин с мазила и не мога да си представя върху мръсотията която полепва през деня да пудря отгоре Sick нося само червила защото колкото и да са трайни се изяждат през деня

# 28
  • Мнения: 408
Парфюм и червила.

# 29
  • Мнения: 664
нося много неща-гланц за усни, моливи за очи(поне 2 цвята), молив за устни, спирала, руж, пудра и според зависи 1 или 2 цвята сенки, тоник за почистване на лице и кремче за лице и  парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт