Къде ви седи прахосмукачката ,когато не я ползувате?

  • 3 405
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има си предвидено място в шкаф в коридора, но Ф изпада в ужас от нея и я крия в един шкаф в спалнята, което намирам за нехигиенично  Confused

# 16
  • Мнения: 8 505
В долния шкаф на гардероба.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние си нямаме вграден гардероб в коридора, като апартаментите и сме в къща. Нямаме и килер. Когато не я ползвам е скътана в спалнята в един ъгъл, където не се вижда, защото там надстройката на спалнята и гардероба се събират. Ама как обясних само... ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 449
В дрешника - с горните дрехи и обувките.

# 19
  • Мнения: 104
в килера

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В гардероб в коридора.

# 21
  • Мнения: 4 406
в спалнята, в един от ъглите

# 22
  • Мнения: 8 999
В един от долните кухненски шкафове. Разглобявам й тръбите, но не е чак толкова трудоемко. Там държа и ютията, препарати, парцали разни и ... Бог знае какво още, но са все неща за почистване.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Зимата - в спалнята, защото не спим там, северна е и е безмислено да я топлим, през останалите сезони - в едно от антретата, имаме две, без да я разглобявам.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
В пералното помещение. Там стоят и всички препарати, легени и т.н., както и просторът и масата за гладене (постоянно разпъната).

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
В коридора в един гардероб
В стенния гардероб, в кашон разглобена. Сглобявам при чистене - после пак разглобявам тръба , маркуч.......  Cry (ама няма друг начин) поне при мен условията са такива, че друго по-подходящо място нямам.

# 26
  • Мнения: 1 311
В стенния гардероб, в кашон разглобена. Сглобявам при чистене - после пак разглобявам тръба , маркуч.......  Cry (ама няма друг начин) поне при мен условията са такива, че друго по-подходящо място нямам.

И моята така - в кашона, а кашона в гардероба в коридора.

# 27
  • София
  • Мнения: 289
В килера.

# 28
  • Мнения: 2 700
Имам голям коридор, в който сме направили домакински шкаф (за прахосмукачка, дъска за гладене, легени, кофи и няколко рафта с жичкаджийските истории на мъжа ми.)

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Сега се сетих,че на едни познати им седи в хола зад вратата. Joy Joy Joy Сериозно. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт