Къде ви седи прахосмукачката ,когато не я ползувате?

  • 3 418
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
Къде прибирате прахосмукачката след ,като привършите  чистенето?Аз свалям тръбите и маркуча ,прахосмукачката слагам под едно бюро в спалнята,а другите неща зад леглото.Някак не и намирам подходящо място ,където да я оставя след работа,а така ме затруднява за  всяко ползуване да я сглобявам и разглобявам.При вас как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
В гардероба на мъжа ми - и без друго основно той я използва...

# 2
  • Мнения: 824
В килера

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Е, как да ти обясня  newsm78 В коридора под една масичка  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 666
Имам килер задръстен от такива уреди и най-различни джунджурии. Там седя  прахосмукачката, и ютията,  и дъската за гладене, и коша за мръсните дрехи, и легени, кофи и т.н., препарати, и .... да не продължавам, хаосът е пълен, ама поне е на едно място.

# 5
  • Мнения: 2 494
Сега имам една тераска малка, която не ползваме и там стои, не е удобно всеки път да я разглобяваш и сглобяваш.
В новата къща също съм и измислила място под стълбите за втория етаж в коридора  Peace

# 6
# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
В коридора в един гардероб

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
В коридора в един гардероб

И нашата там - във вграден гардероб.

# 9
  • Мнения: 1 679
В коридора съм си оформила едно кътче за килер и там събирам много неща...

# 10
  • Мнения: 258
В  килера  ,  а той горкия  вече се пука по шевовете.

# 11
  • Мнения: 4 916
В килера при другите неща за чистене.

# 12
  • Мнения: 420
Засега я оставям където ми падне в стаята за гости, но скоро ще довършим вградения гардероб в коридора и там ще и е мястото.

# 13
  • Мнения: 1 800
В килера при другите неща за чистене.
И моята е там

# 14
  • Мнения: 4 068
Едната тераса ми е остъклена и държа прахосмукачката там.

# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има си предвидено място в шкаф в коридора, но Ф изпада в ужас от нея и я крия в един шкаф в спалнята, което намирам за нехигиенично  Confused

# 16
  • Мнения: 8 505
В долния шкаф на гардероба.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние си нямаме вграден гардероб в коридора, като апартаментите и сме в къща. Нямаме и килер. Когато не я ползвам е скътана в спалнята в един ъгъл, където не се вижда, защото там надстройката на спалнята и гардероба се събират. Ама как обясних само... ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 449
В дрешника - с горните дрехи и обувките.

# 19
  • Мнения: 104
в килера

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В гардероб в коридора.

# 21
  • Мнения: 4 406
в спалнята, в един от ъглите

# 22
  • Мнения: 8 999
В един от долните кухненски шкафове. Разглобявам й тръбите, но не е чак толкова трудоемко. Там държа и ютията, препарати, парцали разни и ... Бог знае какво още, но са все неща за почистване.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Зимата - в спалнята, защото не спим там, северна е и е безмислено да я топлим, през останалите сезони - в едно от антретата, имаме две, без да я разглобявам.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 868
В пералното помещение. Там стоят и всички препарати, легени и т.н., както и просторът и масата за гладене (постоянно разпъната).

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
В коридора в един гардероб
В стенния гардероб, в кашон разглобена. Сглобявам при чистене - после пак разглобявам тръба , маркуч.......  Cry (ама няма друг начин) поне при мен условията са такива, че друго по-подходящо място нямам.

# 26
  • Мнения: 1 311
В стенния гардероб, в кашон разглобена. Сглобявам при чистене - после пак разглобявам тръба , маркуч.......  Cry (ама няма друг начин) поне при мен условията са такива, че друго по-подходящо място нямам.

И моята така - в кашона, а кашона в гардероба в коридора.

# 27
  • София
  • Мнения: 289
В килера.

# 28
  • Мнения: 2 700
Имам голям коридор, в който сме направили домакински шкаф (за прахосмукачка, дъска за гладене, легени, кофи и няколко рафта с жичкаджийските истории на мъжа ми.)

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Сега се сетих,че на едни познати им седи в хола зад вратата. Joy Joy Joy Сериозно. Laughing

# 30
  • Мнения: 3 622
В спалнята в един ъгъл  Joy

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Зад завесата в спалнята.

# 32
  • Мнения: 3 211
В гардероба на мъжа ми - и без друго основно той я използва...
Laughing
в килера я държа

# 33
а моята седи под спалнята  Joy

# 34
  • Мнения: 1 065
Сега се сетих,че на едни познати им седи в хола зад вратата. Joy Joy Joy Сериозно. Laughing
Вчера след като пуснах темата за кой ли път коментирахме с мъжът ми дали може да измислим за прахосмукачката някакво по-подходящо място в къщи.В коридора и в кухнята няма подходящо място.Имам вграден гардероб,но и там не може да се слага неразглобена,а и е пълно с разни други неща ,та е трудно да се освободи толкова място.Балконът ми е един -не е голям и е
открит,(не харесвам остъклен)на него има много цветя и кът за сядане.Остана единствено в хола между секцията и балконската врата,или пък в ъгъла образуван от дивана и фотьойлите;или в детската стая зад една ракла и леглата на децата.Е ,не ми харесва на тези места -грозно ми е ,защото все пак не може да се скрие напълно и се вижда. Спалнята вместо да ни е романтично място за почивка и уединение,е кът за работа на съпруга ми,там държа ,прахосмукачката ,шевната машина,дъската за гладене и ютията и други неща на ,които не мога да намеря място.Не ми харесва така,но просто не намираме по-приемливо място.Благородно завиждам на всички ,които имат килер,или дрешник или нещо подобно за съхранение на по-големи уреди ,които не се ползуват всеки ден

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 19:09 от djily

# 35
  • Мнения: 505
поради липса на КИЛЕР , аз маскирам прафосмукачката зад вратата на спалнята.... до коша за пране..че по принцип тази врата почти не се затваря..и така не ми се набива на ОЧИ  Shocked прахосбирката.... Joy

# 36
  • Мнения: 277
В кашона разглобена, кашонът - в един ъгъл на хола  Embarassed Грозно, негрозно, за момента това е единственото решение. Наистина е страшно удобно да имаш вграден гардероб или килер.

# 37
  • Мнения: 701
Засега е в гардеробната.Прибрала съм я почти опакована.Надявам се скоро да ми се отдаде възможност да си подредя нещата както трябва.

# 38
  • Мнения: 1 418
В една стая,до бюрото с компютъра.
Не мога да разглобявам и сглобявам всеки път,така ми е под ръка винаги.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 389
В килера.

# 40
  • Мнения: 527
Зад вратата в спалнята!

# 41
  • Мнения: 79
В дрешник в коридора. Там си прибирам и дъската за гладене, ютията и доста други неща.

# 42
  • Мнения: 872
В гардероба в коридора,където стоят и др подобни багажи или на терасата-остъклена е.

# 43
  • Мнения: 2 587
Има си специален шкаф в кухнята.

# 44
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
На терасата.И без това я използвам всеки ден,и неам нерви да я сглобявам и разглобявам,та да я прибирам във вградения гардероб Naughty

# 45
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В дрешника - с горните дрехи и обувките.

 Peace  Peace

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
В спалнята между гардероба и пердето и така не се вижда

# 47
  • Мнения: 3 537
в гардероба Peace

# 48
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В дрешника. Peace

# 49
  • Мнения: 1 364
Разглобена в коридора във вградения гардероб.

# 50
  • Мнения: 5 476
В килера!  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 3 271
За сега в празната ни детска стая, но съм и предвидила място в килера.

# 52
  • Мнения: 16
В килера clean

# 53
  • София
  • Мнения: 11 780
В едно гардеробче,което обаче не ползваме за дрехи!

# 54
  • Мнения: 1 546
на терасата:)

# 55
  • Мнения: 1 564
Когато не я ползвам е скътана в спалнята в един ъгъл, където не се вижда........
И моята е там. Peace

# 56
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
и моята седи в килера,ама аз рядко стигам ди нея,щото мъжо ми обикновенно я яхва(не мога да разбера какво удоволствие му носи?? newsm03 newsm03 newsm03
от което пък аз съм много доволни

# 57
  • Мнения: 4 527
Моята е зад вратата на спалнята - там се образува нещо като нишичка. Държа си я сглобена през цялото време, тя моята и без това е компактна.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В нещо като ниша между гардероба и стената в спалнята.

# 59
  • Мнения: 3 537
В  килера  ,  а той горкия  вече се пука по шевовете.
И аз така

# 60
  • Мнения: 448
В спалнята,до гардероба.Не е красиво,затова в новия апартамент си направихме килер и скоро ще е там.

# 61
  • Мнения: 4 668
У дома стои под стълбите  Laughing , но тъй като осъзнавам , че малко хора имат стълби в тях , другата ми възможност е в един голям гардероб с плъзгащи врати !

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До леглото, от страната на мъжа ми - той понякога я ползва за нощно шкафче  Flutter

# 63
  • София
  • Мнения: 5 293
Цяла, на терасата, до сушилника. Малко е грозно, но няма къде другаде. На предишното място под леглото я държахме, пак става, ако има място и ако живееш в една стая без остъклена тераса Embarassed

П.С. Формите на -ува (ползувам и т.н.) не са ли вече как да кажа... отменени  newsm78

# 64
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
П.С. Формите на -ува (ползувам и т.н.) не са ли вече как да кажа... отменени 
Да Peace

# 65
# 66
  • Мнения: 505
Зад вратата на една стая, която не използваме  Peace

# 67
  • Мнения: 3 334
имам си килерче Peace

# 68
  • Мнения: 2 961
В килера Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 925
Седи зад вратата в хола.  Peace

# 70
  • Мнения: 2 591
в момента сме в ремонт и е непрекъснато в експлоатация  newsm03, но иначе е в килера  smile3503, под един рафт! слава Богу, че имаме килер, че като бяхме на квартира все ми пречеше прахосмукачката и все не и намирах подходящо място  Joy hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
Зад вратата на детската стая,която също в момента не ползваме,че бебо е при нас.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 839
Във вградения гардероб в коридора.

# 73
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Седи зад вратата в хола.  Peace

  И нашата,все още и търся по-подходящо място. Confused

# 74
  • Мнения: 1 802
Във един шкаф. Честно да ви кажа - никак не обичам да я вадя от там...  smile3506

# 75
  • Мнения: 2 381
В една стая, която ползваме като склад.

# 76
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
В ъгловия гардероб че е  много голям и само там има място - в специална кутия newsm53

# 77
  • Мнения: 3 453
В специален шкаф Peace

Общи условия

Активация на акаунт