Къде ви седи прахосмукачката ,когато не я ползувате?

  • 3 432
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 448
В спалнята,до гардероба.Не е красиво,затова в новия апартамент си направихме килер и скоро ще е там.

# 61
  • Мнения: 4 668
У дома стои под стълбите  Laughing , но тъй като осъзнавам , че малко хора имат стълби в тях , другата ми възможност е в един голям гардероб с плъзгащи врати !

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
До леглото, от страната на мъжа ми - той понякога я ползва за нощно шкафче  Flutter

# 63
  • София
  • Мнения: 5 306
Цяла, на терасата, до сушилника. Малко е грозно, но няма къде другаде. На предишното място под леглото я държахме, пак става, ако има място и ако живееш в една стая без остъклена тераса Embarassed

П.С. Формите на -ува (ползувам и т.н.) не са ли вече как да кажа... отменени  newsm78

# 64
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
П.С. Формите на -ува (ползувам и т.н.) не са ли вече как да кажа... отменени 
Да Peace

# 65
# 66
  • Мнения: 505
Зад вратата на една стая, която не използваме  Peace

# 67
  • Мнения: 3 334
имам си килерче Peace

# 68
  • Мнения: 2 962
В килера Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 925
Седи зад вратата в хола.  Peace

# 70
  • Мнения: 2 591
в момента сме в ремонт и е непрекъснато в експлоатация  newsm03, но иначе е в килера  smile3503, под един рафт! слава Богу, че имаме килер, че като бяхме на квартира все ми пречеше прахосмукачката и все не и намирах подходящо място  Joy hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
Зад вратата на детската стая,която също в момента не ползваме,че бебо е при нас.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 875
Във вградения гардероб в коридора.

# 73
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Седи зад вратата в хола.  Peace

  И нашата,все още и търся по-подходящо място. Confused

# 74
  • Мнения: 1 802
Във един шкаф. Честно да ви кажа - никак не обичам да я вадя от там...  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт