МНОГОДЕТНИ МАМИ 12

  • 17 630
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 818
габи, ти ли беше дала линк към организацията на многодетните в Испания?
Тогава нямах време да разгледам, а сега не го откривам... newsm78
  bouquet http://www.familiasnumerosas.org/fundacion.php   bouquet

# 61
  • Мнения: 159
Честит рожден ден, nadiaeuro! Да бъдеш все така усмихната и щастлива!
             newsm59               ura              Tada               bigdance2

Честит рожден ден на Ивелина! Много любов и късмет в живота!

Ох, как ми се иска и аз да се подредя на опашката за нови коли.....

# 62
  • Мнения: 710
Здравейте момичета,
тук съм по съвета на мама Дидка да се разпиша и аз.Постингите ще ги чета по-късно,сега ще дам само малко инфо.
Аз съм на 34 от Плевен
майка на трима юнака
Даниел 12.03.1991
Калоян 17.08.1994
Джозеф 21.03.2006

# 63
  • Мнения: 3 324
Илиева, голямо копаене е паднало... Много весело настроение създават купища дечица...(
Рениса, и да го мислиш и да не го мислиш, ще стане каквото е писано. Споделяй с нас, макар да не можем да ти помогнем - поне ще ти даваме сила! Всичко ще се оправи полека - лека, не се притеснявай, като не са шипки - нещо друго ще е! Аз лично костюмите на Парушев не ги харесвам, много са ми ... екстравагантни ....Сигурна съм, че ще намериш и по добро....за по малко парички. Не си ли мислила за шивачка?
Защо ли дойде тази пролет? Вчера (зима) - топло, хубаво...а днес, пролет - студ и дъжд!
Пролетна фейо, много хубав ник! А какво ще правиш лятото? Летна фея ли ще си? Laughing
Секстетно Цвете, от сега си се заприготвяла....завиждам! Mr. Green
На голямата , малка кака Ивелина - Честит рожден ден , мило слънчице! newsm59  ura dazzler1 Tada
Наденце, на теб - цалата любов на света! И някоя червена алфа отгоре!
Наша беба -стръвница, е в етапа на настървено лапане на всички неща в обсега й, татко й снощи заяви че си острела зъбите върху неговия пръст! Grinning
Здравей Наталия, добре дошла! Твоя Калоян е роден на "мойта" дата т.е. вече ми е любимец!

# 64
  • Мнения: 2 270
здравейте мами
 
честита първа пролет
[/size]
Честит рожден ден и на двете рожденнички-нека всеки техен ден да е като празник
renisa-защо се хвърляш на Парушев.Според мен няма смисъл.Той я го облече този костюм после я не.Те момчетата още растат и бързо им омаляват дрехите.Моя син ще е абитуриент след 2 г ,но отсега ми казва,че не иска костюми ,а щял да се облече спортно -елегантно/което значи -някой хубави дънки и ризка/Аз напълно го подкрепям.Още повече ,че той учи в художествена паралелка,а там децата винаги са контра на порядките.
Момичета благодаря ви за милите думи и поздравления за моята плувкиня.
секстет-в интерес на истината Йоана не се натоварва много .Ходи на тренировки по 4 пъти в седмицата за по час,само преди състезания ходи всеки ден.Но като цяло школата по плуване в Русе е много добра и те от години са отборно в призовата тройка,а имаме един скапан басейн,който даже беше в ремонт няколко месеца и децата не можаха да тренират,но пак станаха първи и то много напред пред останалите.
Илиева -майка ти има достойни заместници за копането.Успех на малката певица

# 65
  • Мнения: 819
Не съм многодетна,но бих искала да бях!
http://www.vbox7.com/play:92a497f2

# 66
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен.
При вас ме покани мама Илиева.
Благодаря за поканата ще се включвам, когато има с какво Laughing
До сега, да си призная не бях излизала от форума за близнаците, но то имало и други интересни места.
Когато ми остане време или се появи някоя баба ще влизам да чета полезни неща.
Благодаря още веднъж, че ми отвори очите.

# 67
  • Мнения: 233
  За шивач е късно. Thinking  ani69 и аз мисля така, но в нашия град е прието с официални костюми. Пък и сина ми е малко консервативно настроен. Все пак мисля да му предложа да направиме революция в тоалетите за баловете във Видин. Благодаря за подкрепата!  bouquet

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 305
renisa, успех в избора на тоалет! винаги има и допълнителен вариант - може би има костюми в някой по-близък до вас град?
Стискам палци да тръгнат и нещата със шипките. Знам колко е трудно, когато човек започва и влага всичко от себе си в дадено дело. Дано е успешно!

Илиева, приятно прекарване в Стара Загора! Певицата да се представи добре и най-вече да се позабавлява и да завърже нови приятелства!

И накрая - честито на рожденичките! Нека са много красиви, обичани и щастливи!  newsm59

# 69
  • Мнения: 3 740
габи, благодаря!   bouquet Трудно се ориентирам, но ще се мъча. Thinking

рениса, и аз не робувам на маркови дрехи. А и на тази възраст костюмът му е излишен - тепърва има да расте, а местата, където може да се появи в костюм не са безкрайно много. Хубав панталон /дънки, джинси/ и ефектна риза ще направят по-голямо впечатление, според мен.

Добре дошли на новите мами!

Не съм многодетна,но бих искала да бях!
Мога да ти кажа как да станеш! Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 353
Честита първа пролет!!!  
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy

Честит рожден ден на всички родени днес! Наталия и ти си имаш пролетно цвете! До ти е жив и здрав  Джозеф!

Илиева, Стара Загора е моя роден град. Много е хубаво там, особено пролетта. Успех на дъщеричката ти!

# 71
  • Мнения: 2 022
Пролетна фейо, много хубав ник! А какво ще правиш лятото? Летна фея ли ще си? Laughing

Не, мисля да си остана пролетна. Лятната фея е свободна  Laughing 


Добре дошли, НАТАЛИЯ и МАМА КАЛИ (Митко и Гого). ЧУвствайте се като у дома си - т.е. сред много деца!


Честит рожден ден на най-малкия мъж на мама Наталия - много здраве, радост и весели игри. happy bd

Не съм многодетна,но бих искала да бях!

Никак не е трудно да станеш многодетна! Опитай - струва си!

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 16:47 от Пролетната Фея

# 72
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добре дошли на новите мами   bouquet
  честит рожден ден и на малкият Джозеф на natalia_viktorovna,който днес става на цяла една годинка      smile3525
newsm59 nbirthday newsm67   Tada baloni Tada baloni Tada baloni Tada baloni Tada baloni Tada     newsm67 nbirthday newsm59 newsm53  immortel никога не е късно да станеш и ти многодетна майка...започваш да работиш по въпроса,ако нещо не е ясно тука има рецепти за близнаци ,за момичета,за момчета..питаш и ти дават веднага рецептата 1dating..срещу скромна виртуална почерпка
  Joy а това със смеещите се бебета е страхотно   Hug

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 16:07 от Дидка

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Пожелавам много здраве и !
Рожденния ден на дъщеря ми премина чудесно.А сега се задават и още хубави празници.Имам две цветенца-мама и малката дъщеричка.
Аз също не робувам на маркови дрехи,да не би да ходим с етикетите навън LaughingВажното е да изглеждаш  и да се чувстваш добре.

                                                                                                                   

# 74
  • Мнения: 11 607
първо - ЧРД на Джоузеф! Здраве, много игри и смях! Да си го слушат в къщи всичките, че предполагам,че на този етап той командва в къщи!  newsm59 newsm59


А аз съм  smile3517  sweating Най-накрая се вдъхнових.... И го направих.... Пустото пролетно почистване! До обяд бе с любезното съдействие на мъж, после - сама! Ужас! Взе ми се здравето, но.... вече виждам през прозорците в далечината какво става..... Защото днес  clean  clean clean clean clean clean wash hang newsm75 
Още от сега си усещам мускулната треска, да си призная честно..... Ама каква разлика има между дървената и АЛ и ПВЦ дограма...... На дървената докато почистя ми отиде младостта, а в стаите на децата,където е една от двете - коя точно незнам - почистих за отрицателно време! Ама като сменяхме вратите и прозорците, нямахме пари за да оправим и нашата стая и кухнята. И да ви кажа - този път нямаше вестници и такива неща. Реших да видя дали ще се измият добре прозорците с тази четка - дето от едната страна е гъба, а от другата има гума като чистачките на колите. И стана.... Много добре се изчистиха прозорците. С препарат, с вода - поне нямаше досадно бърсане...

 А и да похваля още едно нещо - кърпа от микрофибър - много добра работа върши. Без препарат дори може да се използва, само с вода. Много хубаво лъска. Та ви съветвам - ако не сте я открили като мен - вземете си за помощник в къщи кърпа от микрофибър. Идеална е за прах. Полира чудесно. Купих я моята за 2лв от Технополис. За многократно използване е. В момента заваля дъж като ведро, но какво от това... Точно успявам да видя по-добре дъжда през излъсканите прозорци.

Мъж сутринта зазими вече печката на дърва, прибра и дървата и вече ..... свобода, няма боклук от парното. Ура!

 В момента се питам - докога ще е изчистено в къщи?????

Разместих цветята - то чудните цветя дето ги имам, ама има нещо в саксиите още - сложиш в стаята на момечтата 2 саксии,че Йоан искаше цвете. Как ще се разбират с Вили - незнам. Той китки при него не искаше! Чакам още да се постопли,че и мушкатото да изнеса навън. Та така - похвалих се! Изчистено ми е, измито, изтупано, лъснато и .... нямаме манджа за вечеря. Ужас и с това готвене.
Ох, похвалих се днес какво съм свършила! Доволна съм от себе си!

На новите мами - добре дошли! Ще ви бъде хубаво с нас, включвайте се често! Ох, още едни близнаци.....

Пролетна фея - супер си... Завидях ти дори! Вълшебната дани и тя е уцелила 10-та.
рениса - мамите са дали много добри съвети, нищо не мога да добавя, освен да си уцелите точната вакса за момчето-абитюрент.

Илиева и Лилибон - едно кръгче, може ли с вас? Че тя секстет ще ми бяга в Гърция и не взе и мен, поне вие......

А, Свате, то снаата много ящна ще излезе......  newsm78 дали да не размисля, щото аз ти давам една неящна снаа, не като теб... Ама... нека яде детето, ще го изхраня и него....

секстет, с тоз аватар и тая каравана - си ми трън в очите.....  Crossing Arms


И друго - то май е за другата тема, но имайки предвид,че там влизат по-малко хора - моля, да ми пратят данните си и мамите от тук, от форума, които ще идват на Празника.... Сватята го направи, аз си се писах, СуперТеди също си се прати, хайде тези,които ще идват от темата и те да ми пратят данните си.....

Общи условия

Активация на акаунт