МНОГОДЕТНИ МАМИ 12

  • 17 728
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 326
Ящна е да, на дрънкалки, завивки, кърпи и др. такива! Ако имаш повече от тези артикули - проблем яденето няма да имаш. А, да налита и на човешко! Щом успее да докопа някой пръст - веднага го захапва! Точи си зъбите! Joy

# 76
  • Мнения: 3 479
Как сте? Гледам тук сте се закахърили за тоалетите Wink Спокойно, най-хубавата украса си я водим с нас, като опашчица навсякъде - малки, малко пораснали и още по - пораснали дечица. Едно освежаване на фасона при фризьор и ведра усмивка ще допълнят картинката и няма да има по-красиви и неотразими от нас Party.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАДЯ! Бъди винаги щастлива и много обичана жена, майка и съпруга!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖОЗЕФ И ИВЕЛИНА! Мили дечица, растете здрави и щастливи за радост на всички, които ви обичат!

Леле, Мечтице ти днес си била фурия! Браво на теб! И у нас има доста прозорци за миене и пердета за пране, но не е ясно кога ще им дойде времето #Crazy

Добре дошли на новите  bouquet Бързо влизайте в ритъм и пишете какво интересно се случва при вас!
Тъй като не искам да се оплаквам, а има за какво (най-вече от моя прекрасен, единствен и неповторим пубер), то реших да се похваля.

Милички, ОТИВАМ НА ГОСТИ НА МОЯ ПРИЯТЕЛКА В ГЕРМАНИЯ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА, ПРИ ТОВА САМА! Просто не мога да повярвам, че това ми се случва Laughing Мъжът ми най-благородно предложи да гледа децата с помощта на детегледачката и аз да си почина и разнообразя! Да ви кажа обаче малко го е хванало шубето дали ще се справи Joy Joy Той по принцип се оправя с децата, обаче като съм наблизо и може да попита кое, как и какво. Така самичък съм го оставяла само като ходих да раждам Криси.

Пролетната фея и Вълшебницата, браво за никовете!

# 77
  • Мнения: 11 607
Милички, ОТИВАМ НА ГОСТИ НА МОЯ ПРИЯТЕЛКА В ГЕРМАНИЯ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА, ПРИ ТОВА САМА!

Заряза ме секстет - не искаше бартер Гърция срещу пердета + прозорци. Да ви нося куфарите до, в и от Германия, г-жо Умнице, пък аз ако съм доволна от пътешествието, ще ви овършея къщата като се приберем? Съгласна ли си - чувам?????

# 78
  • Варна
  • Мнения: 552
Честит рожден ден на Джозеф!Да е жив и здрав малкият сладур!Много усмивки,весели игри и щастливо детсво! newsm59 Tada newsm38  ura  Party Time  party002

Добре дошли на новите мами!И пишете по-често,тук ще намерите сродни души!

Мечтице,браво на теб,много си пъргава!И аз съм я замислила тази работа с прозорците,ама първо гезмето,после парцала.До Великден трябва да съм облизала къщата.От доста време бърша с такава кърпа от микрофибър.Купих си я от дистрибутор и дадох за нея 16лв.Страхотна работа върши,мокря с вода ,изтискам и бърша всичко.Икономисала съм доста за препарати.
Мъжът ми каза,че може да ти даде 1 кръгче,вече има пълно каско Grinning!След като я застрахова и на мен тогава я даде,нищо че ми беше подарък за 8 март!

Благодаря Ви за пожеланията за дъщеря ми!Дано да си изсвири/тамбура/ добре хората,че са доста сложни и дълги.Като се върнем обезателно ще пусна снимки.

Вълшебна,ще пратя поздрави от теб на твоя град.Като дете съм минавала оттам,после минах в 1 командировка за Пловдив.Спахме в"Железник",сега пак там.

Лека вечер на всички!Ще лягам, че утре ще гоня влака!

# 79
  • Мнения: 3 740
секстет, с тоз аватар и тая каравана - си ми трън в очите.....  Crossing Arms

Ей, видяхте у кьоравия едно око и посегнахте да му го извадите! Sneaky

(РАЗ)УМНИЦЕ, да пратиш в Германия депеша да оправят времето за твоето пристигане, че с тази пролет, дето са я спретнали, ще те завеят някъде виелиците. А ти си ни трябваш тук!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 677
чрд на надето!!!!!!!!!!!!
чрд на джозеф и ивелина!!!!!!!!!!!!!!

Ех,запътешествахте вече,а аз се размечтах Laughing Като пораснем и ние ще ходим така насам-натам.
Кога ли!?

Други пък спретнаха пролетното почистване.Браво!Аз и тук не се класирам  ooooh!

Момичета,кой иска вестник?Имам 13 бр. А когато взема диска от първото ни участие в ТВ Здраве,ще го размножим.Кой иска копие? По 1.20лв./бр.  Joy

Още чакам рисунки.Никой не се обажда  Cry Ще стане така,че само аз ще си остана без работа  Cry Хайде,пробвайте да ме зарадвате.

Илиева,успех на Мишето!

Добре дошли на новите мами!  bouquet  bouquet  bouquet
А клипа с бебетата е супер.Благодаря Иммортал!   bouquet

# 81
  • Мнения: 11 607
Илиева, извинявай скъпа.... Успех и от мен на Миша! Имаме си ние Убави дечица - кой свири, кой плува, кой гребе, кой компютри, кой баскет, кой хокей... кой пропускам??? Да не говорим пък за героите на учебния материал...

Другия път като се съберем на Празник - ще имаме и кът на Таланта! Децата са го заслужили!

Теди, за рисунките, Рая ще нарисува нещо тези дни и ще пратя. А за диска - аз съм едната, ама ще може ли да ги получим като се видим,че не си струва за 1 диск разправията по пощите....

# 82
  • Мнения: 710
момичета,благодаря за поздравите,днес бяхме на Рожден Ден на друго дете,нашия ще празнуваме в неделя и тогава ще сложа малко снимки.
Честита Първа пролет от мен  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 744
Благодаря ви мами за хубавите поздрави и топли думи! Стоплихте сърчицето ми! Ето и почерпка /малко скромна, но от сърце/:


Честит рожден ден и на Джозеф и Ивелина! Да растат здрави и щастливи! Tada

Теди, и аз си мечтая за пътувания и пътешествия, ама не знам кога ще стане. Thinking

# 84
  • Мнения: 159
Мечтице (Цоцоланке), направо ме съсипа с това пролетно почистване! Ама нямам какво да ти предложа - ни кола, ни пътешествие. Ще трябва май сама да се захващам... Аз също съм много доволна от кърпите от микрофибър. Ама каква реклама си им направила -

А и да похваля още едно нещо - кърпа от микрофибър - много добра работа върши. Без препарат дори може да се използва, само с вода. Много хубаво лъска. Та ви съветвам - ако не сте я открили като мен - вземете си за помощник в къщи кърпа от микрофибър. Идеална е за прах. Полира чудесно.

Чудех се къде се изгуби Илиева през последните дни, а тя с колата бръмчала насам-натам   car003 . Успех на дъщеря ти на концерта!

Умница, искрено ти завиждам за свободата и пътуването, които те очакват! А и секстет гледам, че е готова вече да отпътува  travel .

Добре дошли на новите мами!   bouquet

Честит рожден ден на Джоузефbdbaloni


Ние си имаме проблеми в детската градина - дъщеря ми уж обидила някакви деца, ама те други я били натопили, госпожата провежда "кръстосани разпити", а аз всеки ден защитавам детето си, защото му вярвам...И то са използвани думи, които нито се казват в нашето семейство, нито децата ми знаят какво означават. Опитвам се да се успокоя, че това са детски разправии, ама това си е техният свят и техните детски емоции и проблеми - кой ти е прител, кой лъже и кой те обича истински. А и не мога да повярвам, че в една детска градина могат да се вихрят такива интриги  fight .

# 85
  • Мнения: 11 607
Мечтице (Цоцоланке), направо ме съсипа с това пролетно почистване! Ама нямам какво да ти предложа - ни кола, ни пътешествие. Ще трябва май сама да се захващам... Аз също съм много доволна от кърпите от микрофибър. Ама каква реклама си им направила -

А и да похваля още едно нещо - кърпа от микрофибър - много добра работа върши. Без препарат дори може да се използва, само с вода. Много хубаво лъска. Та ви съветвам - ако не сте я открили като мен - вземете си за помощник в къщи кърпа от микрофибър. Идеална е за прах. Полира чудесно.

Това е нищо - една кърпа за 2лв.... Да беше видяла първоначално СуперТеди как ни зариби с миялната машина, пък да не ти приказвам после Сватята какви и колко ги наприказва като разбра,че май се отказвам да си купуваме....... Те са за комисионна... Пък аз, бедното дете, чак сега да ги открия тези кърпи......

Лека ви нощ,че мен ще ме бият,че не съм легнала още...... А не ви разправям каква мускулна ме подгони.....

# 86
  • Мнения: 186
  bouquet Честита пролет, дано е щедра на усмивки и любов! А може и нов живот  Joy
Честито и на всички рожденици, които съм пропуснала !   bouquet
Компютъра ни го тръшна вирусно заболяване  Mr. Green  и стана една каша, сега надявам се да е добре и взех, че се доредих.
Това упражнение с пролетното чистене и аз направих наполовина, но като спрат дъждовете  ще продължа.Нали синоптиците не дават хубаво време за уикенда Sad
Поздравления за промяната на имена и аватари, друго си е пролетта, времето на свежите идеи идва.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Надя, много си хубава на рождения си ден! Не те ли питат дали не си кака на малката?  Wink Много съм впечатлена от начина на изписване на годините върху тортата! Много е оригинален! Ще ти задигна идеята!  Laughing

Мечтице, давам кръгче, няма проблем, ама първо аз да седна зад волана, че още не съм, а съм шофьорка-мераклийка! Жалко, че дългото возене не ми понася на корема, иначе бих дошла за празника в София да се видим, и да пробваме колата на по-дълго разстояние. Тази вечер трябва да я вземем, вече съм нетърпелива!

Лек и спорен ден на всички!  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 370
Новите вълшебни никове и на мен ми харесват! Понасяме се към вълшебниците. Няма само щерките да са принцеси, я!!!
Вчера прочетох статията от в. "Простор" - интервюто с двете Теди-та. Добре е. Ще се похвалим на празника!
Казвах й аз на Мечтата, че ще вали, та да не мие прозорци, но тя не - ще гледа дъжда през измитите прозорци. (Не че и аз не направих така, но поне валя през нощта  Joy)
Ще дойде и нашето време за пътешествия - сигурна съм. Само трябва да вярваме, че ще отидем там, където си мечтаем!
Рениса, моята съседка облече миналата година абитуриента си в истински рокерски костюм - каза, че той друго не искал! Бях направо шокирана. Мисля, че ще се справиш, даже да не е дизайнерски и е почти сигурно, че няма да го носи повече (поне в повечето случаи)
Имам си баба и съм спретнала една програма ....

# 89
  • Мнения: 3 740
СПЕШНО!!!

От Хиполенд искат до 3 часа да дадем конкретни искания какви подаръци ни трябват.
За подробности - в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт