Продавалник

  • 7 941
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не дразнете мода, когато спи... Тук не е място-арена за разрешаване на спорове. Не виждам причина да местите кавгата от едно място на друго.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ах, нов подпис ми произведохте! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 455
Е, малко адреналин в неделя вечер, зле ли ви е?
  Mr. Green  Sick
Абе мами,вие съвсем изтрещехте  Rolling Eyes Shocked Crazy

# 18
  • Мнения: 7 837
Ах, нов подпис ми произведохте! Simple Smile

А някои са и бащи все пак.

# 19
  • Мнения: 1 756
Благодаря ви, че споделихте мъката си с всички нас. Чувствам се някак си обогатена Shocked
и най вече топло информирана и навъртре в нещата #Crazy Crazy

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
дуди, доди, или както там си, за мен хора, които пишат праЖки, Убиден и слагат неграмотни заглавия на темите си, не могат да са критерий за нищо.  правописът не най-важен, но все пак... с претенции, пък неграмотни.

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 20:21 от karmacoma

# 21
  • Мнения: 1 488
Е, малко адреналин в неделя вечер, зле ли ви е?
  Mr. Green  Sick
Абе мами,вие съвсем изтрещехте  Rolling Eyes Shocked Crazy

 Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Не мога да разбера защо авторката търси подкрепа тук - никой не може да ми забрани да пиша каквото си искам!
Защо мило момиче, отговори ми, надяваш се някой тук да ни заклейми и да ни забрани да се защитим от грозните и смешни думи.
Не беше ли ви срам малко да нападате така майка на 3 деца, да й обяснявате как не е трябвало да ги ражда, ако иска марков парфюм!!!
Що за комплексарки???

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възникна един спор между мамите от "Продавалника" и "моето бебе и аз" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174303.40
И тъй като в онази тема са ме баннали нещо искам да се изкажа тук.Започна се от там,че се изплаших като видях обява за бельо 2 ра употреба,използвани капки  за колики антибиотици,ползвано Ам и ползвани шишета.Споделих с мамите от "моето бебе",че цялата тази история ме ужасява,да се продават такива неща.За якенца,колички,столчета за кола и като цяло дрешки не бях казала абсолютно нищичко!
Дойдоха едни озъбени и злобни майки от продавалника (Модераторката прави изключение,нормален човек)и започнаха да говорят за дрешките,колко хубави имало да сме помислели и за хората в неравностойно положение а за дрешките както казах по-горе и дума не е ставало и.т.н
Вижте:http://moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=78603&t=78603
Мамите от продавалника започнаха да обиждат и да се хвалят колко много помагали на децата в неравностойно положение...
Гадно ми стана,изкараха ни някакви зверове и безсърдечни същества.Даряват неща и се хвалят... е това за мен не е дарение!!!
Сега в другата тема тук сме наречени кокошки и какво ли още не!!!
Извинявам се на всички,че ви занимавам с тези неща,но не искам да има недоизяснени факти!
Не сме бездушни и гадни,и ние сме хора!
След всичките тези изказвания ми стана много мъчно и гадно,колко злоба има във тези жени боже  Cry


Голяма тъпотия ..... и отговорите на модераторката и тъпотиите , които се продават .... и аз мисля, че не е редно да се продават отворени лекарства, ползвани прашки и т.н.... трябва да си откачен да ги пуснеш да се продават и направо освидетелстван, за да си ги купиш  #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Няма обяви за ползвано бельо, сигурна съм, такова нещо няма, никой нормален човек не би си купил, това е измислица!

# 25
  • Мнения: 7 837
Как се котират бурканчетата сега? А капачките?

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Как се котират бурканчетата сега? А капачките?

Да...спомням си и това ...луда работа

# 27
Няма обяви за ползвано бельо, сигурна съм, такова нещо няма, никой нормален човек не би си купил, това е измислица!

О изобщо не е измислица,като пуснат Продавалника ще намеря линкчета и ще ги пусна да видите!

# 28
  • Мнения: 843
дуди, доди, или както там си, за мен хора, които пишат праЖки, Убиден и слагат неграмотни заглавия на темите си, не могат да са критерий за нищо.  правописът не най-важен, но все пак... с претенции, пък неграмотни.

      Взе ми думите.  Grinning  Освен, че не могат да се разберат  и двата враждуващи  лагера / почти през постинг/  директно попадат в "БисИрите".  

        Не ми се набърква във вече НАпушена тема, но в крайна сметка   "добрият тон" е безвъзвратно загубен.
         И вече няма "прави".
        

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Как се котират бурканчетата сега? А капачките?

Да...спомням си и това ...луда работа
Аз не помня такова нещо, за какво е ставало въпрос? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт