Заедно на зелева супа от понеделник - 19.03.2007

  • 5 135
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Здравейте всички момичета, настоящи и бъдещи майки!
Хайде да правим заедно диетата на зелева супа!
Аз започвам от утре. Ето рецептата.

# 1
  • Мнения: 589
здрасти Grinning ти не беше ли на лунна диета или я приключи? аз вече я сготвих и от утре я почвам, но нещо рецептата не съвпада с твойта Sad сложих малко олио, червен пипер, целина и черен пипер. така прочетох някъде из предишните теми. дали ще се получи newsm78

# 2
  • Мнения: 794
Здрасти, Ели.
Сигурно ме бъркаш с някой. Досега бях на НВД, но понеже съм в застой и за 21 дни свалих само 3 кг, искам за една седмица да разнообразя диетата.
Сега съм си наредила продуктите на масата и ще ги режа, та да готвя супата.
Рецептата, която съм ти дала, се твърди да е оригиналната рецепта. Мисля, че не трябва да се прибавя олио, но пък сигурно не е фатално. Какво толкова!?

# 3
  • Мнения: 589
 Ася, с теб сме на едни и същи килограмиnewsm10 колко си висока?

# 4
  • Мнения: 589
ще гледам бързо да изпапам супата с олиото че да си направя друга

# 5
  • Мнения: 589
какво е НВД? newsm78

# 6
  • Мнения: 794
Висока съм 173 см.
НВД е нисковъглехидратна диета.
Ох, голям зор с рязането на зелката, пък от стария лук ми изтекоха очите.

# 7
  • Мнения: 794
Качвам се на велоергометъра за 50 минути да мина 16 км, после пак съм на линия.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
От колко време се каня да я правя тази супа, само аз си знам. Но урте сутрин отивам до магазина, купувам си продуктите и я почвам. Пишете ме с вас.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 149
Определено и аз мисля да се включа- обаче от сряда.
А някой свалил ли е килограмчета от тази диета ?
И колко? Praynig

# 10
  • Мнения: 589
Ася, ама ти си висока Shocked и целта ти изобщо не е далече! Аз съм само 157см. и приличам на топка Embarassed няма да се откажа пък Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 794
de3demonka - ама да си твърда, а не утре да те премързи да ходиш до магазина newsm71 или да готвиш супата cook! Утре - твърдо на линия. И ще си следим топенето на мазнинки, та да видим коя ще е първенец! goodscale

viktori - защо от сряда? Хайде от утре, няма какво да отлагаш. Пък и така ще изостанеш от нас, а идеята е да сме в синхрон. Айде, мотивирай се и утре ранко да готвиш супка! welcome

Ели, да ти кажа, въпреки че съм висока, аз също смятам, че кг са ми в повечко. Трябва да стана 68 кг, за да изглеждам що-годе прилично. А ти да не се отчайваш, ей, постоянство, упоритост и воля - всичко е постижимо. newsm10

# 12
  • Мнения: 794

Тази сутрин се събудих мно-о-ого гладна, естествено! Като знам, че имам диета да пазя, и само за ядене мисля.
В момента ям едн голям портокал, после, ако съм още гладна - една средно голяма ябълка. Супа по-късно.

# 13
  • Мнения: 844
Идеята ми хареса, но някъде четох че от супичката се сваля кръвното и. т.н. бихте ли ми дали инфо?

# 14
  • Мнения: 143
и аз сега я сготвих.. никога не успявам повече от три дни и накрая я изхвърлям - страшно ми е противна и сама като крайна мярка я прилагам. А сега има нужда от крайни действия, тази зима добре се налях, а нито съм бременна, нито раждала напоследък. Та така, ще пробвам да я ям таз супа пак само с целта да смъкна 3-4 кг. толкова ми стига май за сега.

# 15
  • Мнения: 794
Идеята ми хареса, но някъде четох че от супичката се сваля кръвното и. т.н. бихте ли ми дали инфо?
Отвори линка за рецептата. Там е обяснено действието на супата. Айде с нас.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Купих си продуктите за супата, след малко отивам да я сготвя.  Wink
Но в рецептата, която имам има и ампула витамин С. И супата не е с целина, а с магданоз.

# 17
  • Мнения: 794
и аз сега я сготвих.. никога не успявам повече от три дни и накрая я изхвърлям - страшно ми е противна и сама като крайна мярка я прилагам.


Аз пък току-що си пасирах една купичка със супата и прибавих малко сол и лимонов сок. Много ми е вкусна, като детско пюре. Почти на екс си изядох първата купа.

# 18
  • Мнения: 794
Купих си продуктите за супата, след малко отивам да я сготвя.  Wink
Но в рецептата, която имам има и ампула витамин С. И супата не е с целина, а с магданоз.

Аз вчера не намерих целина, но днес ще намеря, ще я сваря отделно и ще я прибавя. Това за ампулата вит. С съм го чувала и мисля, че не може да е излишно. Иначе и аз си прибавих магданоз една връзка, макар и да не е предвиден в рецептата. Бая обмислях да сложа и моркови, ама се отказах. Можи бе умишлено не са предвидени в рецептата, защото имат доста въглехидрати.

Между другото - супата доста ме позасити.

# 19
  • Мнения: 806
Здравейте дами   bouquet
От днес и аз се присъединявам към Вас. Grinning
Но супичката ще си я сготвя довечера и искам да попитам дали има ли ограничения на изядените плодове  и доматите също ли са пресни или може консервирани  newsm78
Благодаря ви предварително  Hug
И успех на всичкииии "зелчици" Mr. Green
 

# 20
  • Мнения: 794
Ей, Диме, супер си!  smile3501Добре дошла в нашата група! Hug
Щом чак довечера ще имаш възможност да си сготвиш супата, през деня си яж плодове на корем. Не ми е известно да има ограничение в количеството, само да не са банани.
Но довечера хапни поне 2 купички от супата, за да подейства.
Относно доматите - прежали пари за пресни, вкусът им в супата е по-приятен, поне според мен. Консервираните имат гаден вкус на консерванти.

# 21
  • Мнения: 794
Аз до днес включително бях в болнични, та имах време да си готвя супата, която си е врътня.
Изядох и втората купа супа, имам много енергия и не съм гладна! Дано да удържа фронта до край. Ама с темповете, с които ям супата, която е супер вкусна, сигурно ще привърша тенджерата за 3-4 дни!

# 22
  • Мнения: 806
Ей, Диме, супер си!  smile3501Добре дошла в нашата група! Hug
Мерси мила Hug
За първи път в живота си ще спазвам диета Rolling Eyes просто до сега не се е налагало, но качих сега допълнително едни килца и трябва да се върна във форма Party Mr. Green Grinning
Ще се радвам заедно да се радваме на постигнатите полОжителни резултати Party Grinning Heart Eyes
Успеше и усмихнат ден на всички Grinning

# 23
  • Мнения: 589
охооооо, групата се е увеличила докъто аз шетам из къщи smile3501. Аз изпапах вече 2 порции супа и 2 ябълки newsm03. "Супата" обаче е по-скоро яхния Confused, да не съм сложила малко вода newsm78

# 24
  • Мнения: 794
охооооо, групата се е увеличила докъто аз шетам из къщи smile3501. Аз изпапах вече 2 порции супа и 2 ябълки newsm03. "Супата" обаче е по-скоро яхния Confused, да не съм сложила малко вода newsm78

И моята супа е гъстичка също, като я пасирам става малко по-рядка от детско пюре. И малко поналютява, сигурно заради лука и черния пипер. Аз си я пия от голяма чаша.

# 25
  • Мнения: 794
Май сериозните дами сме общо пет - мама Ели, Дездемонка, pfy, Диме и аз.
Айде да видим коя ще излезе най-сериозна! smile3508 goodscale

# 26
  • Мнения: 589
След като вчера се опитах да вляза в някой от по-тънките панталони от преди бременността и никой от тях не ме пусна Twisted Evil съм супер мотивирана. За морето трябва да съм френско гадже.
Май сериозните дами сме общо пет - мама Ели, Дездемонка, pfy, Диме и аз.
Айде да видим коя ще излезе най-сериозна! smile3508 goodscale
Момичета, справяли сме се с ревящи бебета, памперси, безсънни нощи, нацупени съпрузи, изтощителни пазарувания и какво ли още не! Няма да ни се опрат някакви си тлъстини! Ще ги стопим до последната клетчица и ще станем най-секси мамите на света! Ще ни питат в кой клас сме и къде сме тръгнали с тези колички!
Кураж и успех на всички! И умната Naughty

# 27
  • Мнения: 794
Цитат
Момичета, справяли сме се с ревящи бебета, памперси, безсънни нощи, нацупени съпрузи, изтощителни пазарувания и какво ли още не! Няма да ни се опрат някакви си тлъстини!

Ей, Ели, взе ми думите от устата! Тъкмо си мислех да ви пиша, че щом сте се справили с бебе, как може да ви се опъне някаква диета!!!

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Момичета, справяли сме се с ревящи бебета, памперси, безсънни нощи, нацупени съпрузи, изтощителни пазарувания и какво ли още не! Няма да ни се опрат някакви си тлъстини! Ще ги стопим до последната клетчица и ще станем най-секси мамите на света! Ще ни питат в кой клас сме и къде сме тръгнали с тези колички!
Кураж и успех на всички! И умната Naughty
Аз с бебе все още не съм се справяла, но пък вчера ми правиха татуировка и издържах, та някаква си зелева супа ли няма да издържа. Много съм надъхана, дано успеем всички.  Peace  bouquet

# 29
  • Мнения: 806
Много съм надъхана, дано успеем всички.  Peace  bouquet

Аз също Party
дано да успеем и после да се гордеем  Mr. Green

# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И още нещо искам да ви кажа, прегрешения ще имам, поне едно със сигурност. Не обичам горчиво кафе, но пък с мед го обожавам. Ако не ми помогне много, поне няма и да ми навреди много.

# 31
  • Мнения: 794
И още нещо искам да ви кажа, прегрешения ще имам, поне едно със сигурност. Не обичам горчиво кафе, но пък с мед го обожавам. Ако не ми помогне много, поне няма и да ми навреди много.

Една идея - пробвай малко мед и малко подсладител, за да ти стане достатъчно сладко без да трупаш калории.

# 32
  • Мнения: 806
Момичета,прочетох,че едно момиче се интересува дали влияе на кръвното, т.е дали го смъква и се сетих,че и аз съм с ниско кръвно ooooh!
Влияе ли наистина супата на кръвното? newsm78
И ако е така,трябва ли примерно да се увеличи дозата на кафето/без захар/,та да има равновесие? Thinking
Как мислите? Thinking

# 33
  • Мнения: 794
Момичета,прочетох,че едно момиче се интересува дали влияе на кръвното, т.е дали го смъква и се сетих,че и аз съм с ниско кръвно ooooh!
Влияе ли наистина супата на кръвното? newsm78
И ако е така,трябва ли примерно да се увеличи дозата на кафето/без захар/,та да има равновесие? Thinking
Как мислите? Thinking
Да, диетата е разработена за отслабване на сърдечно болни хора, за да стабилизират кръвното си налягане. Ако евентуално ви причернее, пийте кафе, но не прекалявайте. Ако приемате достатъчно плодове и повечко супа, няма да ви падне кръвното.
Според мен не е добре да стресирате организма допълнително с много кафе, не повече от 2 кафета на ден!

# 34
  • Мнения: 794
При мен диетата действа нещо много диуретично, от сутринта тичам към тоалетната. При вас как е?

# 35
  • Мнения: 806
Аз да ви кажа,какво съм решила Grinning
Диетата ще я комбинирам и с масажи с утайка от кафе и третиране с антицелулитен крем,пък да видим какво ще излезе на края Laughing
За упражнения незнам дали ще имам време  Rolling Eyes
Ася, довечера като хапна,утре ще мога да ти кажа как е при мен Mr. Green

# 36
  • Мнения: 794
Аз да ви кажа,какво съм решила Grinning
Диетата ще я комбинирам и с масажи с утайка от кафе и третиране с антицелулитен крем,пък да видим какво ще излезе на края Laughing

Диме, аз също съм възложила на майка ми да ми събира утайка от кафе, защото приятелят ми не пие, а аз - само нескафе. Ама вчера бях у нашите и си забравих бурканчето с утайката. Тия дни ще си го взема. Иначе съм си взела антицелулитен гел на Дева и крем с отслабващ ефект пак на Дева - в едни такива лъскави опаковки, много са красиви.
Ще видим какъв ще е ефектът.
Освен това всяка вечер  newsm39 по 50 минути, изминавам около 15-16 км и изгарям минимум 350 ккал. Надявам се и това да помогне!

# 37
  • Мнения: 806
Диме, аз също съм възложила на майка ми да ми събира утайка от кафе, защото приятелят ми . Иначе съм си взела антицелулитен гел на Дева и крем с отслабващ ефект пак на Дева - в едни такива лъскави опаковки, много са красиви.
Аз също на Дева ще си взимам днес, заедно с ексфолиращия гел душ за тяло Grinning
Чух хубави мнения за тях,дано да ни помогнат Wink

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Масажите с утайка от кафе ги правя отдавна, но не съм особено редовна и нямам видими резултати. Но пък кожата става много мека. А супата ми е почти сварена вече.  Wink

# 39
  • Мнения: 794
Брех, откакто излязох в 3 часа, никой не е писал! Ей сегинка, преди малко се прибрах.
Нещо ме съмнясвате? Що мълчите? Да не предадохте фронта, ей?
Аз голям глад брах следобед, ама пих една цитронада от грейпфрут и портокал без захар и залъгах дзвера.
Сега гълтам супа, а после - плодова салата без захар.
Днес до сега ядох следното:
Закуска: 1 голям портокал
Предиобед: 2 големи чаши супа;
Късен обяд: в 15 ч. - една ябълка;
Следобед: цитронада от грейпфрут и портокал;
Вечеря /засега/: 1 чаша супа и 1/2 чаша натурален сок без захар ананас...
По-късно, след тренировката, ще хапна 3 бр. киви.

ЯДЕНЕТО  ПРОДЪЛЖАВА!!!

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 23:44 от asja

# 40
  • Мнения: 794
А, забравих да споделя! Преди да започна да нагъвам тази вечер, се претеглих.
 newsm44 newsm68 smile3521
За първи път ми се случва да съм по-лека вечерта, отколкото сутринта!
Цели 200 гр. надолу!!!

# 41
  • Мнения: 794
Качвам се на  newsm39 за 50 минути и после се надявам все някоя от вас да е писала. smile3518

# 42
  • Мнения: 525
От утре аз ставам една от вас. След толкова намръщени физиономии от моя страна пред огледалото е време да се стегна. Много ми е трудно защото съм си лакома и от всичко ми се яде, но ... трябва да се стегна.

# 43
  • Мнения: 589
Здравейте момичета! Най-после в къщи е тихо и сядам да докладвам Simple Smile
ЗАКУСКА-300гр. супа
ПРЕДИ ОБЯД-2 ябълки
ОБЯД-300гр. супа
СЛЕД ОБЯД-кафе-черно, сок от киви
ВЕЧЕРЯ-300гр. супа
ПО-КЪСНО-портокал
Чувствам се преситена, пишкам повече, не усещам да ми е паднало кръвното, а по принцип съм с ниско. Страх ме е да се кача на кантара, защото понякога резултата идва по-късно. Утре сутринта обаче ще се претегля.

# 44
  • Мнения: 794
Както споделих по-рано днес, Ели, и аз пишкам повече от обикновено, особено след като съм яла супата. Това е много добре, ще се изчистят задържаните течности от организма.
Браво на нас двете с теб! smile3501 Първи и най-тежък ден и без прегрешения! newsm44

# 45
  • Мнения: 259
Здравейте момичета!Вчера ми е 7-ми ден на тази диета.Но не ядох ориз,защото смятах да я продължа до неделя25.03.Може би смятах,защото вчера бях решила да пия само сока от зелевата супа,вода,чай и кафе т. е. почти да лунувам,нооо... до  към 18 часа....не можах да издържа и изядох 1 голяма вафла Боровец-цели 55g/300 kalorii/ Embarassed Много ме е срам  EmbarassedДо сега съм само -2кг, -1 см. на ханша и -4 см. на талията.Незнам дали причината не многото вода,която пия  newsm78Да не ви отчайвам, но диетата явно действа на всеки различно.По принцип аз не свалям веднага,а след време.Важното е че се чувствам добре. Grinning
 

# 46
  • Мнения: 259
Пропуснах да кажа за кръвното-моето  е ниско, но от зелевата супа като че ли се нормализира.Днес смятам да се присъединя към вас и да я карам на супа и зелена салата.ЧАО!До после!

# 47
  • Мнения: 794
Добро утро и от мен!
Тази сутрин бях още 0.200 гр. по-лека от вчера, така че  newsm44
Днес вече съм на работа. Сутринта вкъщи изядох една купа супа, а за работа съм си взела доматен сок, 4 моркова и 1 краставица.
Кафе нещо не ми се пие, пък и аз по принцип го обичам с мляко или сметана.
Засега се чувствам много добре, не ми е лошо, не ми е падало кръвното. За сравнение първите дни на НВД, въпреки че се яде доста повече, ми беше много отпаднало и замаяно.

# 48
  • Мнения: 589
Здравейте.
Да ви се оплача-претеглих се и никаква промяна smile3516
Чувствам се бодра но леко ми е тежко на корема. Зеленцето май поддува.
Не ме отписвайте няма да се откажа, дори и резултата да е по-малко от 7-8кг. пак ще е крачка към успеха, нали Rolling Eyes
Какво се учудвам - аз съм си такава, вода да пия ми се лепи Confused

# 49
  • Мнения: 589
Супата наистина е по-вкусна пасирана, особенно ако не сте нарязали продуктите на ситно  chef

# 50
  • Мнения: 362
   Аз имам въпрос.Преди около 5год бях свалила 4кг за около 10дни с тази супа и ги задържах.Сега я правих преди около месец и не само не свалих, ами и качих 1,5кг, като през цялото време се чуствах отекла,а корема ми беше много подут.Правих я на 2пъти,с почивка от 2дни и нищо.Съвестта ми е чиста, спазвах я много стриктно,без залитания встрани.Имам да свалям 5-6кг, да стана 55кг.Висока съм 168см и съм на 26год.Надявам се някой да ми даде съвет. Cry Cry Cry

# 51
  • Мнения: 143
Вчера дори ми беше вкусна супата, вместо плодове обаче ядох домат и краставица... днес мистля, че ще ми е по-лесно, ама пак смятам зеленчуци да ям.. мисля, че плодовете ме огладняват повече:..
не съм се теглила откак напълнях напоследъщ, щото ме е страх да не получа удар на кантара, но съм убедена, че ако изкарам д опетък поне ще сваля нещо..
чудя се дали да не карам само на супа и зеленчук и после да постя до Великден - и без това за пръв път пропускам постите, а винаги са ми се отразявали добре.. ще видим.

# 52
  • Мнения: 589
maf,Само по време на диетата ли се чувстваш подута или...

# 53
  • Мнения: 794
Здравейте.
Да ви се оплача-претеглих се и никаква промяна smile3516
Чувствам се бодра но леко ми е тежко на корема. Зеленцето май поддува.
Не ме отписвайте няма да се откажа, дори и резултата да е по-малко от 7-8кг. пак ще е крачка към успеха, нали Rolling Eyes
Какво се учудвам - аз съм си такава, вода да пия ми се лепи Confused

Ако кантарът ти е от онези старите със стрелка, а не електронен, няма как да усетиш промяна от 0.5 кг например. Моят е електронен, при това много прецизен и точен, и за 1 ден съм около 0.400 кг надолу. Чувствам се добре, мотивирана съм, а дори и да не сваля, ще си пречистя организма.
Така че - дерзай! eat

# 54
  • Мнения: 794
   Аз имам въпрос.Преди около 5год бях свалила 4кг за около 10дни с тази супа и ги задържах.Сега я правих преди около месец и не само не свалих, ами и качих 1,5кг, като през цялото време се чуствах отекла,а корема ми беше много подут.Правих я на 2пъти,с почивка от 2дни и нищо.Съвестта ми е чиста, спазвах я много стриктно,без залитания встрани.Имам да свалям 5-6кг, да стана 55кг.Висока съм 168см и съм на 26год.Надявам се някой да ми даде съвет. Cry Cry Cry
Нещо в организма ти не е било наред, сигурно си задържала вода или нещо такова. Според мен при спазването на тази диета е важно да не се приема много сол, защото задържа течностите в организма. Няма как от ядене на пасирани зеленчуци и плодове да наддадеш, това е било някакво временно състояние на организма ти.
Почвай с нас, пък след 7 дни ще видим какъв е резултата. Когато сме група е по-лесно!
 Hug

# 55
  • Мнения: 794
Вчера дори ми беше вкусна супата, вместо плодове обаче ядох домат и краставица... днес мистля, че ще ми е по-лесно, ама пак смятам зеленчуци да ям.. мисля, че плодовете ме огладняват повече:..
не съм се теглила откак напълнях напоследъщ, щото ме е страх да не получа удар на кантара, но съм убедена, че ако изкарам д опетък поне ще сваля нещо..
чудя се дали да не карам само на супа и зеленчук и после да постя до Великден - и без това за пръв път пропускам постите, а винаги са ми се отразявали добре.. ще видим.

Е-е-е, мила, гледай да спазваш по-стриктно режима, дните не случайно са наредени в тази последователност, целта е да се засили метаболизма ти. От плодовете също доста ще се заситиш. Айде, утре сутринта на гладно и жадно и след  smile3550 се качваш на  goodscale и после ни пишеш резултата.

# 56
  • Мнения: 589
Здравейте.
Да ви се оплача-претеглих се и никаква промяна smile3516
Чувствам се бодра но леко ми е тежко на корема. Зеленцето май поддува.
Не ме отписвайте няма да се откажа, дори и резултата да е по-малко от 7-8кг. пак ще е крачка към успеха, нали Rolling Eyes
Какво се учудвам - аз съм си такава, вода да пия ми се лепи Confused

Ако кантарът ти е от онези старите със стрелка, а не електронен, няма как да усетиш промяна от 0.5 кг например. Моят е електронен, при това много прецизен и точен, и за 1 ден съм около 0.400 кг надолу. Чувствам се добре, мотивирана съм, а дори и да не сваля, ще си пречистя организма.
Така че - дерзай! eat
Ще ме накараш да си купя нов кантар. Като се замислих моя е на 3-4год. стрелкови и го ползвам редовно, с което малко помалко пружината омеква(нали съм си инженер-ясно ми е).
Кантарът плаче за нов

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
asja ,какъв ти е кантара?

# 58
  • Мнения: 794
Моят кантар е електронен, точната марка мога да ви я кажа, като се прибера вкъщи. Аз го имам от около година, но и в момента го има в Метро. Съвсем прозрачен и стъклен е. Струва около 30 лева. Показва и грамовете. Много е прецизен. Правя си експеримент всяка сутрин - качвам се веднъж, после слизам, нулирам го и се качвам втори път - абсолютно винаги показва едно и също и двата пъти.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси,
и моя показва все едно ии също дори 5 дни продред,и то на диета...Та не съм доволна...цял ден едни и с ъщи килограми,независимо дали съм яма,илидруго съм правила,в крайна сметка ако кантара е  точен би трябвало да има "+"или"-" като изменение в грамовете. Rolling Eyes
Та з атова те питах,ако твоя наистина е верен-да споменеш марката.
Моя е на тсм.

# 60
  • Мнения: 806
Здравейте "зелчици" Mr. Green
Аз искам да ви кажа че хем съм с вас,хем не Sad
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
без да се хваля, готва много хубаво Blush, но тази "супа" просто не става за ядене, поне от мен Tired
Ще трябва да измисля друга диета, даже си мислех да спра хляба,да избягвам мазното и незнам.....но ще трябва да смъкна тези излишни 3-4кг.,макар и по бавничко.
Аз пак ще пиша и тук при Вас, много ми се искаше да мога да е ям,но просто не става Confused
Отивам да видя за други диетки Rolling Eyes
ПРегръдки ,а вие дерзайте и хич недейте да следвате моя пример  bouquet

# 61
  • Мнения: 794
На обяд бях с колегите в един ресторант. Те и тримата ядоха пилешки шницел /огромен и с много дебела панировка/ и варени картофи за гарнитура! Прасенца, ви казвам! Animal Pig
Аз обаче - твърда   People No Good Хапнах една велиГденска салата /както беше изписана на касовия бон накрая/ с малко сол и оцет, без олио, а яйцето го отделих и го дадох на колегата. Пийнах 1 бутилка минерална вода. Това беше между 12 и 13 часа.

В 14 ч. хапнах една краставица с 1 чаша чист доматен сок.

# 62
  • Мнения: 794
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
Пробва ли я пасирана? На мен пък не ми е гадна. Малрко е безвкусна заради липсата на олио, но иначе не е лоша. Мога да изяждам по 3 купи на денбез проблем.
Е, но така или иначе постоянно съм си  newsm22 , но пък сигурно това е идеята на диетата. То без гладуване сланинки не се топят. А и вече свикнах с перманентното състояние на гладност! newsm53

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
На мен пък супата дори ми е вкусна. Започнах я вчера следобяд, снощи изядох една ябълка. Днес една купичка супа и учудващо не усещам глад. Днес трябва да съм със зеленчуци, но още незнам какви. Мисля, че имам малко разлика в кг., може би грамчета, но ... кантара ми е от старите и не мога да кажа как точно тегли. Но опреледено не му вярвам.

# 64
  • Мнения: 794
На мен пък супата дори ми е вкусна.
Ей, Дездемонка,  Hugсупер си!
Поне един човек, на който супата също да му харесва, както и на мен! Ама нещо малко хапваш, няма да издържиш. Освен супата, хапвай и от позволените неща за деня, че иначе ще изгърмиш по някое време!

# 65
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
На мен пък супата дори ми е вкусна.
Ей, Дездемонка,  Hugсупер си!
Поне един човек, на който супата също да му харесва, както и на мен! Ама нещо малко хапваш, няма да издържиш. Освен супата, хапвай и от позволените неща за деня, че иначе ще изгърмиш по някое време!
Учудващо дори за мен самата засега издържам без проблеми. Снощи излизахме с гаджето и едни приятели. Всички пият бира, а аз мин.вода. Какво е това нещо, за пръв път ми се случва. Но нали знам каква е каузата, няма начин да не издържа. Моят хапва в къщи разни бутерки, това онова, пък аз ..... Само слагам малко мед в кафето, но по-малко отколкото преди.  Wink

# 66
  • Мнения: 362
 Да по време на диетата се чуствах подута, въпреки че не ядях никаква сол и кръвното ми падаше.Може да съм зелка, която се подува и расте от супа. Crazy

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Да по време на диетата се чуствах подута, въпреки че не ядях никаква сол и кръвното ми падаше.Може да съм зелка, която се подува и расте от супа. Crazy
Незнам защо е станало така при теб, аз съм доволна от супата, защото се чувствам сита. Опреледено не подута, дори ми е леко. Няма го това чувство на глад да ти стърже стомаха. Затова реших да правя супата.  Peace

# 68
  • Мнения: 589
На обяд бях с колегите в един ресторант. Те и тримата ядоха пилешки шницел /огромен и с много дебела панировка/ и варени картофи за гарнитура! Прасенца, ви казвам! Animal Pig
Аз обаче - твърда   People No Good Хапнах една велиГденска салата /както беше изписана на касовия бон накрая/ с малко сол и оцет, без олио, а яйцето го отделих и го дадох на колегата. Пийнах 1 бутилка минерална вода. Това беше между 12 и 13 часа.

В 14 ч. хапнах една краставица с 1 чаша чист доматен сок.


Браво на теб HugТакива хора харесвам!
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
Пробва ли я пасирана? На мен пък не ми е гадна. Малрко е безвкусна заради липсата на олио, но иначе не е лоша. Мога да изяждам по 3 купи на денбез проблем.
Е, но така или иначе постоянно съм си  newsm22 , но пък сигурно това е идеята на диетата. То без гладуване сланинки не се топят. А и вече свикнах с перманентното състояние на гладност! newsm53
Какво и е на супата бе хора, вие прясно зеле не готвите ли вкъщи, а борш? Същото е  chef
На мен ми е вкусна

# 69
  • Мнения: 589
Какво хапнах днес:
ПРЕДИ ОБЯД-500гр. супа, зелена салата, кафе, зелен чай
СЛЕД ОБЯД-300гр. супа, зелена салата, чушка, 100гр. доматен сок, кафе
Супичката, която си бях сготвила промени вкуса и тази вечер ще я забъркам наново. Преди лягане задължително ще хапна още една порция. Засега никакви прегрешения newsm44. Резултата все още е неясен newsm12 newsm12 newsm12

# 70
  • Мнения: 794
Браво, Ели!
И аз днес съм твърда като скала, никакви прегрешения. Сега си пека позволения картоф с малко масло.
Ей, само ние излязохме сериозни! Жалко! Weary

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Браво, Ели!
И аз днес съм твърда като скала, никакви прегрешения. Сега си пека позволения картоф с малко масло.
Ей, само ние излязохме сериозни! Жалко! Weary
А не сте само вие, и аз съм сериозна. Преди малко хапнах втората порция супа, изяла съм една краставица и един домат днес. И съм доволна, без прегрешения съм. И кантарът започва да спада  Wink
За протокола съм минус 1-1,5 кг надолу.  Peace

# 72
  • Мнения: 143
аз днес си ядох супата и зелена салата - и аз съм сериозна, около мен вечеряха едни чудни пържолки, ама аз - не.
хапнах и една ябълка и кафе, без него не мога изобщо...

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз кафето не го споменавам изобщо. Незнам колко точно съм изпила днес. И както писах по-рано кафето го пия с мед. Но така си реших, защото горчиво не мога. Та затова смятам, че това не е прегрешение.  Peace

# 74
  • Мнения: 794
Цитат
А не сте само вие, и аз съм сериозна. Преди малко хапнах втората порция супа, изяла съм една краставица и един домат днес. И съм доволна, без прегрешения съм. И кантарът започва да спада  Wink
За протокола съм минус 1-1,5 кг надолу.  Peace

Леле, Дездемонка, извинявай много!  newsm17 Как те забравих! И ти си ни голяма подкрепа!

# 75
  • Мнения: 143
аз ще се претегля утре сутрин

# 76
  • Мнения: 794
Моят кантар е марка Saba, стъклен, прозрачен, има го в Метро за около 30 лв.

# 77
От утре и аз започвам. Simple SmileУспех на всички зелчици. newsm10

# 78
Аз съм 163  висока и съм 62 кг .  261uu Целта ми е 52 кг.Ама пуста лакомия newsm55

# 79
  • Мнения: 794
Добре дошла, Галиана! Hug

# 80
  • Мнения: 143
кило някъде съм свалила, а може и повече, тъй като не се бях теглила отдавна. ще си я правя обаче, вече свикнах, ще видим след два дена колко ще съм свалила. и е крайно време да си купя нов кантар, защото този е много стар.

# 81
  • Мнения: 794
Предупреждение на всички момичета - противно на това, което е записано в менюто, което съм ви дала, днес вечерта картоф не ви се полага. Прочетох доста чужди сайтове и там седмичният режим изключва изрично яденето на картофи третия ден. Вчера каквото беше - беше!

# 82
  • Мнения: 230
i az 6te se vklu4a pri vas ama ot utre Simple Smile
zavijdam vi 4e ste tolkova seriozni,az i drug pat sam q pravila i znbam 4e se smakva.ama vse ne izdarjam do kraq.Haide utre 6te pi6a kato zgotvq  Crazy

# 83
  • Мнения: 794
 newsm45 Дойде ми МЦ и все съм гладна, и ме боли коремът, и направо съм се изнервила максимално. И снощи едва заспах, такава нерва ме гонеше, не знам - от МЦ ли, от диетата ли, ама подлудих и гаджето. Пък после таман заспах, той като се разхърка /щото е настинал и носът му е запушен/... smile3507 и ме събуди. Абе изобщо, много трудно спах нощес.
Иначе...печеният картоф снощи беше божествен. newsm53. С мешана салатка!!! Угодих си на душата!
Днес продължавам с диетката. Викакво спиране. Ама вие, сериозните, нещо се покрихте! Къде сте Ели, Дездемонка?

# 84
  • Мнения: 794
i az 6te se vklu4a pri vas ama ot utre Simple Smile
zavijdam vi 4e ste tolkova seriozni,az i drug pat sam q pravila i znbam 4e se smakva.ama vse ne izdarjam do kraq.Haide utre 6te pi6a kato zgotvq  Crazy

Айде, добре дошла в отбора, Валентина! Hug
Ама да си сериозна, да не разваляш редиците, ей! Хубава-не хубава, ще хапваш по три купи супа на ден, а през останалото време - само от позволените неща!

# 85
  • Мнения: 230
obe6tavam,haide utre sutrinta kato metna tendjarata 6te pi6a Simple Smile

# 86
  • Мнения: 794
Момичета, как сте? На мен днес ми е много гадно, направо вече се чуда какво да ям, пък и с този цикъл! Чувствам се разсеяна, забравям! Ама ще премине сигурно.

# 87
 :Aз съм с вас и няма да се предам лесно .Да питам само 3 купички супа ли може EmbarassedАз предния път като правих диетата със супа ,ядях до засищане. eatСигурно затова свалих само 3 кг за 2 седмици.

# 88
  • Мнения: 794
:Aз съм с вас и няма да се предам лесно .Да питам само 3 купички супа ли може EmbarassedАз предния път като правих диетата със супа ,ядях до засищане. eatСигурно затова свалих само 3 кг за 2 седмици.
Не ми е известно да има ограничение в количеството на супата, даже напротив!
Но как си издържала 2 седмици, аз една едва ще изкарам!

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте, мили зелчици. Аз днес съм на работа и едвам се докопах до рс-то. Но съм на линия, не ме забравяйте. Днес съм на супа, плодове и зеленчуци.  Удържам фронта засега. Хапнала съм един портокал, почти цял грейпфрут, 2 домата и супа около литър и нещо. Чувствам се добре, но нямам възможност да се претегля.
asja, искам да те питам твоя кантар има ли допълнителни функции, или само тегли кг.?

# 90
  • Мнения: 794
Само кг, мила, за толкова пари - толкоз!

# 91
  • Мнения: 794
Днес на работата изпих 2-3 чаши натурален сок 100 % без захар от кутия, дали не сгреших!

# 92
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Днес на работата изпих 2-3 чаши натурален сок 100 % без захар от кутия, дали не сгреших!
За сока незнам какво да ти кажа. Не мисля, че ще повлияе много. А аз днес цял ден умирам от жажда, наливам се с вода като невидяла. Супер нали? Simple Smile

# 93
  • Мнения: 589
Тук съм, с вас съм! не съм се отказала дори напротив. Цял ден бях в движение, но не се отказах.Хапнах следното:
кафе
2 ябълки
краставица
супа-500гр.
зелена салата
Добре, че нямах време и сили да си изпека кортофчето Praynig
Като се прибрах тази вечер се претеглих и съм свалила около 2кг. Hug
Тази диета е супер! Ще я повторя 100%

# 94
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Момичета, аз ви изоставям до утре вечер. Стискам ви палци да не прегрешите с нещо.
Аз утре съм на мляко с банани и мисля, че ще се справя, пък и три дни издържах, още четири ли няма. Успех на всички  Peace  bouquet

# 95
  • Мнения: 794
Седя си тука и си се чудя - дали мога да прибавя към млякото по малко какао за вкус? Това дали ще наруши с нещо диетата?

# 96
  • Мнения: 589
Седя си тука и си се чудя - дали мога да прибавя към млякото по малко какао за вкус? Това дали ще наруши с нещо диетата?
Не смятам че ще е проблем, ако не прекаляваш с количеството естествено.
Аз лично ще пропусна млякото защото се опитвам да постя. Религията си е религия, но основната ми цел е да пречистя организма си заради здравето. А ти, Ася, какво мляко ще пиеш, с каква масленост? Нали трябва да е обезмаслено newsm78

# 97
  • Мнения: 794
Ели, намерих на "My Day" с 0.1 % масленост, в пластмасови бутилки. На вкус е приятно. Взех си 2 литра за всеки случай, щото се знам как обичам мляко, особено с какао.

# 98
  • Мнения: 143
и аз съм тук, не обичам мляко, но ще пийна малко сигурно днес.. и ще си направя нова супа.. ами това е, усещам се отслабнала и знам че съм, едва ли би могло да е само вода, при условие, че поемаме достатъчно?

# 99
  • Мнения: 794
Ей, то бива метаболизъм, бива, ама мойто направо е ужасия!
Четвърти ден, строго спазване на диетата, снощи само дето не умрях от глад и щях в нервна криза да изпадна, и тая сутрин на гладно и жадно - ВСЕ СЪЩИТЕ КГ!!!
То трудните дни минаха, последните са по-захранващи! Щом досега не свалих, кога?
Ама нали съм постоянен и последователен човек, ще я изкарам до край, макар че не виждам смисъл!

# 100
Aз съм голям инат ,а и много обичам зеле .  WinkМиналата година бях 7 месеца само на салати и свалих 13 кг ,които ми останаха след раждането на второто ми дете .Трябва само воля и пак воля newsm10 Аз съм нисичка 163 и кг много ми личат SickА мъжо не харесва  Animal PigНямам избор , а и аз не се харесвам с тези сланинки  в изобилие. ooooh!

# 101
Трябва поне 2 седмици да минат за резултати Peace

# 102
Ето снимки акhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=116530о искате да видите  #Silly

# 103
  • Мнения: 143
asja, това ще да е от цикъла, няма смисъл да се отказваш, аз пък от вчера съм смъкнама около кило.. то ясно, че ако ям като прасе другата седмица и по принцип сигурно всичко ще се върне, ама нямам такива намерения.

# 104
  • Мнения: 589
Ей, то бива метаболизъм, бива, ама мойто направо е ужасия!
Четвърти ден, строго спазване на диетата, снощи само дето не умрях от глад и щях в нервна криза да изпадна, и тая сутрин на гладно и жадно - ВСЕ СЪЩИТЕ КГ!!!
То трудните дни минаха, последните са по-захранващи! Щом досега не свалих, кога?
Ама нали съм постоянен и последователен човек, ще я изкарам до край, макар че не виждам смисъл!
Аз също имам вълчи апетит по време на цикъл Rolling Eyes Май не си избрала подходящ момент за диета, но не се отказвай! Ще видиш, че като ти свърши ще се чувстваш много по-слаба. Правила съм си експерименти, които показват, че в този период тежа повече и повече ми се яде,но после всичко се връща на място.

Аз да ви се оплача Sad след като снощи хапнах супа и портокал, тази сутрин се оказа, че пак съм натежала. Ще се #2gunfire Проклети тлъстини много пи се опъват, но ще ги преборя Naughty

# 105
  • Мнения: 794
Аз че няма де се откажа, това е сигурно, но ме е яд, че инвестирах средства и нерви в тази диета, пък не дава резултат. Ми то и с НВД свалях по 1 кг на седмица, а пък е много по-лека. Ако отслабна само с 1-2 кг., повече няма да я прилагам зелевата супа.

# 106
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте! И аз днес съм много разочарована. Първите два дни биях смъкнала кило-кило и половина. Преди малко се теглих и съм плюс това кило, направо съм бясна. Но може да е от това, че не съм ходила до  Toilet. Ама преди малко се прибрах и пия кафе, може да успея  smile3550. Но май няма да прекъсвам диетата, така си мисля. По-късно ще докладвам пак. Simple Smile


Ей, тоя моя кантар ще го изхвърля. Сега ме показва с 2 кила по-малко от преди половин час. Бива ли такова нещо.  Shocked Close

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 16:49 от de3demonka

# 107
  • Мнения: 143
затова не трябва да се мериш през два часа:)
по дрехите не можеш ли да прецениш дали си свалила? В края на краищана килата не са толкова важни, колкото ти какво забелязваш по себе си... аз например забелязвам, че ми се стапят паласките или както там се казваха на кръста... обаче аз лесно слабея и после лесно пълнея.

а зелевата супа си е гадничка, и аз слабея от нвд, но зелевата супа ми е като най-крайна мярка - за наказание:)

# 108
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
затова не трябва да се мериш през два часа:)
по дрехите не можеш ли да прецениш дали си свалила? В края на краищана килата не са толкова важни, колкото ти какво забелязваш по себе си... аз например забелязвам, че ми се стапят паласките или както там се казваха на кръста... обаче аз лесно слабея и после лесно пълнея.
И аз съм на това мнение за килограмите и огледалото /дрехите/, но все пак... Усещам, че ми е по-леко, а и съм едва 4-ти ден. Ще устискам, да видим какъв ще е резултата, а после ще си метна моя си начин за отслабване, който знам, че ми влияе: Малко храна, без ограничение на вида и много движение.

# 109
  • Мнения: 589
Май наистина не трябва да се теглим често защото се разстройваме. По-добре в края на седмицата. Искате ли да скрием кантарите Thinking? Аз също познавам отлично тялото си и мисля, че тлъстините на корема ми са намалели, както и възглавничките по талията и гърба. Много съм критична към тялото си, но мисля, че има ефект от супата въпреки показанията на кантара. Аз лично ще изкарам до края и тогава ще правя заключения. Дано не се разочаровам Praynig

# 110
  • Мнения: 794
Момичета, как изкарахте днешния ден на банани и мляко?
Аз изядох 2 банана и към 3 чаши мляко 0.1 %. Но преди един час ми прилоша и изядох още един банан. Нещо ми се вие свят.
Сега пия супа.
Да ви кажа, много ми е трудно, защото менюто е много еднообразно, ама стискам зъби.

# 111
  • Мнения: 794
Момичета, намерих начин да преодолея вечерния глад:
1. Направих си шейк от 1 чаша мляко и 1 банан, но понеже вкусът на банан вече ми омръзна, си сложих и 5-6 ягоди. Пасирах ги с пасатора и стана супер!
2. Започнах да меря някои от миналогодишните дрехи и като установих, че някои от тях вече ми стоят добре, съвсем забравих за глада! А и настроението ми се оправи!

# 112
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз съм на 4 банана, литър и нещо мляко и около половин литър пасирана супа. Чувствам се добре, не изпитвам глад. За утре мисля да хапна пилешко месо вместо телешко, нямах време да си го подготвя. Не смятам, че ще наруша режима. Не се предавайте, не остана.  bouquet

# 113
  • Мнения: 794
Цитат
За утре мисля да хапна пилешко месо вместо телешко, нямах време да си го подготвя. Не смятам, че ще наруша режима.

Не, няма да го нарушиш. Във всички чужди сайтове пише, че се приема телешко или пилешко. Така че - хапвай пилешко! Аз самата също ще ям пилешко.

# 114
  • Мнения: 589
Гладна съм Close! Супата вече ми омръзна, колкото и да обичам зеле. Няма да се предам Naughty

# 115
  • Мнения: 143
аз снощи хапнах 2 банана и чаша мляко преди заспиване и много добре се почувствах.. сега няма да се тегля, но определено съм доволна... днес може и риба, но не мазна, свърши гадното вече, само още малко от супата трябва да поядем за съжаление

# 116
  • Мнения: 794
Ура-а-а!
Тази сутрин  goodscale и съм - 600 гр. Их, така добре се почувствах. И освен това днес съм с един от любимите ми костюми, който 2-3 години не ми ставаше, но днес влязох спокойно!
Вече идва по-лекото, трудното свърши!

# 117
  • Мнения: 589
Тази сутрин супата ми е направо Close Не издържах и се претеглих. -2кг съм, а преди диетата бях качила 1 кило. Определено съм отслабнала на обиколки. Е не е това което очаквах но е нещо.На мен и днес ще ми е трудно, защото не ям месо. Дали мога да го заменя с нещо newsm78

# 118
  • Мнения: 143
и риба ли не ядеш? замени го някакво нискомаслено мляко тогава или обезмаслено сирене.. или пък просто си яж салати.. аз не мисля, че има някакво голямо значение точно какво се яде и в какъв ред- достатъчно е, че е малко калории и много влакна - пак се слабее..

# 119
  • Мнения: 589
и риба ли не ядеш? замени го някакво нискомаслено мляко тогава или обезмаслено сирене.. или пък просто си яж салати.. аз не мисля, че има някакво голямо значение точно какво се яде и в какъв ред- достатъчно е, че е малко калории и много влакна - пак се слабее..
По принцип всичко ям, но сега постя освен всичко останало. Преди бях писала за това.Ще си хапвам салати, но идеята според мен е днес да се поемат белтъчини. Постно ястие с белтъчини са бобовите култури, но пък те се забраняват при всички диети Thinking

# 120
  • Мнения: 143
Sorry, че съм пропуснала това с постенето.. и аз от години все постя ама сега какво ми стана- не почнах.. а бобът по принцип е много хубава и диетична храна стига да не се яде с хляб.. повечко калории, ама една купичка едва ли ще ти навреди.. или шепа-две сурови ядки

# 121
  • Мнения: 589
Ще изкарам на супа и домати. Вече хапнах 2 домата и ми се видяха доста внусни. Като свърша с диетата и постенето трябва много да внимавам, че всичко ще ми е вкусно повече от всякога.
Ася, къде се покри? Да не си се отказала? Ще си още по-щастлива, ако ти се наложи да купуваш нови костюми, защото всички са ти големи. Пожелавам ти го искренно Party

# 122
  • Мнения: 794
Тук съм,Ели, не съм излизала от нета.
Сутринта изядох 1 чаша супа.
На обяд изядох една пилешка пържола и доматена салата.
Вечерта щи излизаме с приятели и ще хапна някакво пилешко шишче или нещо подобно. Ще видим.
При вас резултатът как е?

# 123
  • Мнения: 589
-2кг. съм, но се чувствам още по отслабнала. Дали е внушение? Панталоните ми се въртят, но още не мога да вляза в тези от преди бременността EmbarassedЩе дерзая.

# 124
  • Мнения: 143
ще се претегля утре сутрин. без бой си признавам, че следващите два дни няма да я следвам стриктно тази диета.. ще гледам само да не се тъпча - довечера излизаме, утре пак на рожден ден.. ама си мисля, че поне няма да се чувствам мизерно и от понеделник ще измисля как да продължавам..

# 125
  • Мнения: 794
Тази вечер направих едно прегрешение  Flushed- наред с пилешкото шишче си поръчах и една шопска салата вместо полагаемата ми се доматена салата.
Обаче сега ще въртя велоергометъра поне 50 минути, та да изгоря калориите.

# 126
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте. Нямам нет, затова не мога да ви пиша, а така ми се иска... Снощи развалих пейзажа  Embarassed. Хапнах малко странични от диетата неща, пък и изпих чаша вино. Но килограмите ми са минус 3 от началото. Когато мога ще ви пиша.

# 127
  • Мнения: 143
ха, ха ха и аз хапнах шопска салата и въобще прегреших отвсякъде, не ми се ще даже да си признавам.. обаче не съм прекалявала с количествата, чувствам се добре и смятам другата седмица пак да си я изкарам така поне до петък да видим какво ще стане. иначе 3 кила за пет дни са повече от достатъчно за мен, стига да си останат така

# 128
  • Мнения: 589
Ееееее, и аз съгреших Rolling Eyes Embarassed Днес хапнах 4 лозови сармички, но пък не ям месо и мляко Cry Много ме е срам. Обаче резултата си е 2-2.5кг. надолу. За шест дена е добре нали? newsm78 Вие какво ще правите от понеделник? Ще почивате ли или продължавате с диета? Нова или старата диета? Дайте идея! Аз при всички положения ще се боря с килцата но как... newsm78 Rolling Eyes

# 129
  • Мнения: 794
И аз днес съгреших, хапнах сирене със салатата, ама не ми се ядеше месо. И малко мляко пих, и малко натурален сок и фреш. При мен резултатът сутринта беше пак само -0.900 гр. Диетата не действа при мен, явно е от кръвната група - четох, че за кр. гр. 0 зелето е противопоказно. От другата седмица... още не знам. Получих страхотни отзиви за точковата диета. Какво ще кажете да отворим нова тема за точковата?

# 130
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз си мислех за точковата, но незнам. Май ще започна да си правя сметката какво и колко хапвам, и ще се движа повече. Ама да се храня по списък, това ме нерви. Като че ли, като знам, че днес трябва да ям определени неща ми се яде всичко останало, само не и това, което трябва.
  Затова мисля да си направя пак зелева супа и да си замествам едно хранене през деня с нея. Нали целта  беше, колкото повече от супата ядеш, толкова повече слабееш.
  Времето се затопля, ще става за разходки, вече се и стъмва по-късно, пак е добър знак. А и лятото идва с бясна скорост, няма време. Ако някоя от вас реши нещо конкретно да пише.  Peace Hug  bouquet
 

# 131
  • Мнения: 794
Това е темата за точковата. Присъедини се към нас от понеделник!

# 132
  • Мнения: 143
уф и аз не ги мога тези диети с определените храни.. в момента се чудя дали да накам на някаква нисковъглехидратна диета или пък да си направя от супата и да карам до петък отнова така.. утре ще реша ама със сигурност ще се ограничавам де - през сидмицата мога, обаче уикенда не много

# 133
  • Мнения: 589
Здравейте момичета!
Аз не мога да се добера до рс-то Sad Мъжо източи нета Shocked
Та да си дойдем на думата. Свалих около 2.5кг., Като имам съвсем малко отклонение за което писах. Обаче имам още доста за сваляне. Прочетох за точковата диетка. Ася, ти вече си там. Аз се двоумя. Чувала съм за тази диета преди доста години, но споменът ми е за доста по-строги лишения. Нещо не ми се вярва да отслабна, като се тъпча с мазнини и белтъци. Ако го комбинирам и със спорт най- много да стана Херкулес. Ха-ха, шегувам се! Grinning Ася, пиши ми къде да прочета за кръвните групи, моля! Praynig Аз съм една от най - редките А1В(+) Ще следя темичката на точкуващите да видим какви ще са резултатите, пък може и да се включа, аз съм упорито магаре Party Благодаря ви, че се подкрепяхме в зелевите дни! Беше ми полезно! bowuu

# 134
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пак съм тук. След 5 дни зелева супа, смъкнах малко и реших, че не е за мен. Но две седмици по-късно не съм си върнала нищо от това, което свалих със супата. Реших да я започна отново, пък колкото издържа Simple Smile
Има ли желаещи...?

# 135
  • Мнения: 143
хе хе
аз също никога не си връщам това, което сваля с тази супа. И по тази причина и миналата и предишната седмица изкарвах по два дни на супа и останалите дни по малко плодове, зеленчуци, извара, месо. И в резултат на това бая се вталих. Със сигурност пак ще хапна супата, но не знам дали утре или пък другата седмица.

# 136
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
хе хе
аз също никога не си връщам това, което сваля с тази супа. И по тази причина и миналата и предишната седмица изкарвах по два дни на супа и останалите дни по малко плодове, зеленчуци, извара, месо. И в резултат на това бая се вталих. Със сигурност пак ще хапна супата, но не знам дали утре или пък другата седмица.

Браво на теб. Аз днес си направих супата, но следобеда и я почвам от утре. Незнам колко ще изкарам, но колкото и да е, все файда  Wink

# 137
  • Мнения: 589
Не мога да повярвам Shocked
Съвсем случайно се връщам тук и какво да видя - отново има желаещи, ами сега??? newsm78
Аз тъкмо се чудя как да посмъкна още килограми. Постенето свърши, по празниците се освиних, купих си Кларинол КЛА 1000 и го пия, изпуснах лунуването и сега какво да правя? newsm78
Ако реша да съм с вас, то ще е поне от утре, че нямам подготовка. Пак ще пиша.

Спокойна нощ!

# 138
  • Мнения: 589
Момичета, бройте ме и мен! Peace
Сготвих супата и от сутринта почвам.
Спокойна нощ!

# 139
  • Мнения: 143
уф, събота и неделя ми е абсурд, почти само навън сме и ядем по заведения.. в понеделник обаче ще я похапна и аз поне за два дни, колкото да сваля кило, не повече.. и после пак по малко от всичко..

# 140
  • Мнения: 589
Привет!
Почнах я Grinning Да видим докъде ще я докарам.
Дездемонка, ти как си? Да не се отказа?

# 141
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не съм се отказала. Тъкмо си стоплих една купа и сега ще хапна. Вчера следобяд хапнах малко супа, но вечерта бяхме на гости и....... Confused
Но нищо, днес съм на линия.

# 142
  • Мнения: 589
Ами аз днес си изкарах на супа, сок ананас, 2кафета и вода. Добре ми е. Кантара показва много надолу, ама може да е временно или да съм се заблудила нещо. След празниците бях качила 3, а сега съм -1. Ще видим след една седмица как ще съм!

# 143
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте. Аз днес пропуснах супата. Бяхме на вилата и едни салати, едни скари... мани мани. Поне си правих сметката колко да хапвам, не съм се тъпкала като невидяла. Утре обаче съм на линия. Супата е в хладилника и мисля да изкарам цял ден на супа плюс някой плод. Wink

# 144
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Днес не е понеделник - 19.03.2007, но това не пречи  Laughing
От днес отново съм на зелева супа, ако има някой желаещ, моля да заповяда  bouquet.

# 145
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Явно никой не иска да диетува с мен. И все пак нека се отчета, днес ми е 4-ти ден и съм минус 3 кг Laughing Mr. Green

# 146
  • Мнения: 143
Аз изобщо не съм видяла, че си писала.. Исках и аз, но нещо изкарах една настинка и не съм в кондиция. Само мога да кажа, че не съм качила и грам от тези, които свалих /5кг/, въпреки че си хапвам нормално, даже малко още съм свалила...

# 147
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Когато правих супата от 19.03 за пет дни свалих 3 кг, които не съм си върнала.
Сега за 4 дни смъкнах още 3 кг, много доволни резултати.
Но... имам още за сваляне.

# 148
  • Varna
  • Мнения: 288
Хайде и аз да се включа от днес.След малко отивам за продукти и ще си направя супата.Имам да смъквам 16кг EmbarassedМисля да съм на супата до неделя,защото тогава ще съм на имен ден и ще прегреша със сигурност Simple Smile

# 149
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Хайде и аз да се включа от днес.След малко отивам за продукти и ще си направя супата.Имам да смъквам 16кг EmbarassedМисля да съм на супата до неделя,защото тогава ще съм на имен ден и ще прегреша със сигурност Simple Smile
Ок, давай. Аз в момента съм в пауза, но мисля да я направя за още няколко дни. А и имам още супа, която не ми се иска да изхвърля, като знам какво полза имам от нея  Peace  bouquet

# 150
има ли диетуващи при вас още ?  Laughing
след кратко дезертьорство пак ви наминавам. В момента си готвя супичката.З трети път я правя и няма да се откажа . Правих и други диетки , ама от тази и японската съм най - доволна  newsm10

# 151
  • Мнения: 480
толкова хубави отзиви изчетох за тая супа...
кой свалил 5,кой 3кг...
ще споделя,че я започнах и бях много стриктна-даже ядох само супата без друго!
и за 4дни не мръднах и грам надолу!
аз ли съм сбъркана що ли?
е,вярно,че ентусиазма ми се изпари и не продължих но споделете според вас защо така се получи newsm78

# 152
  • Мнения: 143
Да не би да си слаба достатъчно и да няма какво да сваляш?
Аз вчера бях на супа, днес на салати съм, ама ме домързя да варя супа.. Аз тази супа май я ползвам само да си напомня да внимавам като рочна да хапвам повече и за разтоварване.. но си отслабвам по 1 килце на седмица така

# 153
  • Мнения: 589
Здравейте!
Аз съм опитна зелчица и да ви кажа има ефект Peace Май пак ще я почна скоро тази супичка, че идва време за море. Само се чудя защо не пуснем нова темичка, че тази поостаря newsm78

# 154
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте!
Аз съм опитна зелчица и да ви кажа има ефект Peace Май пак ще я почна скоро тази супичка, че идва време за море. Само се чудя защо не пуснем нова темичка, че тази поостаря newsm78
Аз няма да откажа /на нова темичка, пък и на подкрепа/ за още един курс на супата. Иначе каквото съм свалила си го запазвам, само последния килограм ми варира надолу-нагоре.   bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт