Още една ,тежка катастрофа.

  • 3 274
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ужасно.
Веднъж в месеца ми се налага да посещавам една банка. Просто едвам влизам-на входа стои некролог на семейство с две дечица.
Какво трябва да стане, за да се уплашат и да започнат да мислят някои човекоподобни

# 16
Бремената в 9м. 20год.от Айтос е пътувала сама.Тя се върнала втори път,за да помогне на семейството от форда,но не е успяла,тъй като гумите се подпалват.

# 17
  • Мнения: 7 837
Боже...

Тук, на места на произшествия, слагат еднакви упоменателни табелки, на които пише
Drive Safety
In memory of...

Като започнах да им обръщам внимание, всъщност видях, колко са много, дори и в града...Достатъчно респектиращо е  Confused Поне за мен...

# 18
  • Мнения: 2 386
Бремената в 9м. 20год.от Айтос е пътувала сама.Тя се върнала втори път,за да помогне на семейството от форда,но не е успяла,тъй като гумите се подпалват.

 smile3501 smile3501 Евала на момичето,жалко...че не е успяла...


Кейси...това е България.Ето защо е по-добре при алигаторите  Hug

# 19
  • Мнения: 25 620
Боже...

Тук, на места на произшествия, слагат еднакви упоменателни табелки, на които пише
Drive Safety
In memory of...

Като започнах да им обръщам внимание, всъщност видях, колко са много, дори и в града...Достатъчно респектиращо е  Confused Поне за мен...

Тук и това не помага. Пътят между Ст. Загора и Нова Загора прилича на гробище - паметник до паметник. Все на жертви на катастрофи. Няма ефект обаче...
Жестоки закони и тяхното стриктно спазване, това е начинът. И да се сложи край на КАТ-адийската корупция.

# 20
  • Мнения: 5 468
Ужас Cry, дано се оправи човека Praynig
Дано, но самите лекари не дават никакъв шанс за него.
70-80% изгаряния е доста голям процент Confused.

# 21
  • Мнения: 5 468
Достатъчно респектиращо е  Confused Поне за мен...
При нас няма респектиращи неща. Пълно е по пътищата с малки паметници, цветя и какви ли не упоменателни знаци, че там е станала трагедия.

# 22
  • Мнения: 5 539
 Cry
едно зло никога не идва само. много черен този уикенд

# 23
  • Мнения: 11 607
Много катастрофи, много нещо! До какво е обаче незнам - до шофьори, до пътища, до автомобили, до...... Или от всичко по малко! Нямам думи!
 newsm45 newsm45 newsm45

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
... Пътят между Ст. Загора и Нова Загора прилича на гробище - паметник до паметник. Все на жертви на катастрофи. Няма ефект обаче...
....

А ако можеш и да ми обясниш какви ги вършат на този път? Винаги съм се чудила. Пътя между двата града е широк и прав. По две ленти във всяко платно, по средата мантинела.... От тук до морето най-лесен ми е пътя до Нова Загора.

# 25
  • у дома
  • Мнения: 77
Аз съм от Кошарица и мога да ви кажа, че на същото това място са ставали  и други катастрофи при които също е имало жертви.Тъжно.Но по тъжното е, че няма нито един пътен знак по целият път от Сл. бряг до селото.И никой нищо не прави по въпроса а за настилката да не говорим.Но то е така навсякъде.Другото от което съм възмутена е невежеството в първа помощ.Как може в голям к.комплекс да няма човек на телефона който поне малко да говори английски.        Възхитена съм от постъпката на бременната жена!Нека има повече такива хора.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, тази новина ми отне покоя тази вечер. Ужасно се изплаших в първия момент, хем знам, че близките ми не са пътували тези дни. Но сестра ми е бременна, синът и е на 4 г и имат пежо. Направо изтръпнах, тъй като първото, което чух беше тези три неща, без подробности.  Praynig Слава богу не са те.
Моля се за душите на загиналите. Милото дете. Praynig
Какво стана с кампанията "Обади се като стигнеш"? Още имам стикер на колата си. Ефект обаче няма- все повече катастрофи, ужас.

martisun, забелязала съм, че точно на най-равните и широки пътища има най-много паметни плочи. Точно на такъв път келешите пробват дали стрелката на километража може да достигне до предела. #2gunfire Просто да не си им на пътя в такъв момент.
Познати на наши близки, семейство загинаха така. Дъщеря им кара, младо момиче, внимава в пътя, не превишава скоростта. Насреща идва един такъв келеш с бясна скорост, не успява да овладее колата си и буквално помита познатите ни. Ужасен удар и цяло семейство покойници.

# 27
  • Мнения: 1 455
Този уикенд много черен ми се видя Cry
...и изобщо цяла седмица така...
Да почиват в мир!
Дано оцелее човека Praynig

# 28
  • Мнения: 25 620
... Пътят между Ст. Загора и Нова Загора прилича на гробище - паметник до паметник. Все на жертви на катастрофи. Няма ефект обаче...
....

А ако можеш и да ми обясниш какви ги вършат на този път? Винаги съм се чудила. Пътя между двата града е широк и прав. По две ленти във всяко платно, по средата мантинела.... От тук до морето най-лесен ми е пътя до Нова Загора.
Няма мантинела. Както и да е. Пътят е прав, но вълнообразен. Т.е. когато си в ниското, нямаш видимост дали отсреща има коли или не. И при високите скорости, с които карат... Тръгваш да изпреварваш и изведнъж някой изскочи отпред. И отдясно като имаш някой загубеняк, който точно в този момент решава да се прави на мъж, дава газ и не те пуска да се прибереш в платното...Отделно тежките селскостопански машини, които пъплят и цистерните също - правят огромни колони. Плюс разклоненията за селата, обрасли с храсталаци. Докато излезе човекът на главния път и някой джигит го е помел странично...
Касапница.

# 29
  • Мнения: 150
В тази държава човек може да си купи диплома за лекар или инжинер. Какво да говорим за шофьорска книжка? А както виждаме, дори и тя не е необходима. На мама и тати детенцето му е позволено всичко, да му мислят другите! И това не са някакви извънземни, това сме ние, всички ние! Проявяваме твърде голяма търпимост към тези пороци...

Общи условия

Активация на акаунт