Кога за първи път си купихте дрехи за бременни?

  • 11 581
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
аз си взех едни много хубави дънки с платка от пред - не гащерезон-  в края на 4-ти месец.като мислих ,че понатам ще си купя още един панталон понеже бях бременна през зимата.но първо че нищо не ми хареса, гащеризоните особено не ми допадат.и с този панталон изкарах от ноември до април когато родих една прекрасна принцеса.бях качила само 9 кг.,така че отлична работа свърши този панталон,даже имаше още място,понеже всички те се регулират.мисля,че няма смисъл от много дрехи.пуловерите ги сменявах всеки ден и тези дрехи хич не са евтини.и после веднага влязох в старите си дрехи, хем раждах със секцио.

# 16
  • София
  • Мнения: 626
В 4-ия месец си купих много хубав,лек бял панталон,а после и един гащеризон!

# 17
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
В края на четвъртия месец си купих пола /празнувахме Нова година/, в края на петия дънки с платка. Мисля, че ще изкарам с тях до края. Ако ме изненада времето и стане много топло, ще му мисля.  Peace

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
5 месец си купих панталон за бременни,много хубав.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 389
Не съм си купувала дрехи за бременни,защото с такива изглеждах огромна.Носих по-голям номер дрехи и такива,които са ластични.

# 20
  • Мнения: 1 101
6-ия месец си взех два панталона и това е.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 512
4 месец

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
В 5 месец си купих панталон и две блузи.

# 23
  • Мнения: 262
Вчера търсих да си купя нещо удобно, блузки си намерих но за долната част - нищо. В Стара Загора обикалях, но нали не го познавам добре и не знаех и къде да търся. Просто не знам как ще се оправя с панталоните, какви ще нося?  newsm78 През лятото ми се струва, че ще е по-лесно.

# 24
  • Мнения: 750
Изобщо не съм имала такива дрехи. Карах си с тея, които носех и преди. Просто нямах нужда от други.

# 25
  • Мнения: 11 004
В 8 месец си взех едни джинси с голям ластик в талията. Иначе си карам с нормални дрехи.

# 26
  • Мнения: 2 891
Като гледам, можв да минеш като мен. Взех си едни дънки с ниска талия, но два номера по-големи. Носех ги и след като родих, защото все пак килцата не изчезват толкова бързо, пък не върви да носиш дрехи за бременни след това. Взех си и три памучни рокли на "Блага"(или нещо такова). Разтягат се, пък ги нося и днес. Ползвала съм само едни дънки за бременна, но чак в последните два месеца, защото беше октомври и ноември, но тях ги взех от приятелка.

# 27
  • Мнения: 5 539
Още не съм купувала, съмнявам се, че ще купя въобще Grinning
Предпочитам еластичните дрехи - спортни панталони, поли, рокли. Имам 2 чифта джинси, които все още са ми удобни. Имам и 1 любим сукман, с който се подвизавам напоследък. А лятото ще е лесно - рокли, туники, полички, но не от магазините за бременни.
Сега ми е мн странно с този корем - ту го има, ту го няма Laughing Качила съм 1 кг. според кантара, но имам чувството, че са повече.

# 28
  • Мнения: 4 621
В края на 6 месец Hug

# 29
  • Мнения: 4 546
почти веднага, след като разбрах, че съм бременна- може би около седмица след това. и без това си имах бирено коремче, което дънките ми притискаха. само че вече нищо нетрябваше да ми стиска, така че си купих джинси за бременни  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт