Термин Август 2024 ♥

  • 20 611
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте, дами!
Не виждам да има тема за термин Август  2024 г, затова се престрашавам да започна темата.
При мен се потвърди бременността вчера. Много сме щастливи, но все още се притеснявам дали всичко е наред и не мога да се отпусна. За сега единствените симптоми са: чувствителни гърди и ужасно акне. По график термина е 12. август. (с цикъл 30-32 дни).
 Ще се радвам да се съберем повече и да обсъждаме всичко свързано с бременността и бебоците .

# 1
  • Мнения: 226
Здравей, Nadala, и честито! ❤️🍀❤️
И аз се очертавам с августовски термин (около 7-8.08.), но ще изчакам да ми мине първия преглед след десетина дни, за да се запиша официално в темата. Засега съм само с + тест от днес и безброй притеснения в главата, но се надявам всичко да е наред до финал 🥹🙏🙏

# 2
  • Мнения: 513
Честито, момичета! И аз съм още притеснена,а хем ще ми е трето детенце Simple Smile Тестът ми беше с мноого бледа втора черта на 28.11, очакван термин е 05-06.08. Мисля утре да направя още един и да си припомня кога трябваше да ходя на прегледи Simple Smile

# 3
  • Мнения: 67
Здравейте,
И аз се записвам, макар и с малко притеснение! Имам вече 4 положителни теста, но всъщност утре е датата на цикъла.
Утре ще се обадя да си запиша час и се надявам всичко да е наред.
Иначе като смятам термина ми е за окола 11-13 август.
Успех на всички бъдещи мами!
Всичко да е наред! 🍀

# 4
  • Мнения: 9
Здравейте ! И аз се присъединявам ,досега 5 положителни теста с цикъл 28 дни.Вече 1 ден закъснение на преглед на 04.12.23
Термин 10.08.2024. Това ще е първото ни детенце.😃

# 5
  • София
  • Мнения: 229
Здравейте, записвам се с надежда всичко да е наред. Heart Според приложението ми - термин 4-ти август.
С три дни закъснение съм и си записах час за преглед за 8-ми. Дали е рано?
Писах на лекарката си и тя ми отговори, че преди 10-ти ден закъснение няма смисъл да ходя. Имам болни ниско долу леко вляво и не знам дали това е нормално. Първа бременност ми е и се вълнувам и притеснявам.

# 6
  • Мнения: 226
Честито, бъдещи мамчета! Много се радвам, че ставаме все повече и повече 🥰
Iskra, дано не е раничко за преглед на 04.12. и да успеете да видите малкото зрънце 🙏 Аз съм на първи преглед на 14.12., като междувременно сега след 3 дни ще повторя ЧХГто, за да видим дали нараства правилно. Дай боже всичко да е наред! 🙏
Nadala, Gamora, Margarita, а вие кога сте на прегледи, момичета? Simple Smile
Kuklichka, честито и на теб и добре дошла! ❤️ Аз бих изчакала поне до 11ти с прегледа, за да се види всичко както трябва. Болките са нормални, и аз ги имам от време на време, като придърпвания са по-скоро.
За протокола - втора бременност ми е, жадувана и безкрайно дългоочаквана, имам си една кака тийнейджърка почти на 13 Simple Smile

# 7
  • Мнения: 513
Ами аз мисля да изчакам 7-8 седмица за първи преглед,но се пада седмицата точно преди празниците и трябва да видя дали моят лекар няма да е в отпуск вече.

# 8
  • Мнения: 67
Честито, бъдещи мамчета! Много се радвам, че ставаме все повече и повече 🥰
Iskra, дано не е раничко за преглед на 04.12. и да успеете да видите малкото зрънце 🙏 Аз съм на първи преглед на 14.12., като междувременно сега след 3 дни ще повторя ЧХГто, за да видим дали нараства правилно. Дай боже всичко да е наред! 🙏
Nadala, Gamora, Margarita, а вие кога сте на прегледи, момичета? Simple Smile
Kuklichka, честито и на теб и добре дошла! ❤️ Аз бих изчакала поне до 11ти с прегледа, за да се види всичко както трябва. Болките са нормални, и аз ги имам от време на време, като придърпвания са по-скоро.
За протокола - втора бременност ми е, жадувана и безкрайно дългоочаквана, имам си една кака тийнейджърка почти на 13 Simple Smile

Аз в понеделник ще се обадя, за да си запазя час. Реално нямам още закъснение, но направих вече 5 ранни теста и на петте има втора бледа черта😀
Иначе  на мен ми е трета бременност. Като имам една първа-успешна, втора-неуспешна и сега трета (надявам се всичко да е наред). 🙂

# 9
  • Мнения: 226
Margarita999, всичко ще е наред този път! 🍀❤️🥰
Аз реших тази сутрин да си направя и един домашен тест, ей така просто за да се уверя, че всичко е ок и да видя 2 чертички 😁 Петъчният ми беше кръвен и затова. На моменти просто не мога да повярвам, че ми се случва, имам чувството ,че е сън и всеки момент ще се събудя Simple Smile
А казали ли сте вече на някой? Ние не, ще чакаме прегледа и може тогава да кажем на родителите евентуално.

# 10
  • Мнения: 513
И аз си чакам прегледа, и тогава ще кажем на родителите, за да съм спокойна,че всичко е наред. А в работа и на приятели чак когато излязат резултатите от пренатеста, понеже сме решили да правим за всяко дете за наше спокойствие.

# 11
  • София
  • Мнения: 229
Margarita999 стискам палци всичко да е наред този път! Heart
Иначе при мен първият положителен тест беше на 30-ти сутринта и от тогава правя всеки ден (имам много тестове за Б подарък от кутии с тестове за ову), та си следя и потъмняването на чертата Grinning Мисля понеделник да си пусна кръвен за всеки случай.
За момента на никой не сме казали. След като чуем пулса (живот и здраве), мислим да кажем на най-добрата ми приятелка и на брат му. На родителите ще кажем по - нататък, за да сме сигурни, че всичко е наред.

# 12
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета за първи път пиша тук само четях различни теми…
Първа бременност с инвитро термин 01.08.24
Бях на преглед преди дни има сакче на ехографа се виждаше нещо на снимките не при вас на снимките в сака вижда ли се нещо?

# 13
  • Мнения: 11
Здравейте, и аз се записвам, според приложението ми терминът ми би трябвало да е 1 август. Това е първа бременност за мен. На 25 ноември видях положителния тест, а утре съм на преглед и се надявам всичко да е наред. Нямам никакви неразположения освен напрегнатите гърди и се притеснявам дали е нормално и дали всичко е наред. Вие как се чувствате, имате ли някакви признаци?
Ние също все още не сме казвали на никого тъй като исках да отида на преглед първо, и евентуално по коледните празници да споделим с родителите ни, но преди няколко дни бяхме на гости при моите родители и сестра ми ровеше нещо из телефона ми и изведнъж изцепи на масата “Бременна ли си?”, та вече имат някакви подозрения😀

# 14
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз се записвам, според приложението ми терминът ми би трябвало да е 1 август. Това е първа бременност за мен. На 25 ноември видях положителния тест, а утре съм на преглед и се надявам всичко да е наред. Нямам никакви неразположения освен напрегнатите гърди и се притеснявам дали е нормално и дали всичко е наред. Вие как се чувствате, имате ли някакви признаци?
Ние също все още не сме казвали на никого тъй като исках да отида на преглед първо, и евентуално по коледните празници да споделим с родителите ни, но преди няколко дни бяхме на гости при моите родители и сестра ми ровеше нещо из телефона ми и изведнъж изцепи на масата “Бременна ли си?”, та вече имат някакви подозрения😀

Здравей, значи вървим заедно. Аз бях на преглед на 01.12 пета седмица. Освен напрежение в гърдите имам болки като за цикъл един път от ляво един път отдясно доки каза, че е напълно нормално. Утре като отидеш дано всичко е наред и да видиш плодно сакче 😊 хубаво е да пиеш витамини и фолиева , но той ще ти каже утре

Общи условия

Активация на акаунт