"Дневникът 6" - да отслабнем всички заедно

  • 21 304
  • 605
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Миранда темата е много добре оформена !!!  bouquet
Проявила си въображение и си личи , че си я правила с желание  .
Желая на всички момичета и дами в темата следващата неделя да се похвалят с минуси откъм килограми и плюсове откъм настроение !  Heart Eyes
А аз от днес , понеделник съм много сериозна ... дано така продължи до неделя !  hahaha 

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 02:06 от smetana

# 16
  • Мнения: 480
Поздравления Миранда! newsm51
Темата е разкошна!Вложила си много любов при създаването й личи си!
На всички Дневничета желая минуси в килцата и щастие в душата!

Аз се позагубих малко но си имах грижи.Малката ми направи отит то беше кошмар някакъв...Предстои ни идване до СФ за контролен преглед за друго заболяване нейно  но така с тези температури не мога нещо да реша кога ще е.
Сегааа-черпя ви всички-голямото ми малко момиче Мирена днес става на 16-иииии!!
до после

# 17
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен !Да се запиша в новата тема ,както винаги прекрасна!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 819
Здравейте момичета!

Аз отдавна не съм се мяркала, но това е, защото дребната беше болна и си седях в къщи с нея. А стова чудовище нямах никакво времеда припаря до компютъра. Седенето в къщи и гледането на дете доведоха до невероятен стрес организма ми и се скъсах да ям. Тази седмица се стягам и здрава диета. Иначе на кг не съм мръднала, което е добре.

Sisin4e, изглеждаш страхотно. Ще ги избиеш на бала...  Party Party

Miranda, този път изби рибата с тази тема.   bouquet  bouquet

Нямам време и сили да прочета предишната тема, но съм сигурна, че всички сте страхотни! Хубава и успешна седмица!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 909
Записвам се и аз Mr. Green
А салатките най-горе много апетитно изглеждат между другото, ще пробвам някой път нещо подобно да си сътворя.

# 20
  • Мнения: 1 975
Добро утро и в новата темичка newsm51 newsm51

Миранда нямаш равна, да знаеш хиляди целувки  love001 и благодарности  smile3521за всичко, което правиш за нас  smile3501 smile3501 smile3501

Аз днес лунувам и ще издържа на 100% съм сигурна, а от утре май японка ли , ще видим newsm78

etomira aidi4ka дано всичко с дечицата се оправи Praynig, че много боли да ги гледаш как страдат милите  smile3518

Аз пак искам да ви се оплача за подписа ми, само ми трият албумчето, че бил много голям, ама много ме е яд вече. Колко по-големи от моя подпис има, ама не  #2gunfire

Хайде милички до после Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен милички Hug
Честита ни нова темичка, Миранда  bouquet
Добре дошли на triniti и petia   bouquet
Адичка да ти е жива и здрава рожденичката  bouquet
Успешна седмица на всички и много свалени килограми и сантиметри.

# 22
  • Мнения: 936
Миранда, поредните аплодисменти за теб за оформлението на темата  bouquet!
Айдичка, да ти е жива, здрава и много щастлива рожденичката!
Аз пак съм Японка. Вчера хапнах доста и много ме е срам.

# 23
  • Мнения: 319
Добър и усмихнат ден на всички както е прекрасно времето навън така да е и в сърцата ви newsm51 newsm51 newsm51Миранда както винаги темата е неотразима благодаря  bouquetАДИЧКА  newsm59Д а ти е чиво и здраво слънчисето много да те радва и да се гордеете с нея  bouquet  bouquet  bouquetА мъничето да се оправя  Praynigразбирам те мила и моето голямо момченце е с епилепсия знам какво е да се грижиш за болно дете CryГалка и аз днес ще лунувам и ще се контролираме с тебе виртуално нали Naughtyда нацелуваш Дени е това е от мен милички минах да ви поздравяи да ви пожелая красив и усмихнат ден ЧАО smile3525

# 24
  • Мнения: 1 130
Усмихнат ден и от мен момичета!
Миранди като гледам новата темичка и си мисля - що не се замислиш да се занимаваш с нещо дизайнерско - много ти лепне   bouquet Heart Eyes
neonkaa това за см на талията е страшно много - поздравления  smile3501
aidi4ka честита ти рожденничка - да е много здрава, щастлива, много да те радва и да се гордееш с нея   bouquet  bouquet
triniti и petia добре дошли и от мен - желая ви мноооого минусчета и в кг и в см  Laughing
galiq_82 , EMANOELITA и аз днес съм на лунна - дано да издържим  Peace
Успех на всички!!!!!

# 25
  • Мнения: 4 176
Новата тема е супер! Peace  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 647
 Embarassed Embarassed Embarassed
готен сабахлян мацки
Мирандичка, извинявай мацка че те накарах да чакаш, но снощи имаще едни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Hug Hug Hug Hug
успехи мацки

# 27
  • Мнения: 3 453
Момичета това е най-красивата ни тема.В нея съм.Днес лунувам.

# 28
  • Мнения: 319
Момичета това е най-красивата ни тема.В нея съм.Днес лунувам.
Супер отбора на лунуващите расте Скорпи Галка аз Kpuccu имали още желаещи Peace

# 29
  • Мнения: 1 384
Утро добро на всички   bouquet

triniti и petia welcome
Едвам се излюпих днес  newsm46, сега си пия топлата водица, а  morning по-късничко, че иначе ще огладнея доста бързо   Stuck Out Tongue Winking Eye
Тедъ и аз се пренасям за тази седмица в японската тема  eat Ти една или 2 седмици ще я правиш диетката?
Тук времето е ужасно - студ  cold и дъжд  Wear Umbrella   Rage И съответно аз без никакво настроение  Confounded
Хувава седмица, девойки  newsm19
See you  Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт