За благовец ще има новини за тестове с две черти (19.03-25.03.2007г.)

  • 15 974
  • 579
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 626
Стискам палци и аз! Praynig
Да ни е плодовита седмичката!  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро най-после и от мен!
Гледам кафенце вече има, така че започвам по същество.
Фермани сте изписали за 4 дни, ей Mr. Green Не можах да прочета всичко, но ако някой е имал хубава новина или повод, да се чувства поздравен  bouquet
И сега да ви се скарам - нямаше ли кой да ми пусне един смс за срещата, а?Веднъж ще съм в София като има среща и ще я пропусна Crossing Arms Нищо, ние в петък си заформихме мини срещичка с една изключително чаровна съфорумка и си изкарахме много добре Grinning
Хубава седмичка на всички, темата е страхотна, пожелавам ви да имате много благи вести покрай един от най-истинските празници Hug

# 17
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Добро утро, уважаеми дами Laughing

Успех на всички, чакащи блага вест тази седмица Praynig  bouquet

Аз също оставам в играта, макар и с много много бледа втора чертичка от вчера Thinking

 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower 4470 newsm10

# 18
  • Мнения: 2 270
Goldie  - как минаха нещата при теб?
Чакаме да се похвалиш с добри резултати Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 851
А Деси Т къде се загуби?Дано ни зарадва с радостна новина EFP


Ето я и DesiT, но вестта е, че в събота още в ранни зори, лелята я посети
Обаче..  Wink още от вратата се споразумяхме от следващия път да ме пропусне девет пъти  Joy Joy

Добро утро от мен - честита ни нова темичка   bouquet  Дано тази ни е на късмет, че миналата от този дълъг списък не разбрах някой да се е похвалил! Нито една бремелинка от миналата седмица - това лелищееее е утрепване #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ani2: Честито миличка още веднъж   bouquet и нека тази хубава точица и малкото сърчице ги гушкаш сладко след 7-8 месеца  Hug


# 20
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро!Готина темичка.Дано тази седмица да има повече положителни тестчета,че ние предната се изложихме.Абе,Голди, аз нали ти писах ,че ще има среща в София и може да уплътниш времето,сигурно не си ме разбрала.Както и да е .
Деси,мила, пак с теб ще се борим този месец,ама тоя път няма да я пускаме гадната лелка.
Успешен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 9 093
Весела седмица и от мен, много усмивки и положителни тестове Hug
Добре дошла на Данибейби Wink

Аз днес ще си запазвам час за гинеколог утре - много ме е страх Embarassed Уж профилактичен преглед се води (е, отивам с оплакване от болка в единия яйчник), ама ще пускам микробиология, хламидии, та затова ми е притеснено...

Искам да попитам Мушморока: разгледах ти снимките в подписа и съм очарована - къде направихте сватбата си? Страхотно е просто, обстановката е...нямам думи Blush Може и на лични да ми пишеш, ако не ти се пише публично Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Уф, Никита, сигурно съм си мислела за другата среща Embarassed, изобщо не бях в час преди да тръгна; на всичкото отгоре се оказа, че този цикъл ще ми е доста дълъг, защото на 20-ти ден още не беше минала овулацията, както се установи от прегледа ooooh! Резултатите от изследванията ще са готови в сряда, а цветната снимка ще я правим вероятно след Великден /пак зависи кога ще ми дойде/

# 23
  • Мнения: 851
Момичета да ви се похваля: Аз този месец се държах геройски и въобще не се разочаровах, че лелката дойде  bowuu  Може би, защото отидох да видя баба и дядо на село, а там една природа, едно спокойствие, една идилия, обич..... как човек да ги наруши с тъжни мисли  Heart Eyes
Ники, ани и всички, които не ни пропусна миналата седмица - запазвае си правото да направим бейби бума следващия месец  newsm44
Аз реших вече никакво следене на ову (въпреки, че аз си го усещам) и никакво кексене по график - ще се обичаме когато си искаме и ЩЕ успея да не мисля за това... пък когато стане - Господ си знае работата  Hug
Успех на всички ни желая

# 24
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Не се тревожи за снимката,ще видиш,  че всичко ще е ок.А пък тогава като съм ти писала най-вероятно така е станало

# 25
  • Мнения: 112
Здравейте и от мене, сладурчета!   bouquet   bouquet   bouquet
Хубава седмичка на всички и много чертички  EFP  EFP  EFP
В петък видях 2-те чертички на ову-теста и уикенда доста се потрудихме  luvbed  Сиилно се надявам да има с какво да ви се похваля другата седмица  Praynig  Praynig  Praynig

# 26
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро! Честита нова седмичка и честита нова темичка! Нека е слънчева, усмихната и бебеносна!
Сега първо да ви се накарам, че сте изписали пак романи! Ми не мога да ви смогна, бе мацки! Сега отивам да чета миналата темичка, че пак му изтървах края!

Деси, съжалявам за лелището! Бебе 2008 ще е вашето.
Мушморок, стискам всичките си палци!
Азаде fingerscrossed Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, страхотна е новата темичка Peace
Дано да донесе само положителни двучертичкови тестчета Praynig Praynig Peace Praynig Praynig
На мен все още не ми е дошло, днес ми е 36 ден.....Ох, дано да ме подмине, въпреки че имам неприятни болки вече няколко дни, все едно ще ми идва или ми е дошло...
Освен това тази нощ сънувах чуден сън Blush Praynig - видях втора чертичка Praynig Praynig Praynig, беше доста бледичка, ама се виждаше все пак!
Момичета, стискайте палци този сън да не си остане само сън! Praynig Praynig Praynig Peace
Дано сънят да стане много скоро красива реалност! Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 2 120
Честита нова седмица, момичета.

danibaby,, искрено ти желая да успееш бързо.
Не се стресирай заради възрастта. Аз съм малко по-стара от теб и пак се надявам.

Стеф, стискам палци душа. Hug

Чета ви  и знам какво се случва с всяка от вас, така че, ви желая хубави пролетни дни  и много чертички по две. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
МОмичета минавам да се разпиша в темата и да ви пожелая успех,аз тази седмица не чакам нито ову,нито леля така че няма какво да дебна:)
Madame V дано те подмие лошата роднина!
Стискам ви палци момичета.

Общи условия

Активация на акаунт