Спамо-чат темичка- СРЕЩА- ГОРЕЩА - (19- 25 март)

  • 23 879
  • 1 413
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 752
Зори, стискам палци днес fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Hands Thumbsup

# 16
  • Мнения: 2 712
Цомбе  Joy Joy Joy откъде ги намираш тия идиотии?
Зори успех!

# 17
  • Мнения: 4 472
Честит Рожден Ден, luna! Hug
Нека корабите на здравето, щастието, любовта и късмета спрат в пристанището на твоя живот, и не го напуснат никога!





Зори, стискам палци! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 10 752
Цомбе  Joy Joy Joy откъде ги намираш тия идиотии?


Епа нали и аз съм таково дзвер, та ги надушвам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 710
Зори, стискам и аз  fingerscrossed

Свракич, благодаря, но някой ме е изпреварил, слава Богу  ooooh! Laughing

# 20
  • Мнения: 5 370
Зори, стискам и аз  fingerscrossed

Свракич, благодаря, но някой ме е изпреварил, слава Богу  ooooh! Laughing
Това може да е само лЮбимата ни модераторка, сетИ се за кого говоря. Heart Eyes Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 710
....Това може да е само лЮбимата ни модераторка, сетИ се за кого говоря. Heart Eyes Mr. Green

Затова си я обичкам аз нея  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 10 752
За кво говорите бе Rolling Eyes

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 2 724
Добър ви ден ,няма оправия при мене, нямааа... no, всеки понеделник забравям, че е понеделник  smile3538.Пиша си аз в предишната темичка и се чудя ,пак запой ли е имало, че никой не пише   newsm78.Луне, ЧЕСТИТО и от мен, от здраве да не се оттървеш и любовта да ти бъде вечен спътник smile3525. И аз се присъединявам към стискащите  fingerscrossed.

# 26
  • Мнения: 4 371
Ще ме извините, не прочетох цялата тема Blush
Но ще се присъединя към срещата ви Flutter Бройте ме.
Благодарности на Стрельо, че ми отвори очите Simple Smile

# 27
  • Мнения: 530
Добро ви утро,хайде на кафенцето


# 28
  • Мнения: 7 467
Ще ме извините, не прочетох цялата тема Blush
Но ще се присъединя към срещата ви Flutter Бройте ме.
Благодарности на Стрельо, че ми отвори очите Simple Smile

Броим, броим  Hug

# 29
  • Мнения: 4 472
Ако някой има път към парка "Света Троица" днес след 13ч - да свирка. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт