Спамо-чат темичка- СРЕЩА- ГОРЕЩА - (19- 25 март)

  • 23 878
  • 1 413
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 370
Еее, баси... уж все тук вися и пак съм изпуснала купона  Banghead
Много пък бързо утихнахте, бре  smile3506
Ай наздраве на всички  beer
ти си наздраве, аз скоро ще бъда"на легло". Mr. Green
Но без мъж Confused
Аман от тия негови командировки ooooh! Tired

# 301
  • Мнения: 5 383
Еее, баси... уж все тук вися и пак съм изпуснала купона  Banghead
Много пък бързо утихнахте, бре  smile3506
Ай наздраве на всички  beer
И аз го изпуснах Tired ooooh!
Наздраве!

# 302
  • Мнения: 4 472
Свракич, стига се терзА, ами ни кажи с Мечо пух наздраве! Grinning И повод имаш днес. Sunglasses

# 303
  • Мнения: 10 752
Ама как ги надуших нещата, а?  Sunglasses
Стоянчо?  Whistling
А ти видя ли как ни изритаха от другата тема Simple Smile Еее! Развалихте хубавия сеир с разни подмятания Simple Smile
От коя бе Thinking

# 304
# 305
  • Мнения: 10 752
Еми бех в междучасие Mr. Green
Прочетох я на един дъх...и извода ми е....Миленке...в скобите съм аз Mr. Green
Ай са отивам да пуша Whistling

# 306
  • Мнения: 5 370
Свракич, стига се терзА, ами ни кажи с Мечо пух наздраве! Grinning И повод имаш днес. Sunglasses
Ето, казвам ви, и два по-здрави даже казвам! Heart Eyes Mr. Green
Ади лека ви...без МЕКА! Party Flutter

# 307
  • Мнения: 5 370
Аре веееее, спамки, добрютрооо....дека сте?  food010 kaffeetrmker_2

# 308
  • Мнения: 7 710
Здравейте, момичета, и ЧАО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днес отивам на обучение и няма да ме има цял ден Whistling
Вие няма да плачете много за мен, нали?  Crazy

 Naughty п.п Цомбе, много ти се ще  Mr. Green Mr. Green

# 309
  • Мнения: 15 619
Добро утро и от мен!!! Wink
Хайде, сега да попрочета, к`ви сте ги скопосали за два дни... Mr. Green
Свраче, да си жива и здрава!!!
Всичко най-благополучно!!!!
  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 310
# 311
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Grinning. Ух,как се разнежих с тая песен ,Бомбе, благодарско   love001

# 312
# 313
# 314
  • Мнения: 15 619
айдееее и на кръв замирисааааа. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
К`ва е дълбоката причина за всичко туй?!?!?!
А, Цомбич?!?!?! Wink
Или Лео шъ поясни?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт