Баба Марта си седи,иска тя да види две черти!

  • 4 732
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 329
Сунар какъв точно е проблема при Вашата спермограма?

# 76
  • Мнения: 1 441
Даниданче, аз ти писах ЛС сутринта, но не знаех, че имаш рожден ден тогава, затова сега се включвам тук да ти честитя!
Миличка, пожелавам ти най-голямото щастие на земята и съм убедена, че го заслужаваш повече от всеки друг! Да си винаги обичана, желана, почитана и ценена!

Момичета, нямам много време, но да занете , че си мисля за вас!   bouquet Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 1 612
Сунар със сигурност смятам да я възпитам добре. И аз съм любител на всякакъв вид животни. Имам морско свинче също и котка, която живее при майка ми на горния етаж.
Много съжалявам за мацаната ти!

# 78
  • Мнения: 939
ЧРД, Данидан!   bouquet
Честита Първа пролет!   bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, стегнете си мъжовете! Каква е тази разпасана работа? - не им се ходело на лекар, нямало да се преглеждат и т.н. ... "трай, бабо, за хубост" се казва. И да не се правят на "ощипани госпожички", а да се стегнат, че ще им пратя моето 2-метрови 100 и хикс- килограмово съпружеско тяло да им обясни как се ходи на лекар и "кон боб яде ли". Да взимат пример от него - на никой му не е приятно да го ръчкат и бучкат, ама от това не се умира.
Другото, което много ме дразни - днес ми е 23-24 ден от цикъла, според докторите нямах овулация  smile3515, обаче днес ми се появи нещо много бледорозово и ме боли като да ми идва цикъл. Ето това не мога да си обясня - да не си имала доминантен фоликул, или такъв, който не се е пукнал, а само си расте, и да ти дойде - това не ми е ясно как става. Може да ви се стори глупаво, но това е един въпрос, който ме гложди от няколко месеца насам.

# 79
  • Мнения: 471
Мишинка, напълно е възможно фоликула да продължи да расте до един момент без да се пука и да се превърне в киста, но това не означава, че няма да ти дойде. Фоликулярните кисти се пукат в повечето случаи с идването на цикъла. Ето и един цитат, който обяснява:

"...Лигавицата на матката се разраства, подобрява се кръвоснабдяването й. В преобладаващата част от случаите зрялата яйцеклетка остава неоплодена, жълтото тяло регресира, а маточната лигавица поради рязкото спадане на продукцията на есрогени и прогестерон остава с намалено кръвоснабдяване. Това води до деструкция на повърхностния слой на маточната лигавица и кръвотечение - т.е. менструално кръвотечение /менструация, мензис/."

А сега да се похваля - днес си взехме резултатите от генетичните изследвания - всичко е наред - цитогенетичните са ОК, моето изследване за тромбофилия също. Много съм щастлива Simple Smile

Данииииии, Честит рожден ден, мила! Да си жива и здрава, много обичана и скоро в семейството ти да има малко попълнение   bouquet

# 80
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Слончи честити хубави резултати  Laughing

Бан
радвам се че се обади  Hug

Честита първа пролет! Ето и малко снимки от мен - разни пролетни китки, снимани в събота в полите на Витоша  Crazy
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=116425

# 81
  • Мнения: 415
Честит рожден ден, мила Дани   bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 626
Момичета,днес е денят определен от Радио Витоша,за голямото бебеправене.Да стискаме палци на одобрените,а ние да се хванем и да се потрудим в домашни условия.Все пак идват почивните дни и е хубаво да се настроим за приятни изживявания! Hug
Успех на всички!  bouquet

# 83
  • Мнения: 7 716
Честита първа пролет. stork-boy stork-girl stork-boy

# 84
  • Мнения: 4 329
Ехеееееееее Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Тъкмо тези дни има възможност да съм в овулация Wink Няма да изпусаме момента Wink

Аз да Ви се оплача, пак счупих термометър Sad Явно съдбата не ще да си меря БТ Wink Ще наблегнем на бебеправенето, пък каквото стане Wink

Честита първа пролет и от мен Simple Smile С пожелание за много слънчеви бебенца и много слънчево настроение Simple Smile

Весел ден на всички.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честита първа пролет и от мен! Много радост и усмивки Grinning
Верити, а дано Praynig

# 86
  • София
  • Мнения: 626
Верити,това е чудесно! Hug
Дано да има резултат след това........ newsm30

# 87
  • Мнения: 7 716
Е, Таня, много често, бе. Явно съдбата е решила, че ще стане без термометър. Laughing

# 88
  • Мнения: 4 309
Мъжът ми вчера е видял щъркел  Laughing. Викам му що не го доведе на гости, бе мило?  Mr. GreenГости с празни ръце /клюнове/ не идват  stork-boy stork-girl
Дано да има някакво приятно знаменателно съвпадение с факта, че вчера си взех лекарствата от касата  newsm44 newsm44 newsm44

# 89
  • Мнения: 226
Честита първа пролет на всички!

Ходих вчера на док - беше ми написала рецепта с 5 неща - според нея най-напред да лекуваме гъбичките, после да възстановим лактобацилите, че съвсем ги нямало, после пак изследване и ако сами не са се махнали малкото ентерококи - тогава ще предпише и за тях.
Като й казах, че имам бледа втора черта, поиска пак да види на УЗИ - пак не можа нищо да види. В петък ще ходя в болницата да ме гледа на по-голям апарат и да ми направят кръвен тест бета ЧХГ. Каза да не взимам лекарствата засега, само едно за мазане и да чакаме резултата.
Общо взето доволна съм от док.
Четох вчера много за различните тестове и връзките, които ми дадохте - благодаря ви, момичета.
И не ме свърташе - минавайки през една аптека си купих нов тест, но то друга марка - комбиниран касета и лента.
Едвам се утърпях докато се прибера и веднага си направих. Резултата - EFP две черти еднакво розово-лилави и на двата теста - и излязоха на първата минута, а не като на другия да чакам 5 до 10.
Така че, чакам потвърждение и в петък.

Добре е, че ви има и можем да си споделяме!
Стискам палци и успех в бебеправенето!

Общи условия

Активация на акаунт