Първа пролетна седмична тема - 19-25.03.2007

  • 4 381
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
ЗДрАвейте, пролетни мами (да не кажа пролетарки  Mr. Green)!
Roroana, аз за първи път, когато надниканах в седмичните ми се сториха доста фамилиарни и не се почувствах на място. Но после с времето доста се `зарибих` и сега редовно ги чета, че и пиша даже  Laughing... Тук има много свежи момичета и научавам доста за най- различни нрави по различните географски ширини. Е сега разбрах, че днес при  Дунда и Мимката бил деня на бащата и да не останем по назад самосиндикално реших да импровизираме и ние  Grinning!

Мерси за пожеланията на всички   bouquet, да ви се връща много, много щастие  Hug!

Нещо напоследък Нана, мама Б, Дидката, ТинаХрис ми се губят засичате ли ги насам- натам?

# 16
  • Мнения: 2 959
Честит ден на Таткото на всички празнуващи в Испания и Италия! Да са Ви живи и здрави Татковците!

...някой може ли да ме светне за какво се ползват тез седмични темички ...
Ророана, да Ти кажа и аз първо едно добре дошла, и второ за седмичните- тук се събираме от всички крайща на света, ето досега нямахме Момиче от красивата Виена и Ти се появи, дано да Ти хареса сред нас! Как мина раждането на Стоян, размина ли се със секциото? Спокоен ли е бебо или вече коликите се появиха?
Звездице, казах Ти аз че пускането на теми Ти е слабост и днес го доказа с тоз нов пролетен постинг. Да погалиш малкият Футболист, моля!
Дунде, а колко издържа тоз път Майчето Ти да е при Вас? Харесва ли й Испания?
ПетяЛ, поздравления за успешно взетият изпит/ аз съм сигурна че си се справила великолепно/, таз терминология е необходимо да се заучи наизуст, а Ти имаш страхотна памет! А за чайките, не ме учудва и при нас има сняг, но гларусите са налице!
Тролска Принцеске, къде си? Как минаха почивните дни, да не сте ходили до съседният фиорд?
Сонитка, много се радвам че се сети за нас, макар и не Италианки  и не Бременелки и нас ни липсваш, нали знаеш?! Как върви растежа на коремчето? Започна ли да рита бебка?
Карилиусче, как е юнака след гостито при Опа и Ома/ Вие там не казвате ли баба и дядо или и по име?/?
Сърфлайн, честит Ти нов аватар, с таз знойна красавица на сърф вече няма да се налага да обясняваш за ютията и ника?! Стягаш ли вече багажа за БГ?
Мимката, ама ти сериозен подарък си поръчала на 1/2, колко върви едно хубаво пиано?
Вес, а ти къде изчезна почивните дни, как мина празника? Ти доволна ли си от колбасите по Швейцарско или Ти си вегетарианка?
Джорджа, още ли гости си имаш?
...Но после с времето доста се `зарибих` и сега редовно ги чета, че и пиша даже ...
Тали Дан, това направо като реклама ми звучи, ама и преди беше доста по- активна, но сега си извинена заради новото жилище. А за липсващите, бих добавила и доста други никове, но ще е безполезно, явно времето тече, децата растат, менят се приоритети и съответно и Форума се обновява с нови лица, въпреки че старите много ми липсват.
Поздрави и за всички липсващи Бременелки- Морки, шура Пиколинка, Ивалекс, Макдирок, МегиХ.
Лельо Умославке, как си, Работливке?
Ралфиетка, хайде разказвай как мина празника, Лельо? Видя ли племенника?

Хубав нов ден Ви желая!

# 17
  • Мнения: 1 610
Аз , отдавна имам един въпрос. Абе Калидке какво е това СА-АВ? Все чаках, чаках да разгадая, все в Саудитска арабия те пращам. Обаче явно ми куца логиката. newsm78
Ех, Тали, честито и блазе ти, да можех и аз да се похваля с такава новина, ама не.
Роро,  Hug , привет и от мен. Аз пиша като имам време във седмичната. сиреч чат-пат.
А сега времето накъся, нали се "абонирах" за всички чужбински теми покрай спечеления конкурс!
Използвам момента да благодаря на всички отзовали се. За съжаление на някой други кандидати им се "сговни" настроението и се оттеглиха. Не ни отдадоха чест.  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 959
...какво е това СА-АВ?...
Риен, абревиешъна на страната и провинцията където живея/ Канада- Албърта/, а за саудитска Арабия, не се притеснявай и други са ме пращали на най- различни места. А Ти искаш да се похвалиш с собствено жилище, ама 1/2 ще се съгласили да остави Майчето си?

# 19
  • Мнения: 1 610
Ох, отдъхнах си.  Whistling
Викам си какво ли прави Калида в Саудитска арабия на тези жеги?  Joy И с този черен аватар, направо ти облякох абаята с бурката барабар!  hahaha
Мъжът не иска да чуе за собствено жилище. Сега си живеем без наем , без разходи за ток. Ако ни домързи да пазаруваме и без  разходи за храна. Аз се разчеквам покрай разглезеното Куки, а той вместо да ми помогне, разчита на мама да сготви. Та такиви ми ти работи!
Поне скоро може би ще се похваля със детска стая , гостна и стая за гледане на телевизия.

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Kalida, да си призная, и аз съм се чудила за СА-АВ, но ми беше неудобно да попитам... мислех, че по-скоро е някой от щатите  Embarassed Mr. Green  bouquet

Иначе, уикенда ни мина супер мързеливо, като никога, и малко депресирано заради отхвърленото второ, и започнато трето десетилетие Whistling... Иначе, колбасите тук изглеждат добре Sunglasses, но сме вегетарианци - ядем само риба (това от 2-3 години).

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добра вечер, мацки!

Тали, честит ви дом!
Мимка, таксите навсякъде ли са еднакви или всеки университет "сам коли, сам беси"?
Роро, добре кацнала тук Party
Вес, и тук сутринта беше побеляло, но до 10ч. си замина. Жал ми е за цветенцата навън, това време направо издевателства над тях Confused

Лека и безаварийна седмица на всички Sunglasses

# 22
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте и от мен  Hug
Добре дошла, Roroana!
И при нас днес валя градушка  ooooh!  и беше студено и ветровито, дано не попре4и това на реколтата  Praynig
А в събота бях на Славянска ве4еря с у4астието на музиканти  пеещи и свирещи руски песни, група моми4ета играещи български народни танци и словашки дългокоси младежи с китари. Беше много приятно, 4е даже и си потропнах едно хорце  Party
Весела седми4ка на вси4ки  Hug

# 23
  • Мнения: 3 521
Roroana добре дошла...най_общо седмичната тема е zа праzни прикаzки Hug . Миналият уикенд бяхме във Виена_жалко, че не се вклЮчи в миналата тема_можехме да иzпием по едно капучино на слънце Laughing... апропо капучино...

ЗАКУСКАТА поспаланки, Hug



Калида, багажа още не го стягам, ноооо съм толкова нетърпелива, че чак се чудя как още не съм zапрашила пеша Laughing . Да нацелуваш Дана_скоро не си покаzвала нови снимчици в аватара, сигурно е пораснала страшно много  bouquet

Звеzди, как е тумбака?

Хайде поzдрави на всички останали и до по_късно, че дългът ме zове с индиански вик от съседната стая Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 475
Добро утро на всички!  Hug

Грабвам си от закусчицата на surfline ,благодаря!  Heart Eyes Hug

Калидка,тръгнаха си гостите,чудесно си изкарахме и останах много доволна,както предполагам и те  Heart Eyes Hug...сега ми е празна къщата  Tired

 И при нас времето се скапа,мрачно и студено е ,дават дори да вали сняг... Shocked..дано не са познали

Тали, честит нов дом! Hug Heart Eyes Много щастливи мигове в него!   bouquet
Мимка, аз пък исках да те питам за подготвителната година ?Нали дъщерята иска да се записва тази година в Холандия и съвсем не схващам нещата  newsm78 Тя иска да учи на холандски,който естествено не знае добре (говори малко),значи може все пак да се запише и една година да учи езика ?Притесняваше ме факта,че ако трябва извън университета да учи език,де факто няма никаква гаранция ,че е записана за студентка.  Rolling Eyes  Ако искаш пиши ми на лични ,да не натоварвам темичката.
 Предварително ти благодаря!   bouquet


Лек и успешен ден на всички!  Hug

# 25
  • Мнения: 7 914
PetyaL
 и при нас деня на бащата е някъде през лятото  Rolling Eyes а преди това е деня на майката... така че тази година живот и здраве и в нашата къща ще се празнува Party

Giorgia
 вчера много късно се записа в темичката -  предполагам от задачки не е останало време... Hug

Tali Dan
Цитат
Нещо напоследък Нана, мама Б, Дидката, ТинаХрис ми се губят ...
не само те и оЩе много момичета се губят....защо ли се получава така? newsm78


Kalida
е не знам дали ми е слабост пускането на теми ...ама понякога ме удря музата и гледам да я използвам  Crazy

rien

ама нали бихме? newsm78
аз не разбрах къде живеете, че всичко ви е безплатно? newsm78 newsm78

Bec
еее браво щом и двамата не ядете месо... а пък в къщи е 50:50.. много ми е интересно в бъдеще как ще е Rolling Eyes

pepelyashka
 и при нас вчера валя градушка...ама мина и замина... и ми се стори, че не успя да увреди нещо... Rolling Eyes


Mama Strumpf
 как е малкия Тони? Hug

surfline
 олеле ти продължаваш с нискокалоричните закуски, а? Hug как ми се ядат непрестанно торти да знаеш ooooh!


Лек и успешен ден, момичета    bouquet



# 26
  • Мнения: 1 110
Дубрутру мацки Hug

Калидка, и аз срам не срам много време си мислих 4е си из арабските страни, маи ника ти така ми зву4еше newsm78
А дребния добре си изкара при Опа = дядо и Ома = баба, не са имана а думи4ките на холандски за баба и дядо. Даже успя да пообере цветята от градинката Laughing

Тали тук не е ден на бащата, маи някъде към маи месец бе6е newsm78

Вземам си кафенце и отивам 4е ме дърпат за кра4ола....

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ха, вярно ли и там опа и ома се казват? Не знаех!

Протестирам срещу вкуснотиите, пускани тук. Crossing Arms Wink
И срещу проклетото време навън Twisted Evil

# 28
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Привет и от вашта работна леля Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Сори, че не можах да се включа още вчера, ама ми тръгна кофти пон'делника ooooh!, ужансмо много работа имах и като си тръгнах не знаех на кой свят съм Tired
Ама нищо де, ето днеска нов ден, нов късмет, дано да не е толкоз натоварено Praynig Thinking
И понеже ми се иска да мисля позитивно си намерих ей тези усмивчици и реших да ги споделя с вас Hug




Калидка,  Hugработливката сега и паднало да работи, докато съм само леля, ане мама, и докато нямам още някой младеж да ме разсейва Crazy Peace. Ама от работата гледам да прескачам и при вас, щото все пак трябва да има и моменти на релакс Peace
А аз да ви издам и една новина: нашето майче е вече при Дирокова, така че ако не се появи скоро, ще да е затова Crazy Flutter Naughty
На мене ми е малко тъпо, ама все пак за хубаво е отишла мама Peace
Тали Дан, и аз се присъединявам към честитките за новия дом Hug  bouquet Само радост, щастие е любов в него да срещаш Hug
И накрая, но не по важност, Звезди мерсаж за свежата пролетна темичка Hug  bouquet
Хайде, хибав ден и лека и слънчева седмичка от ваш'та леля Hug  bouquet Peace

# 29
  • Мнения: 2 195
Тали , честит нов дом и от мен!   bouquet  Както е писала Карилиус не беше ден на бащата тук , май че е през май месец  newsm78  Аз честитях на другите майчета  Wink

Калида , искам ами , к'ва му е работата  Crossing Arms  Кандидатстване ме чака , а няма на какво да свиря   Close  Мойто тотално се прецака . Харесала съм си една Ямаха за 4000 е. втора ръка , дано ни я дадат на изплащане , че много свирене ме чака  Rolling Eyes

Джорджи , в кой град е щерката ? Ако искаш да ти пусна телефон на лични , да се чуем , да ти обясня каквото те интересува . Какво иска да учи ? Ме нме оставиха подготве , защото в първи курс има практика по училищата и то пир баш лапетиите  Rolling Eyes  Но не са ме учили в академията , записах се на допълнителен вечерен курс за езика  Simple Smile

Пепе , май всеки има различни такси , като съдя по кандидатстудентските изпити - единия ми иска 55 е. , а другия - 35 е. и са академии . По университетите не знам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт