Първа пролетна седмична тема - 19-25.03.2007

  • 4 386
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 909
Здравейте, момичета, и аз съм бек!
Да наваксам с информацията - Сонита ще има момиченце, така ли? Ако е вярно, значи вече два пъти познавам - познах и за Звезди, че ще е момченце! Други кандидати? Laughing

Звезди, как е бебчо? Не знам как ще изтърпя чак докато се роди от любопитство да разбера как ще се казва - дали ще е с някакво екзотично холандско име, или със звучно българско, или по малко от двете? Ех, тоя холандски, много странен език бе, как се справяте с него!

Ако искате да видите малко снимки от празниците ни, ето тук:
http://good-times.webshots.com/album/558254463ClnXnv

Даже и при нас не е слънчево, но нека все пак е весела и приятна тази седмичка!
 

# 31
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен днес! Здравейте мами интернешънъл  Hug Crazy  bouquet
Чумби, миличка, нищо нямаме потвърдено още за пола, за съжаление. Нищо не успяхме да видим последния път. Бебо се беше обърнал с главата надолу и си пипаше крачетата и си играеше и май хич не му дремеше, че ние го дебне, за да разберем важната работа  Mr. Green Надявам се сега на 18-ти Април на феталната морфология, да намерим отговор на така търсения и задавам въпрос  Crazy А пък вие ще разберете тук веднага, нали си имам цял списък от запагания от вас  Wink Аз все още си се надявам за момиченце, въпреки че таткото твърди, че бил видял 2 големи топки на ехографа  Mr. Green Ама какво разбира той от ехографи, чакам аз лекарско мнение по въпроса. Иначе, ние и двамата искаме момиченце.
Калида, добре съм си аз, коремчето расте, бавно, но славно, както се казва. Бебо го усещам само вече с притиснати ръце върху корема, в легнало положение. Иначе нищо не усещам, а вече искам да ме посритва, че да ме успокоява с присъствието си, казвайки / по свой начин/- ето мамо, аз съм тук, донт уорри  Crazy
Междудругото, тук вчера също беше Ден на бащата, ние честитихме на нашия бъдещ татко. А той, миличкия, когато майка му му пратила съобщение по повода, съвсем осъзнал каков му се случва и се развълнувал много  Crazy Златен ми е тои, чисти банята и пода най-редовно и много ми помага с  всичко, пупупу  Crazy

# 32
  • Мнения: 2 195
чумби , тез двете слънчица твои ли са ? Как си отслабнала толкова бързо  #Crazy  Аз трета година се боря с килата и нищо - последните 5 нещат да си вървят и толкова  Crossing Arms  Мирянка е голяма сладурана! Да ти е жива и здрава!
Сонитка , не се притеснявай , ще го видите бебчо  Wink

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 13:37 от mimkata

# 33
  • Мнения: 3 388
Мимката, защо толкова време се мъчих с килцата ... толкова ли е трудно ........?  Tired

Аз досега съм качила около 2 килограма и се надявам да не кача много докрая, знам ли ... максимум около 10 още, дали са ми разумни сметките, обаче? ... На мен реплики от рода, сега да си бременеем, пък после ще му мислим за килограмите хич не ми харесват.

# 34
  • Мнения: 2 195
Ами Сонитка , аз наддадох със 17 кила . Като родих 5 изчезнаха на същия ден ( малкия + води и др.) . Седем смъквах в продължение на 2 години  Rolling Eyes  ( и то благодарение на денса по дискотеките като си ида в Бг  Laughing ) , но 5 си останах и т'ва е  Crossing Arms  ooooh!
Мен ми е ясно , че няма да съм си същото момиченце вече , ама тез дръжки не мога да ги търпя вече  Close  , а и стомаха . Тука акушерките въобще не ме светнаха за тия колани за след раждане , та тумбака ми си е отпуснат , колко искаш  Rolling Eyes  Ни коремни преси , ни диети  Sad

# 35
  • Мнения: 3 388
Аз имам повечко килограми, но не съм в никакъв случй дебела. Има обаче и винаги съм имала коремче / аз слагам горе/. Та след раждането се чуда какво ще стане с коремчето и какво да правя,з а да се предпазя. Сега се мажа с бадемово олио, че най-добре ми понася. Гледам има разни колани за бременни, ама сега ли се слагат и след раждане? ... После да не ми увиснат някакви кожи, да се чудя какво да правя ...

# 36
  • Мнения: 2 195
Кожи нямам , но ей такъв ми е стомаха и няма спадане  Close

# 37
  • Мнения: 3 388
Да ти имам аз грижите с корема  Crazy Но може би, тъй като си слабичк аи мъничка и повече ти прави впечатление.

# 38
  • Мнения: 11 322
Привет на всички!
Само да вметна тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174560.0
Прави се с благотворителна цел.
Има и мои неща.

# 39
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 аз не разбрах защо протестираш срещу вкуснотиите? newsm78

Dessinka
 че сладки усмихнати нещица си ни постнала Hug Hug Hug дано вчера да е било инцидентно и от сега нататък да ти върви леко и по вода  Hug Hug

mimkata
 нямаш си друга работа за корема си се се хванала ooooh! Да съм ти казвала , че червана коса много добре ти стои? newsm78 Hug

chumbi
казвай как влезе в такава форма след 2 раждания Thinking А малките ти  сладурчета са страхотни! Heart Eyes Heart Eyes Тортата ти ли я прави? newsm78

Вечерница
 страхотен линк - гласувах вече   bouquet

# 40
  • Мнения: 2 907
Тя чумбито си мършава по природа комай  Wink, само ни дразни тук, иска да и завиждаме  Laughing. От типа на Калида е тя, хихик. Аз мра от яд да знаете, понеже се боря с масивното ми туловище, Мимка душа не ти дава да се оплакваш ей. Недей го прави, защото един ден се връща и осъзнаваме, че сме си били супер слаби докато наистина не сме станали неспасяем случай...
Аз вече спрях да се сравнявам с жените раждали/нераждали, слаби/дебели, полудявам като се замисля как изглеждах преди да забременея, въпреки че не напълнях много, но тези 7 кила след раждането не можах да ги сваля, а оттогава за една година качих още 10. А една година уж слабея. Ограничавам се, измъчвам се, не живея. Резултатът е общо + 17 кила отпреди да забременея. Сега съм толкова колкото тежах когато бях в 9 месец бременна.
Да не чувам повече слаби девойки като Мимка и Ко да се оплакват, страшно иритиращо е  Laughing Sunglasses Laughing

# 41
  • Германия
  • Мнения: 8 103
pepelyashka
 аз не разбрах защо протестираш срещу вкуснотиите? newsm78

......
Защото изкушават само на картинка Sad

# 42
  • Мнения: 3 388
Мистик, ама ти слабичка ми изглеждаш! Може да е следродилна депресия  Crazy Или от кърменето. Чела съм, че се дебелеело от кърменето, но ми звучи странно.

# 43
  • Мнения: 3 521
Тя чумбито си мършава по природа комай  Wink, само ни дразни тук, иска да и завиждаме  Laughing. От типа на Калида е тя, хихик.

АбсолЮтно съм съгласна Peace ...

# 44
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Мистик, ама ти слабичка ми изглеждаш! Може да е следродилна депресия  Crazy Или от кърменето. Чела съм, че се дебелеело от кърменето, но ми звучи странно.
Хихих, аз от кърмене се стопих бе, "оригиналните" ми 50 килца бяха станали 48, добре, че забременях, за да има какво да ме държи по земята при нашите ветрове тук.

Общи условия

Активация на акаунт