Овлажнител за въздух

  • 266 167
  • 691
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4
Моля споделете мнение за този:https://http://technika.bg/product/17233/ovlazhnitel-yonizator-lanaform-vapolux-new.html,или препоръчайте.Благодаря.

# 601
  • Мнения: 1 117
НИЕ сме с този модел изключително доволни сме Peace

# 602
  • Мнения: 4
НИЕ сме с този модел изключително доволни сме Peace

Пречиства ли въздуха от цигарен дим,и като излиза пушек не се ли мокри около него?

# 603
  • Мнения: 1 117
НИЕ сме с този модел изключително доволни сме Peace

Пречиства ли въздуха от цигарен дим,и като излиза пушек не се ли мокри около него?
нямам представа, ние го ползваме за стаята на децата  Grinning не се мокри около него, водата излиза като  много фин прах Peace

# 604
  • Мнения: 8
НИЕ сме с този модел изключително доволни сме Peace

Пречиства ли въздуха от цигарен дим,и като излиза пушек не се ли мокри около него?

Здравейте,

Това е овлажнител с йонизатор. Аз също ползвам такъв, но не пречиства от цигарен дим.  Уредът с който може да се неутрализира цигарен дим е озонатор.

# 605
  • Мнения: 738
http://www.technomarket.bg/grija-za-vyzduha/gorenje-h17g-09141860
Здравейте имате ли мнение за този? Предстои ми покупка  Simple Smile Благодаря!

# 606
# 607
  • Мнения: 33
Здравейте! След като прочетох всичко избрах Ланаформ Ваполукс. Четох няколко пъти указанието и пак не разбрах как да настроя влажността. Като натисна power и ми показва шестдесет и два процента. Това ли е влажността в стаята при първоначално пускане

# 608
  • Мнения: 843
Да, числото показва моментната влажност. За да настроиш желаната влажност използвай бутоните с капка с + и - .
При мен обаче забелязах рязлика в показанията на влагомера на овлажнителя и влагомера към часовника. На овлажнителя показва с ок.15 % повече Часовникът е в другия край на стаята и приемам, че влагомерът на ланаформа отчита по-висока влажност, тъй като около уредът е по-влажно/очакваше се/. За да си настроя влажност 45% в стаята, нагласям на 65 % .

Последна редакция: вт, 18 окт 2016, 00:01 от Късметче7

# 609
  • Мнения: 90
Моля,който има Делонги Мерлино300 да ми каже като свърши водата как се изключва...Не виждам да се връща в изключено положение и ме е страх да не би да е повреден.Купих го втора ръка.Виждам,че парата автоматично се регулира.Понякога е по силна,деуг път по слаба Но като свърши водата не се връща в първоначално положение.

# 610
  • Мнения: 121
препоръчайте по-нисък клас овлажнител с йонизатор за детска стая 3.5х4.5 моля. По метеостанция при пуснато парно влажността е 40%, но все пак се усеща сухо, изсъхва ми устата, запушва ми се носа. Мисля си че няма нужда да работи машинка цяла нощ и ще е достатъчно да се включи за няколко часа вечер за да качи до 50%
Друг въпрос към собствениците - пише в характеристиката на по-скъпите модели живот на батерията, това значи ли че може да работя и на батерия, а не само на ток

# 611
  • Мнения: 347
Здравейте , моля ви за съвет . Отоплявам се на климатик в моята спалня и страшно много ми изсъхва гърлото ,все едно се разболявам , а в всекидневната се отопляваме на конвектор на газ и там ,като че ли е по-добре ,не ми съхне толкова . На печка на дърва ми е идеално, не ми се запушва носа ,нито ми съхне гърлото.
Та какво мислите ,от климатика ми съхне и запушва нали ?
И какъв овлажнител за въздух ще ми препоръчате до 70-80 лв. най-много .
Какво мислите за този https://zora.bg/limatic/humidifier-660-mh-505/24516

# 612
  • Мнения: 738
Ние сме с такъв.Изкарва една нощ пълен до горе и на минимална степен на парата Simple Smile

# 613
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Здравейте, вкъщи ползваме отскоро овлажнител с йонизатор Lanaform Vapolux, все още нямам впечатления, искам да попитам някой, който го ползва - различава ли се по някакъв начин въздуха, когато е включена йонизиращата функция. При нашия, освен че минават някакви знаци на дисплея няма други индикации, че йонизатора работи, чудя се дали трябва да е така или нещо не е наред. Предварително благодаря, много се надявам някой да се включи.

# 614
  • Варна
  • Мнения: 75
Bendetta, от черния петък си взех същия от зора, беше на 39лв. В нас сме на коневкторна печка и ми се струваше, че въздуха е сух, но се оказа, че всъщност не е имало нужда, влажността е над 50 %. Моят съвет е първо да си вземеш влагомер и да видиш дали реално имаш нужда от овлажнител. Иначе като се пусне овлажнителя се усеща промяната във въздуха, става по-лек и свеж. Не е много шумен, щом успях да спя като е пуснат, а мен и най-малкият шум ме дразни. Надявам се да съм била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт