7 годишно момиченце, тежащо 222 кг .?????

  • 2 095
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Някои родители са се смахнали - и за това дете и за другите, в темата на Сопранов.

# 16
  • Мнения: 7 186
Гледах видеото, направо жал ми стана, горкото момиче Confused

# 17
  • Мнения: 534
Каква е тая майка да си остави така детето,то бива апетит,бива  ooooh!
ама това на нищо не прилича,
какъвто и вълчи глад да го гони,ако майка му се постарае да се движи и да изразходва енергия не ми се вярва
че би надебеляло толкова  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 792
 Горкото дете, това е престъпление спрямо него.

# 19
  • Мнения: 689
Направо си е престъпление.
Гледала съм цяла поредица за това дете.Майка му се чудеше защо дебелее,а му пъхаше в устата храна,която то не обичаше,но мамчето го принуди да я изяде Shocked
Мимиченцето беше станало толкова тежко,че не можеше да се движи,задъхваше се и имаше диабет.Да влеза в колата от инвалидната количка му костваше много усилия.
Добре,че го вкараха в клиника,иначе едва ли щеше да е живо днес с тая майка...

# 20
  • Мнения: 4 371
Не само дивана, ами и блузата й е същата.
Направо са потрисащи тези снимки.
Майка ми е кръстница на един тризнак, гледан от баба си тук в София. Другите две деца са в Бургас при майка си. Та кръщелника на майка ми е мноооого по-пълен от братята си, благодарение на баба си, която постоянно го захранва с разни тестени сладкишчета, домашно правени по възможност. Жал ми е детето. От две - три години е при майка си, защото тръгна на училище, не знам дали все още е толкова пълен.

# 21
  • Мнения: 2 386

Преди


Малката Джесика постъпва по спешност в клиника за деца и за няколко години отслабва с близо 300 паунда.В момента ходи с медицинска проходилка,тъй като костите на краката и са изкривени от неднорменото тегло.
Момичето е отслабнало без хирургическа намеса или медикаменти,а с правилно хранене.Майка му ,а не някаква болест е виновна детето да стане над 200кг-постоянно го е хранила....


Лошо ми стана чак!  Sad Shocked

Кажете ми,че тази,втората снимка е актуална и това дете е по-леко....поне с 50-100кг...?! А?

# 22
  • Мнения: 5 622
Ебати. Тоя свят се побърка  Sick

# 23
  • Мнения: 689
300 паунда=136 кг!!!!!!!
За повее от 5 години.Кожата му виси,но сега поне може да ходи..

# 24
  • Мнения: 2 386
Е,пак е нещо........ Rolling Eyes
Ужас.....
А аз си мислех,че съм дебела.

# 25
  • Мнения: 2 229
Ужас! Ако не е вследствие на болест, за родителите няма извинение просто, как са го допуснали?! #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 358
Горкото дете, това е престъпление спрямо него.
Това е и моето мнение. Не мога да повярвям, че родителите не са взели мерки  Shocked

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
тая майка трябва да я хванеш и не занам... за ужасно проста жена става въпрос, явно.

# 28
  • Мнения: 1 100
Егати, че тази майка се е опитвала да убие детето си бавно и мъчително.
Горкичкото... и сега се дразня някои баби като вземат да се прехласват, колко било хубаво да е пухкавичко детето. Но това вече е прекалено. Sick

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Имам позната на която детето е с голям апетит, направо се чуди какво да го прави. То е постоянно гладно, вечно рови в хладилника, запасява се с кроасани преди училище..... Само не го е била заради тоя апетит. Постоянно се карат че рови в хладилника или в портмонето й за стотинки за пица.

ужас #Crazy горката майка Shocked

Общи условия

Активация на акаунт