Да поговорим за мъже

  • 2 601
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 391
Защото жената е слаба,а  посредствените хора не търсят философията на  слабостта ,нахвърлят се  и ръфат -така се чувстват силни.
От друга страна ,ако жената тръгне да воюва и да се стреми към власт - тогава се съобразяват с нея ,но губи женствеността си .

И все пак,може би има малка промяна -днес никой не е толкова краен.

# 16
Ку...р за мъж, звучи гордо,
но ку..а за жена - о, позор!
Мъж давност няма,
но жената - стара мома.

Размисли и страсти.......

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А бе оставете ги мъжете да си живуркат и да се мислят за голяма работа.
Изобщо не ме интересува за каква ме смятат и като каква ме определят. Важното е аз да си знам каква съм и на мен да ми е добре.

# 18
А най-забавното в тази история е, че жените обръщате много по-голямо внимание на тези "епитети", отколкото мъжете. В общия случай, разбира се. Изключенията няма нужда да ги вадите сега, МОЛЯ! Нещо не мога да се сетя в чисто мъжка компания да е обсъждано коя била курва, коя ялова, кой курвар, стари ергени/моми и т.н. Просто тези теми не се повдигат и това е. Мога да се подпиша с всички крайници, че ако се спомене някоя от тези думи, то това е било инициирано от друга жена. (Все пак в прототипа на темата май беше фризьорка, а не фризьор, или бъркам?)

P.S. За домашно ако искате можем да помислим и по въпроса за жените тормозени от свекърви (също ЖЕНИ!) и аналогичните "заврени зетьове"?

# 19
  • Мнения: 3 447
А най-забавното в тази история е, че жените обръщате много по-голямо внимание на тези "епитети", отколкото мъжете. В общия случай, разбира се. Изключенията няма нужда да ги вадите сега, МОЛЯ! Нещо не мога да се сетя в чисто мъжка компания да е обсъждано коя била курва, коя ялова, кой курвар, стари ергени/моми и т.н. Просто тези теми не се повдигат и това е. Мога да се подпиша с всички крайници, че ако се спомене някоя от тези думи, то това е било инициирано от друга жена.
Брой и моите крайници  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 877
Мъжете пък се дебнат един друг кой бил обратен.
И кой носел бели хавлиени чорапи.
Кой по-рано е оплешивял, кой по-рано е пуснал шкембенце.

Аз нормални хора не съм чула да обсъждат ни неомъжени жени, още по-малко с проблемно забременяване (второто не само нормални не съм чувала, никакви).

А в ситуацията, в която жената  е "домакиня" и не работи, за мъжа ще се изприказват сто приказки.

# 21
  • Мнения: 3 569
Най-редовно с приятели обсъждаме коя е курва, коя е ялова, коя е парцалеса ... Споменават се и положителни епитети разбира се.

# 22
  • Мнения: 254
Абе и те са едни клюкарници. И пишките си мерат.  hahaha

# 23
  • Мнения: 3 447
И кой носел бели хавлиени чорапи.
Ай стига бе, не ми казвай, че мъжете си гледат в чорапите  Laughing

# 24
Мъжете пък се дебнат един друг кой бил обратен.
И кой носел бели хавлиени чорапи.
Кой по-рано е оплешивял, кой по-рано е пуснал шкембенце.

Е, не, бе! Ние сме света вода ненапита. В случая говорим за конкретните "определения", дадени в темата.

# 25
Ай стига бе, не ми казвай, че мъжете си гледат в чорапите  Laughing

Аъ. По наше село им викаме майкълджексъновци.

# 26
  • Мнения: 2 070
Как няма жени богини бе Доне? Много са, няма монотеистична религия с върховно женско божество май, но старите култове и езическите вярвания къде ги остави да тънат в прах... На плодородието, на водата, на любовта... Великата богиня-майка.

# 27
  • Мнения: 3 423
Да, обаче жените говорят помежду си
за други жени, че са курви, мурви етц.
Пък не съм чувала мъже да злословят,
че някой пишкодържач е стар ерген и
колко лошо е, видите ли, това за света.
Гарван гарвану око не вадел, но това
не се отнася за гарванките. Те не траят.

# 28
  • Мнения: 2 070
Ааа Лиске, аз познавам много мъже, които използват израза стара мома и то не особено дружелюбно. В живота си съм срещала повече мъже клюкари отколкото жени. Даже всичките издания на Биг Брадър в БГ го доказаха малко или много.

# 29
  • Мнения: 3 423
Ааа Лиске, аз познавам много мъже, които използват израза стара мома и то не особено дружелюбно. В живота си съм срещала повече мъже клюкари отколкото жени. Даже всичките издания на Биг Брадър в БГ го доказаха малко или много.

А познаваш ли мъже, дето си
говорят за съседа, че е стар ерген, а?!

Общи условия

Активация на акаунт