Колко след секцио?

  • 1 456
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!

# 16
  • Мнения: 9 903
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!


а такааа  Hug
по-добре се консултирай незабавно с добър гинеколог.  Аз бих ти честитила и окуражила!

# 17
  • Мнения: 229
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!

4estito....  bouquet  bouquet  bouquet I az ne bjah gotova,ama.... Mr. Green Hubavo e kato se slu4i Peace

# 18
  • Мнения: 160
на мен ми казаха,че 6 месеца след секциото могем да действаме.забременях след още 6 и сега имам прекрасен син.много зависи от организма.преди да започнете върви на гинеколог да те прегледа. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 614
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!


Дано вземете правилното решение!
Аз знам за 2 години!

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
По принцип 2 години,но най-добре ще ти каже гинекологът, който ти води профилактичните прегледи.

# 21
  • Мнения: 1 029
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!

Най-добре се консултирай с гинеколог. Той най-добре ще прецени състоянието ти.
Сигурно е доста стряскаща мисълта за второ бебе толкова скоро, но пък съм сигурна, че би било страхотно, въпреки трудностите. Успех ти желая каквото и да решиш!  Peace

# 22
  • Мнения: 388
Наистина посъветвай се с лекар. 2 години е доста дълъг период. Но съм забелязала, че всички лекари дават все по дълъг период. Може би да се застраховат.

Но детето е най хубавия дар! Ще ги изгледаш и двете!  Hug

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз знам 2 години

# 24
  • Мнения: 7 111
dani777k, дано успееш да вземеш най-доброто решение.   bouquet
Ако зависи от мен, бих ти честитила.
Във форума пишат няколко майки с разлика от 8 месеца между двете операции.

# 25
  • Мнения: 260
Ох,на мен ми закъснява с две седмици и си направих тест,даже два и са положителни....
Но не мисля,че съм готова,за второ дете  Confused!


Честито!   bouquet   bouquet
Аз пък от сега си мисля за второ. Не че като ми дойде до главата ще съм готова ... Но ми се иска второто раждане да е нормално, така че явно ще трябва да почакам още.  Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Моят гинеколог ми каза 2 години, но може би наистина е индивидуално или пък просто се презастрахова.

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 745
Добро утро!
Благодаря на всички,за отговорите и за милите думи  Hug!
Но аз съм си н...кала от страх и съм тоооолкова объркана,че направо от както разбрах сън не ме лови  Tired....

# 28
  • Мнения: 9 903

Във форума пишат няколко майки с разлика от 8 месеца между двете операции.


не бре  Stop забременели са 8 месеца след операцията Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7 111
Опс, отивам да се самоцитирам. Simple Smile
Не беше нарочно.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт