Сливен 6 - Пролет е, Великден идва

  • 14 719
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Добро утро, сливналийки!
А бе, може и без ураган да минем, медиите пак преувеличават и шашкат народа....
Меги, гледам, че сте ме писали 79-ти набор, 80-ти съм всъщност....В Сливен съм живяла най-вече в Даме Груев, 17-ти блок.И малко в Дружба, 32-ри блок.Завършила съм 5-то СОУ.Сега живея в София.На дъщеря ми е правилна рождената дата-7-ми март, 2005 год. Peace

# 16
  • Мнения: 15 619
Добро утро, сливналийки!
 ...На дъщеря ми е правилна рождената дата-7-ми март, 2005 год. Peace
Абе, все съм си мислела преди... Mr. Green Mr. Green Mr. Green, не мога да не го споделя... Mr. Green
Още преди да разбера, че си от Сливен, гледам снимката на щерка ти и си викам: " Таз хубавица не може да не е сливналийка?!?!?!"
И това е сериозно... Приличаше ми на сливналийка. Wink

# 17
  • Мнения: 1 427
Добро утро, сливналийки!
 ...На дъщеря ми е правилна рождената дата-7-ми март, 2005 год. Peace
Абе, все съм си мислела преди... Mr. Green Mr. Green Mr. Green, не мога да не го споделя... Mr. Green
Още преди да разбера, че си от Сливен, гледам снимката на щерка ти и си викам: " Таз хубавица не може да не е сливналийка?!?!?!"
И това е сериозно... Приличаше ми на сливналийка. Wink
Joy Ох, смея се с глас! JoyАми така си е Луне, то Сливенското отдалеч се разпознава! Heart EyesГледах сега албумчетата на сливналийки и още повече се затвърди това мнение в мене-хубави майки, хубави деца.....Това е то-Сливен!

# 18
  • Мнения: 237
Добро утро и от мен  Nature Sunny!!!
За сега при нас се очертава много слънчево време,но може и да се окаже ,че е било само за сега Wink
Стискайте палци поне да си уредим нещата с апартамента,че то се видяло че няма да започна работа сега SadПроблема ми е ,че повечето неща съм ги учила сама и нямам документ,какъвто искат,явно.Затова вчера се ядосах и се записах на курс за Word и Excell.Като искат документ,ще си изкарам smile3534!!!
Опитах се да го обърна на майтап,ама не ми е много смешно Sad

# 19
  • Мнения: 15 619
...
Опитах се да го обърна на майтап,ама не ми е много смешно Sad
Хич не се ядосвай!!!
Определено ще ти е от полза! Може да получиш и по-добро предложение!!! Знае ли човек?!?!?! Wink
Мерси за гласуването за мис Клю!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Миленката идвала ли е насам да почерпи?????
Да и напомня ако трябва!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 427
Мерси за гласуването за мис Клю!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Миленката идвала ли е насам да почерпи?????
Да и напомня ако трябва!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Моля, моля!
Не е минавала Миленка, забрави ни! WhistlingСпечели и ни забрави! Напомни и! Laughing

# 21
  • Мнения: 1 063
Теди и аз мисля като Луна,всяко зло за добро!Тъпо е верно сега да даваш пари за нещо, което знаеш, но явно това са им правилата, а колко хора имат тапията и нищо не разбират е друг въпрос Crossing ArmsСтискам палци за апартамента fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed, чакаме поне там да се похвалиш с добри новини Peace

Луна спИчелихте значи, браво smile3501

# 22
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Zdraveite mami, shte mi bude priyatno da se vklu4a v tazi hubava tema.

Здравей и от мен! Ако наистина ти харесва, се радвам, че те поканих  Wink

Добро утро да Ви кажа, ураган имахте ли?Тук и да е имало не съм усетила нищо Laughing

Вятър не съм чула снощи...
...и сега няма.

Иве, нямаше ураган, само по-силен дъжд по едно време. Аз пак будувах цяла нощ - да слушам Тошко как диша - явно има ларингит, ако ви е позната онази кучешка кашлица... диша трудно - ще ходя на обяд да го вземам от градината, натъпках го сутринта с противоалергични, противовъзпалителни и ако не се подобри от инхалации + тези лекарства, ще го водя на лекар.

Меги, гледам, че сте ме писали 79-ти набор, 80-ти съм всъщност....В Сливен съм живяла най-вече в Даме Груев, 17-ти блок.И малко в Дружба, 32-ри блок.Завършила съм 5-то СОУ.Сега живея в София.На дъщеря ми е правилна рождената дата-7-ми март, 2005 год. Peace

Силве, информацията съм я взела от профила ти, а там пише само на колко си години - най-вероятно не съм изчислила правилно, ще го поправя веднага. А пък за адрес в Сливен пиша този, който използваш като дойдеш на гости, но мога да напиша и двата....

Стискайте палци поне да си уредим нещата с апартамента,че то се видяло че няма да започна работа сега SadПроблема ми е ,че повечето неща съм ги учила сама и нямам документ,какъвто искат,явно.Затова вчера се ядосах и се записах на курс за Word и Excell.Като искат документ,ще си изкарам!!!
Опитах се да го обърна на майтап,ама не ми е много смешно Sad

Теди и аз така знам много неща, но съм ги учила сама (преди доста време, като купихме компютър на работата, и нямаше кой да работи на него, ми се наложи да се науча - Word-a той е най-напред естествено, Corel, Photoshop, PageMaker, Quark), но надали някой само на доверие ще ми повярва.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 16:29 от М_е_г_и

# 23
  • Мнения: 1 063
Меги, аз предположих, че не е имало, защото дрехите ми на простора си стояха Laughing
Дано дечко да е добре и да не е нещо сериозно Peace

# 24
  • Мнения: 1 063
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1020522 Това четохте ли го?Аз съм чувала, че просяците си изкарват минимум 30-40 лв. на ден, а повечето хора се блъскат за по 10-20лв на ден  Crossing Arms/дано някой не ми каже сега, ами стани просяк Grinning/

# 25
  • Мнения: 54
Дидке кажи на сестра си да изпрати снимките които са си правили на срещата с моята сестра на пощата ми.Тя е katerina_evro@abv.bg.Да ги изпрати тези дни преди да си е заминала в София.
Силва колкото до теб и аз съм завършила в 5-то.Само че съм 78 набор, но независимо от това съм сигурна че се познаваме на 100 %.Качи и твоя снимка за да те видя.
Ето че отново се уверих че градът ни е прекалено малък.Или пък аз познавам много хора Laughing

# 26
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Взех Тошко от градината, много по-добре е от сутринта, но гласа му е още груб. Ако през нощта не се влоши (че нали знаете децата все нощем или вдигат температура или нещо друго), утре е пак на градина. Иначе няма температура.

# 27
  • Мнения: 1 427
Дидке кажи на сестра си да изпрати снимките които са си правили на срещата с моята сестра на пощата ми.Тя е katerina_evro@abv.bg.Да ги изпрати тези дни преди да си е заминала в София.
Силва колкото до теб и аз съм завършила в 5-то.Само че съм 78 набор, но независимо от това съм сигурна че се познаваме на 100 %.Качи и твоя снимка за да те видя.
Ето че отново се уверих че градът ни е прекалено малък.Или пък аз познавам много хора Laughing
Аз сега не изглеждам, както като ученичка-тотално променена съм.Сега съм руса и синеока...за заблуда на врага! Mr. Green Но имам няколко сканирани снимки(с кофти качество) от абитуриентския бал- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30519&photo=1

# 28
  • Мнения: 7 430
Силве, покажи снимки от срещата в София - Ренката идва Wink

Кате, ще о кажа на сестра ми Peace

# 29
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Вижте какво измислих пак - на първа страница списъка - върху имената може да се кликне (все още само върху някои). Пробвайте и кажете дали ви харесва идеята. Ще направя и другите, но става бавно. Засега са готови само тези, които са писали в 5 и 6-та тема.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 20:30 от М_е_г_и

Общи условия

Активация на акаунт