Плодове и чай с мед - 7 част

  • 16 676
  • 409
  •   1
Отговори
# 360
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имаш я  bouquet 

# 361
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Добро утро!

Да се отбележа днес ми е 1-вия ден и съм за сега само на една ябъкла + чайче по-рано сутринта =))
Като идвах към офиса минах по магазините да си купя сандали и случайно мернах един страхотен сатенен панталон ... тааа сега имам още по-голям стимул , защото постоянно си мисля за него и като реша да ям нещо непозволено ще се откажа само като се сетя за него... =))

За сега това е от мен =)) Лек и успешен ден Ви желая  Hug

# 362
  • Мнения: 319
Катти-79 добре дошла в отбора  bouquetРазбира се че ще те подкрепяме PeaceЕдна за всички всички за една Hug

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 10:45 от EMANOELITA

# 363
  • Мнения: 916
Добро утро! Heart Eyes

Belinea,много се радвам,че се присъединяваш Hug
Плодовете трябва да бъдат от едни вид през целия ден(така е при плодолечението)...освен ако не искаш да го спазваш толкова стриктно...аз часовете не ги спазвам Mr. Green

katti79 Hug
Добре дошла!УСПЕХ!А какъв резултат беше постигнала ,когато си правила преди..откъм свалени кг-ми Mr. Green

Ивету,много добра стратегия... Peace

 Не съм се теглила от понеделник(това е постижение за мен)....обаче не усещам никаква промяна в дрехите Twisted Evil...Днес ми е ябълков ден(звучи като ябълков пай Blush)...отивам да метна 1 ябълка  bouquet

# 364
  • Мнения: 86
Благодаря ви момичета  newsm51
Обещавам да се отчитам всеки ден!
f1ST14ka  - Първият път за 10 дни свалих 8 кг-завидно добре, после имах няколко гладувания от по 7 дни, но не си спомням колко килограми смъквах, при последното ми гладуване - 14 дневно свалих 9 кг и се излекувах  от гадният бронхит и синузит, които ме мъчеха от доста време.
После нещо го позабравих здравословното хранене, появиха се и други здравословни проблеми и доста време пиех какви ли не лекарства, от които освен странични ефекти  и  261uu  нямаше други резултати. Преди 1 месец спрех лекарствата и ето ме отнава на портала на здравословното хранене, но този път си имам обица на ухото Banghead
Сега за два дни съм -2,2 кг, но съм с канско главоболие, някой има ли идея какво може да го облекчи  newsm78
Успех на всички гладни души !

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 11:07 от katti79

# 365
  • Мнения: 685
f1ST14ka това за плодовете, че трябва да са един вид не го знаех  ooooh! Значи като съм почнала на портокали трябва да довърша на портокали  Thinking А другите плодчета за другите дни. Ама тия са гадни  Sick През обедната почивка ще излезна да си купя други портокалчета, че тия са точно като мандаринки и едни сухи вътре абе гадост.
Иначе аз часовете и да искам не мога да ги спазвам. Иначе аз сега почнах на плодчета няколко дни за да раздвижа кантара, че май свикна на моя режим и трябва промяна  newsm78 А пък аз обичам много плодовете Simple Smile и реших да се включа пък и много мой любимки са тук и не мисля, че ми е трудно  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 366
  • Мнения: 331
stisha, katti79, за главоболието пийте повече чай с мед, или както е казала Миранда едно упсаринче, главоболието е силно вероятно през първите дни на плодуването заедно с някои други неприятни моменти - показва започнал процес на изчистване, ако не се предадете минава най-много до 5-я ден.  newsm10
Belinea, както съм писала в по-ранен пост храненето е напр. в 10 - ябълки, в 14 - мандарини, в 18 - киви или един вид плодове на хранене. Ако не можеш да спазваш часовете  Mr. Green - трябва да има минимум поливин час между пиенето на чай и похапването ( изключение - банани там трябват минимум 45 минути - но пък повечето плодуващи май ги избягваме). Така че не е необходимо да тичаш за други плодове  Laughing

# 367
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Добре дошли на вси4ки нови плод4ета.
Моето главоболие мина на 5я ден,но пък то и моето не е плодуване та не мога да съм много от полза.
Знам,4е съм голяма несериозница,но да си попитам....аз така като карам на плодове,4ай,кафе,вода,цигари и интегрален ХЛЯБ къде с обезмаслено сирене/тип бг извара/или масло мога ли да го карам нонстоп,в смисъл без определени дни за гладуване и захранване?Не изпитвам така особен глад,не ми се прияждат нещата дето ги готвя в къщи,още поглеждам към сладкото/но поне за него имам воля/,ама знам ли дали е добре и дали трябва да продължавам така или да си мина стрикно 15/15?
Май стана много объркано,ама светнете ме все пак:)

# 368
  • Мнения: 685
Nadya K @  Аааа супер! Тъкмо се чудех как да си опазя кивито от колегите  Laughing
А иначе аз нямам проблем с часовата разлика защото пия много вода и по-малко чай просто съм на работа а днес си забравих термоса  Embarassed и отскачам до магазина за чай иначе плодчетата аз такова само сутрин, обяд и вечерта и ако много стърже ще хапвам резан ябълка.
Много много благодаря за информацията  Hug А иначе какви плодове предимно ядете?
Аз от банани бягам като дявол от тамян а толкова ги обичам  Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 6 958
katti79 добре дошла     bouquet

Момичета вчера имах едно леко изкушение, излезнах извън строя... Днес пак наново...  #Cussing out

Искам да ви кажа едно - не се ядосвайте по възможност и без нерви, защото стреса може да ни изиграе лоша шега!!!

Ще помоля новичките и изобщо всички да дадат данни за килограми, ръст, начало на плодолечението и край... да направя таблицата с отбора и да си се следиме там как върви прогреса!!!

Аз съм адски разочарована от себе си, то бива бива депресия но чак толкова...  Cry Cry Cry

# 370
  • Мнения: 685
Мирандичка ти мойте ги знаеш, но все пак ето ги аз ги бях пуснала и няколко страници по-назад :

Добър ден сладури   bouquet
От утре мисля да започна един курс плодолечение първоначално от 5 дни ако ми хареса ще го дръпна за 10 дни. Луннувам днес за това от утре Simple Smile Купила съм си термосче за чайчетата и да ви попитам какви плодове най-много ядете? Задължително ли е да са под час!?
Ето и моите мерки ако трябват  Heart Eyes
Начало : 96 кг.
Сега : 84 кг.
Цел : 60
Талия : 94  см.
Ханш : 104 см.
Подгръдна : 92 см.
Бюст : 106 см.
Бедро : 63.5 см.
Прасец : 44.5 см.


  bouquet   bouquet   bouquet

[/i]

# 371
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Да се похваля въобще не съм гладна (направо се учудвам от себе си) , а към 2ч ще изям половин грейпфрут и така...
По-късно минавам през някой плод-зеленчук взимам си само ябълки и грейпфрути и се прибирам...  без сладко , снежанк, пуканки и т.н... =))

Хайде и аз да се запиша =)

ръст - 173
килограми - 75
начало - 12.04.2007
край - 30 май мисля ... =))
цел - 59/60 кг.

Други мерки ще сложа по-късно , защото сега нямам с какво да ги измеря...
До скоро =)

P.S. В едно великденско списание имаше нещо като диета пак с плодове и фреш от 1 грейпфрут , 1 лимон , 1/2 краставица
Следобяд мисля да си направя един изглежда ми хубав...

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 12:48 от Ивету

# 372
  • Мнения: 1 384
Привет, плодчета  Hug

От утре се присъединявам към вас  Heart Eyes Много ми е гот, човек ще каже, че шоколади ще ям  hahaha
Ама тази темичка ми е слабост, както и хората в нея  Hug Heart Eyes
Та така след няколко месеца почивка от любимата ми диетка стартирам пак. Но все още се чудя и мая с 5 или 10 дни да почна  Thinking newsm78
Абе аз да почна, да захапя пък ще го решавам  Whistling
Стартови мерки утре ще дам  Peace

А нова темичка задава ли се скоро на хоризонта  newsm78 newsm78 newsm78  Кеми, скоро май не е наминавала,  Rolling Eyes ама някоя от нас може да се заеме със задачата, ако има желание. Това само като идея де  Peace

Хубав и слънчев ден, сладурки   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 373
  • Мнения: 331
Belinea, - днес на грозде и круши, (като нищо ще окупирам 00)
Мирандичке какво е това от теб - я се стягай и не се поддавай на стреса - само позитивно мислене и усмивки.  Laughing
crazy_tikva най-накрая се завърна  smile3525. Подкрепям идеята ти някой друг да ни пусне новата темичка, защото кеми наистина не се е появявала скоро тук. (Мирандичке - като гледам как си се справила с Дневничето, май това се отнася за теб  newsm53)

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 14:17 от Nadya K

# 374
Здрасти на всички стари и нови плодчета!Виждам че ставаме все повече,което още повече ме стимулира.Днес е трети ден много съм стриктна-ефекта засега е 1,5кг.

Миранда за стреса си права.Преди 6 месеца изживях най-страшното, което може да се случи на една майка...не искам да ви разстройвам...Няколко дни след това родих.Стреса и следродилната дересия ми изиграха много лоша шега.Така че без лоши мисли и горе  главата на всички.

Общи условия

Активация на акаунт