Как стоят нещата със секса по време на бременността?

  • 1 088
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Консултирай се  с гинеколога си най-добре.
Ако не е проблемна бременността, нямя никаква опасност за бебо. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Консултирай се  с гинеколога си най-добре.
Ако не е проблемна бременността, нямя никаква опасност за бебо. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.


Peace Ние изобщо не сме спирали  luvbed, даже  още правим, а аз вече съм в края на 8 месец. Blush

# 17
  • Мнения: 701
Ако нямаш проблеми всичко е Ок.При нас секса не е толкова често колкото ми се иска,но и не лисва съвсем.Действаме много внимателно и досега всичко е наред.

# 18
  • Мнения: 6 323
Може да прочетеш тези статии - Секс по време на бременност и Секс и бременност

Ако бременността се развива нормално и безпроблемно - няма място за притеснения.
Ако има някакви проблеми, при които не се препоръчват сексуални контакти (например истмикоцервикална недостатъчност), то лекарят, който следи бременността ти, ще те предупреди.

Ако все пак се притесняваш, питай и гинеколога, който те следи.

# 19
  • Мнения: 601
При нас до 5-6 месец беше сексмаратон, но после така ми натежаха корема и килограмите, че едвам помръдвах и изобщо не ми беше до това.

# 20
  • Мнения: 2 677
Ако всичко с бременността ти е наред - няма причини да се притеснявате. Това, разбира се, най-добре ще каже гинекологът ти.
Иначе ние си го практикувахме до последно.  Peace

# 21
  • Мнения: 268
Не сме имали проблеми със секса от началото на бременността - и никога, Слава Богу, не се е стигало до контракции!
Но последния път, когато бяхме на преглед, док ни излови (не че сме крили, че го правим, де  Embarassed) и ни се накара. Според него след 33-та седмица си било опасно, можело да се предизвика родова дейност. Е, ние го бяхме правили и след 33-та, но нищо такова не се случи. Все пак ти си прецени и при всички случаи се консултирал с гинеколога си  Peace

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако нямаш проблеми всичко е Ок.При нас секса не е толкова често колкото ми се иска,но и не лисва съвсем.Действаме много внимателно и досега всичко е наред.
ние бяхме на същия принцип  Wink

# 23
  • Мнения: 5 026
Ако бременността ти не е проблемна, няма ограничения.
Peace

# 24
  • Мнения: 873
абе при всеки е индивидуално това.ние със съпругът ми сме изчели доста за секса и неговата безопасност по време на бременност,обаче в началото три месеца пих Дуфастон,понеже имах болки в матката и това някак си ни стресира и след няколко опита да превъзмогнем страха,просто се отказахме Blush но си се гушкаме доста и се забавляваме с акробатиките на бебо сега и си казваме,че щом малкото нещо се роди и аз се възстановя,ще си наваксаме Joy

# 25
  • Мнения: 819
Ако всичко е ОК,няма проблем.

# 26
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние с моят мъж си сексувахме до последно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт