Сговорна дружина - планина повдига!

  • 10 433
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 248

Ей, стегни се и започни да пишеш на кирилица! Twisted Evil

# 241
  • Мнения: 863
Еййй, нямах нет днес и за малко да изпусна купона Laughing

Ивенце, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН сладурка!!!!!
Желая ти много здраве, цялото щастие на земята и да си винаги такава свежарка и веселушка Heart Eyes
Обичам те и те прегръщам!!! HugВесел празник и хубави емоции!!!  bouquet
newsm51

Тео777 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet
Бъде здрава, щастлива и много обичана!!!!  bouquet Hug

# 242
  • Мнения: 908

Ей, стегни се и започни да пишеш на кирилица! Twisted Evil

Стягам се! В събота те чакам на Драгалевския манастир, че пак съм на туризъм и ще вървим от Бояна до Драгалевци  Laughing
4arlin, и аз един ден да не вляза във форума и всичко съм изпуснала  Cry Ако сам не се информираш, никой няма да те информира  Twisted Evil  Laughing

# 243
  • Мнения: 3 248

Ей, стегни се и започни да пишеш на кирилица! Twisted Evil

Стягам се! В събота те чакам на Драгалевския манастир, че пак съм на туризъм и ще вървим от Бояна до Драгалевци  Laughing

Събота е работен ден. Twisted Evil Освен това ръководството няма да ми разреши почивка преди 10.05. Tired Блазе на безделниците и хайманите като тебе. Mr. Green И това "пак", дето го пишеш...не ти прави чест да се оплакваш, ако разбираш какво имам предвид. hahaha hahaha

# 244
  • Мнения: 1 493
Честит рожден ден, Иве !

Hug   bouquet  Hug

Желая ти много здраве, щастие и любов !

# 245
  • Мнения: 863
Eй, Ефиии, как си бе жена??? Hug Къде се изгуби Grinning

# 246
  • Мнения: 908

Ей, стегни се и започни да пишеш на кирилица! Twisted Evil

Стягам се! В събота те чакам на Драгалевския манастир, че пак съм на туризъм и ще вървим от Бояна до Драгалевци  Laughing

Има един лаф "Учи мама, за да не работиш". Надявам се, че, въпреки че си руса, ще разбереш намека  Laughing

Събота е работен ден. Twisted Evil Освен това ръководството няма да ми разреши почивка преди 10.05. Tired Блазе на безделниците и хайманите като тебе. Mr. Green И това "пак", дето го пишеш...не ти прави чест да се оплакваш, ако разбираш какво имам предвид. hahaha hahaha

# 247
  • Мнения: 3 248

Ей, стегни се и започни да пишеш на кирилица! Twisted Evil

Стягам се! В събота те чакам на Драгалевския манастир, че пак съм на туризъм и ще вървим от Бояна до Драгалевци  Laughing

Има един лаф "Учи мама, за да не работиш". Надявам се, че, въпреки че си руса, ще разбереш намека  Laughing

Събота е работен ден. Twisted Evil Освен това ръководството няма да ми разреши почивка преди 10.05. Tired Блазе на безделниците и хайманите като тебе. Mr. Green И това "пак", дето го пишеш...не ти прави чест да се оплакваш, ако разбираш какво имам предвид. hahaha hahaha


А ти, като гледам как ме копираш в почти всичко, надявам се скоро да не те засека руса, щото вече ще е егати наглостта. Whistling Crossing Arms hahaha

# 248
  • Мнения: 2 534
Ей , вие двете  hahaha , скайп нямате ли си , че само пълните темата ... вес ми пише - нов отговор и айде , аз се юрвам кат` ... да ви чета  Sick
Ааа  Thinking    Joy Joy Joy

# 249
  • Мнения: 4 195
А така Жени а така, скарай им се прекалиха, изгубих им нишката за какво почнаха да си говорят, всъщност......къде е къдрокосата с метлата hahaha Whistling

# 250
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А така Жени а така, скарай им се прекалиха, изгубих им нишката за какво почнаха да си говорят, всъщност......къде е къдрокосата с метлата hahaha Whistling

скубе си гривата явно,4е дребната е нервна,ама мноооооооооооооооооооооооооого CrazyЯхнала е метлата в къщи и до тук още не може да стигне Mr. Green

# 251
  • Мнения: 3 248
къде е къдрокосата с метлата hahaha Whistling

Къдрокосата не смее, щото и тя самата от време на време не пише, където трябва! Party
Иначе имаме и скайп, и кю ... там, ако знаете как вилнеем. ooooh! Кажи, ма оуууу. Party

# 252
  • Мнения: 908
Коя е тая къдрокосата? Вие кат си говорите за нещо и не обяснявате за какво иде реч и аз нищо не разбирам да не би да казвам нещо, а?  #Crazy
Веси, аз като съм била руса ти още си ходила права под масата  Laughing А за айсикю, какво искаш да кажа? Да им се оплача от теб как ме тормозиш ли?   Rolling Eyes
Да ви питам, кое момче и от кой дом участва във филма "Лейди Зи"? Че мисля в неделя да ходя да го гледам на кино  Grinning
Вчера гледах "Откраднати очи", много готин  Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 2 249
Коя е тая къдрокосата? Вие кат си говорите за нещо и не обяснявате за какво иде реч и аз нищо не разбирам да не би да казвам
ей сега като дойда ша видиш ти коя е тая newsm29 ritnik Mr. Green

не стига ,че весето наи-нагло пред очите ми и пред очите на всички ми изневерява с тев ами и не знаеш коя съм-хммммммм Crossing Arms tooth

# 254
  • Мнения: 3 248
Не се карайте, аз съм жена за много жени. Mr. Green Mr. Green
Ети, няма смисъл да ревнуваш ... виртуалните изневери не се броят. Аз предвид това, ако знаеш колко неща съм й простила на ММка. Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт