Сговорна дружина - планина повдига!

  • 10 434
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 908
Весиииии, ще си говорим на 4 очи с теб  Twisted Evil
МЕРЕЛИН, еми не сме се запознали още  Cry Съжалявам, но все още познавам много малко от мамите  Cry
А някой ще ми каже ли за момчето?  Praynig И каква му е ролята във филма?  newsm78

# 256
  • Мнения: 3 248
Весиииии, ще си говорим на 4 очи с теб  Twisted Evil

Само моите очи са 4?! newsm78 Може би имаш предвид 6?! Thinking

# 257
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Весиииии, ще си говорим на 4 очи с теб  Twisted Evil
МЕРЕЛИН, еми не сме се запознали още  Cry Съжалявам, но все още познавам много малко от мамите  Cry
А някой ще ми каже ли за момчето?  Praynig И каква му е ролята във филма?  newsm78



ролята е главна,мом4ето се казва Павел и е от дома в Белоград4ик Hug

# 258
  • Мнения: 908
Знаех си, че Роси е най-сериозното и отговорно момиче в този форум   bouquet Роси, благодаря ти  Heart Eyes Ще го гледам утре Павката  Hug
Абе Веси, лещи, цайса?  Shocked Що не съм забелязала?  newsm78

# 259
  • Мнения: 2 534
Весиииии, ще си говорим на 4 очи с теб  Twisted Evil
МЕРЕЛИН, еми не сме се запознали още  Cry Съжалявам, но все още познавам много малко от мамите  Cry
А някой ще ми каже ли за момчето?  Praynig И каква му е ролята във филма?  newsm78



ролята е главна,мом4ето се казва Павел и е от дома в Белоград4ик Hug

Аз го гледах въпросния филм , много съм впечатлена

# 260
  • Мнения: 4 195
Дамянски днес има рожден ден - да ми е жив и здрав де и да спре да ме ядосва.....абе да ми е жив и здрав, син ми е направил пък и го обичам много Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 1 134
Дамянски днес има рожден ден - да ми е жив и здрав де и да спре да ме ядосва.....абе да ми е жив и здрав, син ми е направил пък и го обичам много Heart Eyes

Да ти е жив и здрав!  bouquet

# 262
  • Мнения: 2 534
Още повече любов насреща ти пожелавам , да ти се връщат чуствата  и емоциите

# 263
  • София
  • Мнения: 6 743
Криси, жела ти от сърце да намерите мира и любовта, които да не напускат семейството и да настъпи момент в който половинката ти ще застава зад теб във всяко начинание. Hug
То малко пожеланието за теб вместо за него  Mr. Green, ама кажи му да си опича акъла  Laughing   bouquet
Цун и гуш  Hug

# 264
  • Мнения: 3 248
Не, че разбрах кой има рожден ден! Мъжа на Криси или Виктор, но да са живи и здрави и двамата! Hug Май мъжа... newsm78

Днес видях ММка пред УНСС, но не бях в състояние да я поздравя. Щото бях в една кола, на един светофар. Crazy

# 265
  • Мнения: 908
Не, че разбрах кой има рожден ден! Мъжа на Криси или Виктор, но да са живи и здрави и двамата! Hug Май мъжа... newsm78

Днес видях ММка пред УНСС, но не бях в състояние да я поздравя. Щото бях в една кола, на един светофар. Crazy


Ауууууу,браво бе! Аз ходя да се уча, а ти с чуждите коли се возиш!!! Да не съм чула да се оплакваш после  Twisted Evil Другия път скачаш от колата и ми викаш! Не ме интересува на светофар ли си или по средата на пътя. Няма да се разправям повече с теб  Laughing

# 266
  • София
  • Мнения: 2 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Sunnily!!!
Желая ти много здраве, усмивки и сбъднати желания!!

# 267
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
ТАЗИ ТЕМИЧКА НЕ Е ЛИ ЗА НАС-ВИДИНЛИЙКИ Twisted Evil А newsm78 ДОКАТО СИ ГОВОРИТЕ РАЗНИ-БЕЗОБРАЗНИ НИЕ СПРЕТВАМЕ НЕЩО НОВИЧКО С МАСОВ ХАРАКТЕР-МАЙ ЩЕ Е В КРАЯ НА МАЙ Laughing ДА СИ ПОДГОТВИТЕ ТАНЦОВИТЕ ОБУВКИ И ПО Е-79 -ВЪВ ВИДИН

# 268
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ТАЗИ ТЕМИЧКА НЕ Е ЛИ ЗА НАС-ВИДИНЛИЙКИ Twisted Evil А newsm78 ДОКАТО СИ ГОВОРИТЕ РАЗНИ-БЕЗОБРАЗНИ НИЕ СПРЕТВАМЕ НЕЩО НОВИЧКО С МАСОВ ХАРАКТЕР-МАЙ ЩЕ Е В КРАЯ НА МАЙ Laughing ДА СИ ПОДГОТВИТЕ ТАНЦОВИТЕ ОБУВКИ И ПО Е-79 -ВЪВ ВИДИН


и бре,де не думай Flutter
ако знаеш нас кво ни 4ака тогава Twisted Evil.........Както и да е,ще го мислим

# 269
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
КВО ВИ ЧАКА newsm78 ИСКАМЕ И НИЕ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт